SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skauting, ročník 26, číslo 4/1968
Mladá fronta, Praha.
Velmi slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vodní turistika (vodáctví, sjíždění řeky, plavení, mj. Metodika pádlování, Nebezpečí na vodě, Překážky na řece)
Otto Soukup a kol.
Sportovní a turistické nakl., Praha 1962. Původní poloplátěná vazba, 8°, 155 stran + obr. přílohy. D..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Cvičení s náčiním, část III. (časopis, noviny) - Příručky Náčelní rady, sv. 12
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry cca: 16 x 24 cm, strany 50- 72
Velmi dobrý stav, nerozřezáno
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dělnická tělovýchova, číslo 1-26./1928. Obrázkový čtrnáctideník pro tělocvik, sport, skauting a hry pracujících (kompletní) - staré noviny (pošk.)
Svázáno, rozměry cca 28 x 38 cm. Každý cca 8 stran.
Velmi dobrý stav, z boku lehce otřepené, na poslední straně je vystřiháváno.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Moderne Theorie der Schacheröffnungen (Šachy)
Isaak Boleslawski
Berlin 1968.
Velmi slušný stav, zašpiněné desky.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Sebeobrana
A. A. Lebeda
Sebeobranné umění pro každého. Olympia, Praha 1979. Druhé přepracované vydání. Původní brož, rozměry..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nazdar, list dorostu ČOS, číslo 14-15/1947 (Sokol, Sokolství, časopis)
Svatopluk Smutný (red.)
Přehnuté složky, rozměry. 21,5 x 30 cm, stran 32 - množství vyobrazení
Velmi dobrý stav, lehce odřené obálky, nerozřezáno
150Kč
Bez daně: 150Kč
Cvičení a pohybové aktivity v těhotenství (zdraví, sport)
Ludmila Sikorová
Brno, nakl. Computer Press 2006, s. 126.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Stadion, čísla 1-10, 12-17 a 20-24/1930. Obrázkový čtrnáctideník pro tělocvik, sport, skauting, hry a kulturu pracujících (časopis, 1. republika) - není kompletní
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 27 cm, každý cca 12 - 16 stran
Stav velmi dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené a mírně otřepené. Číslo 13 nemá obálku.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Energetický program Pěti Tibeťanů
Brigitte Gillessen
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 1998. Z německého originálu. Stran 129. Původní brož. Rozměr: 14x20 cm.
stav dobrý (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Listy Jurovi - Metodika výchovy v junáckém oddíle [Junák - Skaut; skauting; metodika výchovy v junáckém oddíle ; rady vedoucímu skautského oddílu, jak si počínat]
Velen Fanderlik
Vydalo nakladatelství Blok, 1991. Junácká edice Českého Junáka, svazek 1. Vydání páté, stran 132. Brožovaná. Rozměry: 15 x 20 cm
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Eva a Pavel Romanovi (Krasobruslení, biografie)
Zdeněk Roman
Vydalo: Sportovní a turistické nakl. v Praze, 1967
Velmi slušný stav, mírně otřepené okraje
50Kč
Bez daně: 50Kč
Lexikon bojových sportů. Od aikida k zenu (bojová umění, sport, mj. Box, Aikidó, Kick-box, Karate, Šerm)
Wolfgang Weinmann
Původní brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 157 stran.
Velmi pěkný stav.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Agility - moje cesta
Martina Klimešová
Nákl. vlastním, 2011. brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, stran 67 - včetně vyobrazení
Stav pěkný
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021