PŘÍRODNÍ VĚDY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Smyslové ústrojí kožní - přírodopis - školní plakát
Starý školní plakát, papír, nataženo mezi dřevěné laťky.  Dobrý stav, jen vlevo up..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Trepka a vířenka - prvoci - přírodopis - školní plakát
Starý školní plakát, papír na kartonu.  Dobrý stav, zašlé. Rozměry obrazu: 61 x 85 c..
 
400Kč
Bez daně: 400Kč
Přístroje založené na tlaku vzduchu - školní plakát
Starý školní plakát, papír na kartonu.  Stav velmi dobrý. Rozměry obrazu: 69 x 99&nb..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Strukturní krystalografie - úvod do studia atomové stavby hmoty (mineralogie, geologie)
Jiří Novák
Přírodovědné vydav., Praha 1953.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a lehce odřené.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Tělesná povaha Albrechta z Valdštejna, vévody frýdlantského / Les caracteres physiques d'Albert de Wallenstein, duc de Frydlant (Albrecht Valdštejn)
Matiegka, Jindřich - Malý, Jiří
V Praze - Prague, nákladem České akademie věd a umění 1934, Edice: Česká akademie věd a umění, Třída II / Academie tcheque des sciences et des arts, IIeme Classe, Anthropologica.
Desky trochu vybledlé, stránky dosud nerozřezány, vzhledem ke stáří ve výborném stavu.
690Kč
Bez daně: 690Kč
Numerační soustavy (edice: Nové směry ve školské matematice č.3) (matematika)
M.Jelínek
SPN, Praha 1974.
Stav dobrý(viz obr.). Nepatrně odřená obálka, lehce uvolněná vazba.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Číselné množiny
M.Jelínek
SPN, Praha 1977.
Stav velmi dobrý(viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Transformace (edice: Nové směry ve školské matematice) (matematika)
M.Jelínek
SPN, Praha 1976.
Stav velmi dobrý(viz obr.).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Kuna lesní a skalní, šelma, zvíře - přírodopis - školní plakát, výukový obraz (Stanislav Lolek)
Stanislav Lolek
Starý školní plakát, tvrdší papír mezi lištami.  Stav velmi dobrý, obraz se odděluje od..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Je planeta Země už plná?
Ian Goldin
Vyd. Libri, Praha 2016. Pevná vazba, 333 stran, 8°, výborný stav, nová kniha.   „Poč..
 
335Kč
Bez daně: 335Kč
Všeobecný počtář (matematika, počty, první republika, mj. násobení, dělení, slevy - rabaty, kalkulace)
Jan Bergmann
J.Bergmann, Praha 1922, 18.vydání.
Slušný stav, kniha poškozená, hřbet odtržený, desky odřené a zašpiněné, uvnitř dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Nerostné suroviny, díl I. Jejich vznik, naleziště a vyhledávání (hornictví, uhlí, rudy, těžba)
Bohuslav Stočes
Nákl. Geologického ústavu, Ostrava, 1947. 439 stran s 330 obrázky v textu a 5 přílohami. Původní poloplátěná vazba s obálkou.
Obálka zašpiněná a po okrajích potrhaná. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Výhledy do pravěku evropského lidstva. Deset obrazů z pravěkých dějin Evropy a našeho území (historie, mj. keltové, římská říše, slované)
Jan Filip * Jan Eisner
Prehistorický ústav Karlovy Univerzity, Praha 1945. Původní sešit, rozměry: 15 x 21 cm, 45 stran.
Dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené a mírně zažloutlé, lehce zažloutlé stránky!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kosmická velmoc Evropa. Evropská cesta do vesmíru (a naše naděje) (edice: Nové směry, sv. 5) (kosmický výzkum, vesmír)
Boris Valníček
Původní brožovaná, 144 stran, vydání první, rozměr: 12 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Nahá opice. Zoolog studuje lidského živočicha (edice: Máj, sv. 163) (zoologie, biologie, primáti)
Desmond Morris
Nakladatelství Mladá fronta, edice Máj sv. 163. Praha 1971. Překlad z anglického originálu. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, lehce odřený a mírně otřepený přebal.
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021