PŘÍRODNÍ VĚDY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kvalifikování hornin pro použití v praksi (petrologie, horniny)
J. Kratochvíl, J. Kašparová
Původní brož, 8°, 12 stran.
V horním rohu lehce pomačkáno, dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Algorismus prosaycus / Základy aritmetiky
Cristannus de Prachaticz*Mistr Křišťan z Prachatic
Nakl. Oikoymenh, Praha, 1999. Fontes Latini Bohemorum, sv. III. Edice a překlad: Zuzana Silagiová. Původní celoplátěná vazba se stříbřením a obálkou, 187 stran, rozměr: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý (viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Odporné organismy (biologie)
Bob Fowke
Původní brož, 8°, 127 stran.
Pěkný stav (viz foto)!
45Kč
Bez daně: 45Kč
Epocha, ročník XV., č.20, rok 1910 (časopis, věda, technika, mj. Konservování potravin, Scherlova dráha jednokolejná, Aeroplan z hliníku)
Jan Jindra (red.)
Ročník XV., Praha 1910, číslo 20. Nakl. E.Weinfurtra, Praha. Původní sešit, rozměr 20x30 cm. Průběžné stránkování; strana 305-320, 19 vyobrazení.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná , lehce natržená a odřená(viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Atlas škodlivých činitelů našich ovocných plodin
C. Blattný, B. Starý
Praha, Česká grafická unie 1940. Nerozřezané listy volně vložené v papírových deskách, 317 stran textu + 127 tříbarvotiskových tabulí.
Uvnitř dobrý stav, desky roztržené, lehce odřené a zašpiněné (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Sluneční strategie: Politika bez alternativy (solární energie, energetika)
Hermann Scheer
Nová země, Praha 1999. Původní brož, rozměry: 12 x 19 cm, 284 stran - 13 vyobrazení a 14 tabulek..
Velmi dobrý stav (viz foto)! Na několika místech zatrženo pastelkou.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Průvodce výstavkou výživy rostlin a strojených hnojiv (hnojiva, hospodářská výstava Praha 1923)
Pořadatelstvo kolektivní výstavy strojených hnojiv. 16 stran, 15x12 cm, původní sešit.
Dobrý stav(viz foto).
40Kč
Bez daně: 40Kč
O hnojivech (hnojiva, zemědělství, Agroekologie)
Pořadatelstvo kolektivní výstavy strojených hnojiv, Praha 1923. 39 stran, 18x14 cm, původní sešit.
Dobrý stav, lehce odřená obálka(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Naše ryby
Václav Dyk
Nakl. R. Prombergra v Olomouci 1946. Brož, stran 386, brož, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav dobrý, přebal lehce odřený, mírně ušpiněný a v horní části natržený (viz foto), uvolněná vazba - stránky nechybí.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Chrysanthemum. Racionelní kultura (edice: Knižnice zahrad) (Zahrádkářství, pěstování květin, chryzantéma, příručka)
Josef Mikeš
Nákladem Zahradnické bursy v Chrudimi 1922. Brož, stran 50 rozměry: 15 x 23 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet odřené (viz foto), lehce zažloutlé stránky se skvrnkami od stáří, uvolněná vazba - stránky nechybí.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Prírodný park v Betliari (Přírodní park v Betliari; zámecký park, Slovensko)
Vydalo Riaditeĺstvo štátneho kultúrneho majetku v Betliari, nedatováno, stran 35, rozměry: 10 x 15 cm.
Stav dobrý (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Jak dědí děti vlastnosti rodičů? ( dědičnost, genetika, biologie)
R. Farský
Nakladatel F. Svoboda, Praha 1925. Lidová světová knihovna, č. 33. Stran 35, brož, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav dobrý, lehce odřené a mírně ušpiněné desky a hřbet, v horní části desky utržené (viz foto). Nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Krásy a památky Severních Čech (Severní Čechy, turistika, průvodce, mj. Slaný, Roztoky, Mladá Boleslav, Semily, Kosmonosy, Bakov nad Jizerou, Buštěhrad, Nové Strašecí)
Insertní kancelář Národní propagace. Praha, nedatováno. Brož, stran 170 s řadou čb. foto. Rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce odřené a mírně ušpiněné (viz foto), desky v horní části u hřbetu natržené. V horní levé části desek dírka - přes celou knihu - nezasahuje do textu. Stránky lehce zažlou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Receptář hnojení okrasných rostlin v květináčích [zahradnictví, květiny]
A. Klečka * J. Fabian
Vydává Knihovna odborného listu Dusík, Praha, nedatováno. Stran 10. Původní sešit. Rozměry: 9 x 16 cm.
Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Biofysika
Walter Beier
Academia, nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1974. Z něm.originálu přeložili I.Hauzar a K.Zeman. Stran 364, 190 obrázků, 1 příloha. Vydání I. Původní celoplátěná vazba s obálkou. Rozměr
Stav uvnitř dobrý, přebal zašpiněný a odřený( viz foto.)
400Kč
Bez daně: 400Kč
Živa. Časopis přírodnický, 1858/VI.
Jan Purkyně, Jan Krejčí
Matice česká, 1858. Vazba s koženým hřbetem. 256 stran. Rozměr 26x17 cm.
Velmi slušný stav, desky a hřbet odřené(viz foto).Na stránkách skvrnky od stáří.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
 
Valentinská © 2021