PRÓZA - BELETRIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
My Apprenticeship [ruský román]
Gorky, M.
Moscow: Foreign Languages Publishing House, rok vydání neuveden. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, 596 stran s černobílým portrétem autora, 12° (11,5 x 16
obálka natržená a trochu zašpiněná, jinak ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Tři Mušketýři ještě po deseti letech (Vikomt Bragelonne) 4. svazky (historický román, Francie, dobrodružství; secesní vazba; ilustrace Stanislav Hudeček)
Alexander Dumas
Praha, Jos. R. Vilímek, s. 465+484+452+449
V dobrém stavu. Desky svazků jsou lehce zašpiněné, vybledlé a odřené. První svazek má lehce povolenou vazbu.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Hora Prorokův (ilustrace Josef Váchal, reedice 1991) - Z vidění ctihodné Anny Kateřiny Emmerichové
Deml Jakub, Anna Kateřina Emmerichová / proroků /
Vydalo nakl. Sursum, 1991. Brožovaná, rozměry: 25,5 x 29 cm, 29 stran.
 
1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
Tma o polednách (samizdat) - Arthur Koestler
Arthur Koestler
Samizdatové vydání - strojopis, brožovaná, rozměry: 21,5 x 15,5 cm, stran 246 - tištěno jednostranně
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka
600Kč
Bez daně: 600Kč
Franz Kafka. Vcházím do pokoje a vidím.../I Enter a Room and See...
Franz Kafka
Praha: Techo 2000.
Uvnitř dobrý stav, obálka poškozená - silněji zašpiněná a odřená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Die Briefe der Diotima. Veröffentlicht von Frida Arnold. Herausgegeben von Carl Viëtor. 11.-15. Tausend [dopisy, romantika, Hölderlin]
Gontard, Susette - Viëtor, Carl (ed.)
Leipzig: Insel-Verlag 1922, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky, 84 stran s faksimile a portrétem na frontispisu, 8° (14,5 x 22 cm)
zevně ohmataná a nepatrně ušpiněná, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Notes from a Dead House [ruský román]
Dostoyevsky, Fyodor
Moscow: Foreign Languages Publishing House, rok vydání neuveden. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, 380 stran s černobílým portrétem autora, 8° (13 x 20 cm)
obálka lehce zašpiněná a natržená, jinak ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
My Uncle´s Dream (ruský román)
Dostoyevsky, Fyodor
Moscow: Foreign Languages Publishing House, rok vydání neuveden. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, 404 stran s černobílými obr. a portrétem autora, 8° (13 x 20 cm)
obálka lehce zašpiněná a natržená, jinak ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
The Grapes of Wrath [americký román]
Steinbeck, John
Moscow: Progress Publishers 1978. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 529 stran, 8° (13,5 x 20,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
380Kč
Bez daně: 380Kč
American Earth [americké povídky]
Caldwell, Erskine
London: Pan Books Ltd 1959. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 155 stran, 12° (11 x 17,5 cm)
desky jen lehce natržené, jeden roh desek ohnutý, listy zahnědlé, jinak v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Otesánek - Pinocchiova dobrodružství (pošk.)
Collodi C.
Nákladem Dědictví Komenského, 1940. Poloplátěná vazba. Stran 197. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm
Stav horší, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné. Hřbet je lehce zkosený a v dolní i horní části natržený. Knižní blok je uvolněný z desek, vyřazený knihovní exemplář. Místy jsou hnědé skvrnky od stář
99Kč
Bez daně: 99Kč
Basilejské zvony (vazba kůže - polokožená, Toyen, Edice Dobré knihy)
Louis Aragon
Edice Dobré knihy, svazek VI. Řídí a vydává V. Čejka, 1937. Stran 367. Polokožená převazba - kniha je vložena do kartonového pouzdra
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Edgar Allan Poes Werke, sv. 1-6 [1921; spisy; povídky; básně; německy; vazba; obálka Hugo Steiner-Prag]
Poe, Edgar Allan - Etzel, Theodor - Steiner-Prag, Hugo
Berlin: Im Propyläen-Verlag [1921-1922], váz., XXIV+319+339+355+337+344+361 s., 8° (13,5 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; pokryv hřbetu zažloutlý a trochu ztmavlý, některé rohy desek mírně naražené, na titulu (nebo patitulu) každého svazku je perem vepsán podpis majitele, další známky staří a opotřebení
1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Robert, nazván Čertem - povídka z osmého století
Brožovaná, bez obálky, vydal Ryppl, Jihlava, bez data, cca 20. léta 19. století, rozměry: 10,5 x 17 cm, stran 119, text frakturou.
Dobrý stav, první strana je ušpiněná se skvrnami, Podtrženo pastelkou, uvnitř je stav velmi dobrý, pouze místy jsou hnědé skvrnky. Poslední strana je se stopami od brouka
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Robinson Crusoe [beletrie, dobrodružné příběhy, knihy pro děti a mládež]
Defoe, Daniel
= Collection L'Étoile d'or, Série rouge pour les jeunes; 3. Paris: Édition des deux coqs d'or 1965. Adaptation d' A.-M. Comert, Illustrations de F. Rojankovsky.
Slušný stav. Desky lehce zašpiněné, hřbet vybledlý a na rozích mírně odřený, papír na přední předsádce v ohybu prasklý, okraje stránek trochu zahnědlé, jinak uvnitř pěkně zachovalá.
380Kč
Bez daně: 380Kč
 
Valentinská © 2021