SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bezpečnost pro manažery, podnikatele a politiky
Miroslav Fryšar a kol.
Vydalo nakl. Public History Praha ve spol. s Českou asociací bezpečnostních manažerů. 2006. Brožovaná, 176 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Tělocvičný ruch, Ročník XIV., číslo 1-24/1920. List svazu dělnických tělocvičných jednot československých (1. republika, staré noviny)
L. Vaverka (red.)
Převazba, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 388
Stav velmi dobrý, na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář, mírně zažloutlé stránky
399Kč
Bez daně: 399Kč
Akvafitness. Cvičení pro posílení těla šetřící klouby (sport, cvičení ve vodě, příručka)
Mimi Rodriguezová-Adamiová
Vydalo: nakl. Ikar, Praha 2005
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Golf v kostce (sport)
Nakl. Unigolf, Praha 2004. Pevná vazba. Rozměry: 13 x 21 cm. Stran 159. Bohatý obrazový materiál.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vybrané šachové problémy (šachy)
Jindřich Fritz
Olympia, Praha 1979. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 183.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Základy horolezectví (příručka, hory, sport)
Vladimír Procházka
Vydala: Olympia, Praha 1975
Velmi slušný stav, otřepený přebal
50Kč
Bez daně: 50Kč
Karate (sport, příručka, trénink, cvičení)
Wolf-Dieter Wichmann
Brožovaná, stran 143 - včetně obr., rozměry: 16 x 21 cm.
Stav pěkný
95Kč
Bez daně: 95Kč
Diamír - Kráľ vrchov (horolezectví) - text slovensky
Marián Šajnoha
Vydal Šport, Bratislava 1981. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran 119
Stav velmi dobrý
70Kč
Bez daně: 70Kč
Učíme mládež lyžovat (lyžování, příručka, tělocvik)
Vl. Dohnal, Mir. Jirsa, Václav Mečíř, Mir. Novák, Kristina P
Vydalo: Sportovní a turistické nakl., Praha 1963
Slušný stav, ošoupané desky, zašlé stránky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Třetí Everest
P.Bém, R.Švaříček
Edice Livingstone, 2007.
Velmi dobrý stav (viz foto).
480Kč
Bez daně: 480Kč
Šachová studie (šachy)
Jindřich Fritz
Poloplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 274
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dělnická tělovýchova, číslo 9/1928. Obrázkový čtrnáctideník pro tělocvik, sport, skauting a hry pracujících (staré noviny, 1. republika)
Přehnuté složky, rozměry cca 28 x 38cm. 12 stran
Dobrý stav. Poškozené - v horní části natržené, z boku lehce otřepené
450Kč
Bez daně: 450Kč
Jóga, dech a meditace. Ztracen a nalezen v Indii (tělesné cvičení, duchovní cvičení, Indie)
Václav Krejčík
Vydalo: nakl. Grada Publishing, Praha 2015
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Buď fit i v zaměstnání
Angela Franková
Motto, Praha 1995. Pevná vazba s přebalem, 221 stran, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021