PRÓZA - BELETRIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Divoký Anda (edice KOD, sv. 109, Knihy odvahy a dobrodružství) HOL
Nora Szczepańska
Vydal Albatros, Praha 1969. vydání, stran 315. Původní pevná vazba, 14 x 21 cm..
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Anna proletarka = Roman-gazeta, č. 15 [první ruské vydání; Anna proletářka; socialistický realismus; Анна пролетарка]
Ivan Olbracht - Karel Kreibich - Michail Skačkov
Moskva: Moskovskij rabočij [1929], váz., 56 s., 4° (23,5 x 30 cm)
Dobrý stav; na zadní desce je nalepen štítek, na přední předsádce je několik razítek a signatury, stránky zažloutlé, několik listů s malým natržením, poslední list s drobnou ztrátou (chybí nepatrné mn
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Das Glück. Mit Zeichnungen von Wilhelm Wagner [= Orplidbücher; 5] [bibliofilie, vazba kůže, beletrie]
Schickele, Rene
Rudolstadt: Mänicke 1919, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky, modrá ořízka, 81 stran s iulustracemi, 16° (9,5 x 14,5 cm)
rohy desek a kapitálky nepatrně odřené, stránky trochu zahnědlé, jinak perfektní, celkově výborný stav
320Kč
Bez daně: 320Kč
F. L. Věk. Obraz dob našeho národního probuzení. 5 svazků (historický román, národní obrození; polokožená vazba - vazba kůže)
Alois Jirásek
Praha, J. Otto 1924-1925, s. 307+440+531+483+575.
Velmi dobrý stav. Desky jsou po okrajích lehce odřené.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Pátá jizva
Alexej Remizov
Alois Srdce, Praha 1919.
Dobrý stav, zažloutlá obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pan Závodní (sociální román; 3 díly ve 2 svazcích; Ostravská trilogie; Ostrava; polokožená vazba - vazba kůže)
Fr. Sokol Tůma
Praha, Julius Albert 1931, s. 225+250+384
Velmi dobrý stav. Původní obálky jsou vevázány.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Sbornik tovariščestva Znanie za 1903 god, č. 1 [ruská literatura; básně; povídky; Rusko; první vydání; Знание]
Maxim Gorkij (ed.) - Leonid Andrejev - Ivan Bunin [[Максим Г
S.-Petěrburg: Znanie 1904, váz., 325 s., 8° (15 x 21 cm)
Dobrý stav; na předsádkách jsou razítka a štítek knihovny, na titulní straně další razítka a signatura, titulní list a několik následujících listů částečně odděleno z vazby, horní ořízka ztmavlá, půvo
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Chasidské povídky (podpis Otto. F. Babler )
Martin Buber
Měkká vazba, rozměry: 14 x 19 cm, stran 43
Stav velmi dobrý. Podpis Otto. F. Babler
600Kč
Bez daně: 600Kč
Prager Sagen [Pražské pověsti - německý překlad; Praha, mýty, legendy]
Cibula, Václav
Hanau: Verlag Werner Dausien [1982]. Nacherzählt von Václav Cibula, Deutsch von Gustav Just. Illustrationen von Gerhard Rappus.
Dobrý stav. Přebal na několika místech natržený a na hřbetu vybledlý, ořízka lehce zažloutlá, jinak je kniha zcela v pořádku, pěkně zachovalá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Rytíř des Touches (obálka fotomontáž)
Jules Barbey d´Aurevilly
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 137
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021