LITERÁRNÍ VĚDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Host do domu, č. 9./1958. Měsíčník pro literaturu, umění a kritiku
Bohumír Macák (red.)
Sešit, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 385-432 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a v horní části mírně natržená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Host do domu, č. 10./1958. Měsíčník pro literaturu, umění a kritiku
Bohumír Macák (red.)
Sešit, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 433-480 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně ušpiněná. Knižní blok se uvolňuje ze sponek.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Host do domu, č. 12./1958. Měsíčník pro literaturu, umění a kritiku
Bohumír Macák (red.)
Sešit, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 529-576 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá, hřbet je do poloviny natržený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Adresát Jean Marais [Jean Cocteau - korespondence odhalující intimní vztah dvou umělců]
Jean Cocteau
Nakl. X-egem, Praha 1994. Původní brož, rozměr: A5, 190 stran, vydání první.
Stav pěkný (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Život a umučení svatého Václava a báby jeho svaté Ludmily
Převazba, 71 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Okraje stránek jsou mírně zažloutlé, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Na poslední straně je razítko aktikvariátu.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Konstantinovo kulturní dílo po 1100 letech (Cyril a Metoděj, Velká Morava)
František Václav Mareš
Vydala Česká katolická Charita v Ústředním církevním nakladatelství v Praze, 1970. Brožovaná, 47 stran, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Černá komedie [studie o absurdním dramatu; divadlo; absurdní drama]
J. L. Styan
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1967. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 284 stran, první vydání.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Černá komedie [studie o absurdním dramatu; divadlo; absurdní drama]
J. L. Styan
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1967. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 284 stran, první vydání.
Přebal odřený a po okrajích otřepený a natržený. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Havlíčkův boj veršem a satirou (Karel Havlíček Borovský)
Felix Vodička
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, 20 stran.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Estetika Františka Palackého (František Palacký)
Eva Foglarová
Vydala Univerzita Karlova, Praha 1984. Původní brož, měkká vazba, 8°, 114 stran, první vydání.
Obálka mírně odřená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Staročeské satiry Smilovy školy (edice Památky staré literatury české)
Vydal Orbis, Praha 1951. Původní brož, měkká vazba, 8°, 91 stran, první vydání.
Hřbet desek natržený, volné stránky. Stav dobrý (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ariel. Izraelská revue pro umění a literaturu
Aleš Weill (red.)
Brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, stran 136.
Velmi dobrý stav, zadní část obálky je popsána perem.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sborník prací Filosofické fakulty Brněnské university, roč. XLIII/1994, řada jazykovědná (A) č. 42
Ivo Pospíšeil (red.)
Brožovaná, stran 144, rozměry: 17 x 24 cm, vydání první.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Sborník prací Filosofické fakulty Brněnské university, roč. XLIV/1995, řada jazykovědná (A) č. 43
Ivo Pospíšeil (red.)
Brožovaná, stran 168, rozměry: 17 x 24 cm, vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Staročeská kronika tak řečeného Dalimila 2. (Dalimilova kronika)
J. Daňhelka, K. Hádek, B. Havránek et al. (eds.)
Vydala Academia, Praha 1988. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 23,5 x 16 cm; 604 stran, první vydání.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Březiniana II (Otokar Březina) Dokumenty, ohlasy, paralely, přesahy : 1966-2006
P. Holman
Nakl. Triáda, Praha 2012. Pevná pevná vazba s přebalem; 22 x 17 cm; 1462 stran. (pouze jeden svazek II)
Pěkný stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
 
Valentinská © 2021