SPORT
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 198 stran.
Velmi dobrý stav, obálka lehce odřená.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 28 x 38cm. 8 stran.
Dobrý stav. Poškozeno- noviny jsou boku otřepené se ztrátou
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydáno v Semilech roku 2000
Velmi slušný stav, mírně zašlá obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl.Svojtka & Co., Praha 2003.
Velmi dobrý stav (viz foto). Lehce odřené desky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba - obálka chybí, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 27 stran
Stav velmi dobrý, barva z obálky v horní části lehce pustila na desky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry cca 26,5 x 37,5 cm. Stran 8
Velmi dobrý stav. V přehybu přestřiženo
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Arcadia, Praha 1994.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 284, 24 fotograf. snímků, 162 kreseb.
Dobrý stav. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozvolněný na části. Kniha je zabalena do průhledného obalu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Príroda, 1997. Pevná vazba, rozměry: 22,5 x 28,5 cm, stran 192 - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit. 36 stran, rozměry: 20,5 x 30 cm
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 168 +720, příloh 5
Stav pěkný
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Jota, Brno 2010. Pevná vazba s obálkou, stran 416, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Lidé a hry - Historická geneze sportu (obsahuje např. Řecko, Řím, rytířské hry, lidové zábavy apod.)
Vydala Olympia, Praha 1979. První vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. 604 stran - včetně obrazového materiálu. Rozměry: 18 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Dobrý stav, obálka v přehybu mírně natržena.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 256 + 44 + 4
Stav velmi dobrý
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Nakladatelství Olympia, Praha 1984. Brožovaná, vydání třetí, 275 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 545 až 560 z 1138 (72 stránek)
Zákazníci sk










![Open – Otevřená zpověď [tenis, americký tenista Andre Agassi] Open – Otevřená zpověď [tenis, americký tenista Andre Agassi]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/728112-open-otevrena-zpoved-teni-17296865831-1024x1024.jpg)



