SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Šachové miniatúrky (šachy) - text slovensky
Abram Rojzman
Brožovaná, stran 285, vydání první, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce odřená
90Kč
Bez daně: 90Kč
Sportovní rybářství (ryby, rybaření)
Milan Pohunek kol.
Vydalo Státní zemědělské nakladatelství, Praha 1974. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 542 stran textu, 400 obr, 16 stran barevných příloh.
Přebal odřený a po okrajích otřepený, desky zašpiněny. Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lehká atletika (sport)
František Vojta
Převazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, 214 stran s 15 černobílými obrazovými přílohami.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dolomiti (horolezectví) - Dolomity
Milan Čepelka, Ladislav Jirásko
OT TJ Slovan, Lysá nad Labem, 1982. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 199 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Střelecká revue, ročník IV./1972
Vydává Svazarm ve vydav. Magnet, Praha.
Dobrý stav, lehce zašpiněné desky
300Kč
Bez daně: 300Kč
Vnitřní cviky pro zdraví
Stephen T. Chang
Vydalo nakl. Eugenika, Bratislava 2003. Brožovaná, 249 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Výborný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tai-či: taj-czy cjuaň: škola dřímajícího tygra
Boris Tichanovský
Eminent, 2004. Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24 cm. Stran 153 - včetně vyobrazení
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Miroslav Tyrš (Index, exil)
Jaroslav Krejčí
Brožovaná, 154 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Běhání
Franz Wöllzenmüller
Brožovaná, stran 128, rozměry: 16 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Tanec. Cesta ke štíhlé postavě (fitness, příručka, mj. Hip hop, Broadway, Latinskoamerické tance, Bollywoodský tanec)
Natalie Blenfordová
Praha, Euromedia Group - Ikar 2008. Stran144, pevná vazba. Rozměry: 20 x 26 cm
Velmi dobrý stav, na deskách je stopa po nálepce
80Kč
Bez daně: 80Kč
Čchi-kung letící jeřáb
Petra Hinterthür, Astrid Schillings
Fontána, Olomouc 2013. Brožovaná, vydání první, 310 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Stav výborný
190Kč
Bez daně: 190Kč
Lokali, č. 1/2007, ročník XXII. (Skaut, Junák)
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, 35 stran.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dělnická tělovýchova, čísla 1-24 a 26/1928. Obrázkový čtrnáctideník pro tělocvik, sport, skauting a hry pracujících (staré noviny,1. republika) - chybí číslo 25
kolektiv autorů
Převazba - svázáno včetně obálek, rozměry cca 28 x 38 cm. Každý cca 12 stran
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Masáž
Eilean Bentley
Svojtka a Co, Praha 2006. Stran 127, brožovaná, rozměry: 17 x 20 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Lokali, č. 4/2005, ročník XX. (Skaut, Junák)
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, 28 stran.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Američané na Everestu (horolezectví, obálka Zdeněk Burian)
J. R. Ullman
Olympia, Praha 1969. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24,5 cm, 222 stran, 8 stran přílohy.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, mírně otřepená a v dolní části natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021