SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lokali, č. 5/2005, ročník XX. (Skaut, Junák)
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, 40 stran.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Veršované rozcvičky pro kluky a holčičky
Romana Suchá
Portál, Praha 2014. Pevná vazba, rozměry: 17 x 19 cm, 95 stran
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kouzlo šachového diagramu / Zauber des Schachdiagramms (šachy)
F. J. Prokop
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 191.
Stav velmi dobrý, hřbet je v horní části lehce natržený, mírně zažloutlé stránky.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Muži v offsidu
Karel Poláček
Vydalo nakladatelství Fr. Borový v Praze 1948. Knihy Karla Poláčka, svazek 1. Třetí vydání, stran 353. Původní brož, měkká vazba.
Desky mírně odřeny, stránky uvolněny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ruch v tělovýchově a sportu, ročník V., číslo 6/1950 (časopis, noviny) - SOKOL
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 28 x 37 cm, stran 12.
Stav dobrý, časopis je odřený a otřepený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Co chcete vědět o Velké pardubické (kniha + SP deska)
Bohumír Kreps
Brožovaná, stran 76, rozměry: 19 x 19 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet v horní části s mírnou ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý, do knihy je vložena SP deska.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Jak žít zdravě a bez stresu
Lorna Lee Malcolmová
Vydalo nakladatelství Perfekt, Bratislava 2003.
Dobrý stav, desky lehce ušpiněné a odřené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Su-Jok - zdraví na ruce
Ján Pukluš
Eugenika, Bratislava 2000. Brožovaná, stran 164. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Oheň, ročník I., číslo 4/1932 (1. republika, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 24 x 32 cm, strany 38-47
Stav velmi dobrý
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Já jsem já (Sixty-Eight Publishers) - Martina Navrátilová
M. Navrátilová
Brožovaná, 459 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
390Kč
Bez daně: 390Kč
S pádlem na vodu (Obsah: kniha pro vodáky, vodní turistika, vybavení pro vodní turistiku, kanoistický výcvik, kanoistika, popis našich řek, úseků, kilometráž, vodáci, lodě, plavba po řece, sjíždění řeky, opravy lodí apod.)
Jeronym Řepa
Sportovní a turistické nakl. Praha1959, poloplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 191. Publikace obsahuje černobílé fotografie řek a kresby.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou ušpiněné, podpis původního majitele. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Taktika odbíjené
V. Matiášek, F. stibitz, A. Tobolka
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, 135 stran.
Dobrý stav, obálka je odřená, přední části obálky je uvolňena od vazby.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Přehled vývoje tělesné výchovy ve světě (sport)
Ladislav Reitmayer
SPN, Praha 1977. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 199, rozměry: 17,5 x 34,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021