SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hledání ultra
Rich Roll
Mladá fronta, Praha 2013. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Scénický šerm (šermování)
Pavel Plch
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, stran 129. Vydání první
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka a mírně zažloutlá obálka i hřbet. Hřbet je v horní části natržený.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Jógou na pomoc srdci (jóga, soubor 9 karet)
Jarmila Motajová
Bratislava, ČTK Pressfoto 1990
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Běhání
A. Tvrzník, L. Soumar, I. Soulek
Grada, Praha 2004. Brožovaná, stran 112, první vydání, rozměry: 15 x 21 cm.
přední desky mírně odstávající a odřené, jinak stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Těžká atletika, ročník VII., číslo I./1935 (časopis) - (vzpírání, zápas)
Fr. Menšík (red.)
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, 16 stran
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pavel Nedvěd. Český lev v Itálii (sport, fotbal)
Bruno Bernardi
Praha, Portál 2004, s. 164.
Jako nová
60Kč
Bez daně: 60Kč
Almanach sportovní střelby (sportovní střelba)
Jan Brych
Brožovaná, vyd. první, 160 stran, rozměry: 14,5, x 20,5cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet
80Kč
Bez daně: 80Kč
Těžká atletika, ročník VI., čísla 1-12/1934 (časopis) - komplet (vzpírání, zápas)
Fr. Menšík (red.)
Sešity, rozměry: 21 x 30 cm, stran celkem 143
Stav velmi dobrý
750Kč
Bez daně: 750Kč
Fotbal. Pravidla, technika, trénink, galerie slavných (příručka, sport, mj. Franz Beckenbauer, Dino Zoff, Pelé, Johan Cruyff, Josef Masopust)
Michel Deshors
Vydlo: nakl. Mladé letá, 1997 152 stran Stav: dobrý (odřené růžky knihy) Michel Deshors ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slawisch bis Reti-Eröffnung (šachy)
M. Taimanow
Sportverlag, Berlin 1979. Moderne Theorie der Schacheröffnungen. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 20 cm, stran 387.
Stav velmi dobrý. Přebal lehce odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Základové tělocviku (tělocvik) - Sokol
Miroslav Tyrš
Převazba, druhé nezměněné vydání, rozměry cca 23,5 x 31 cm. Stran 208 se 6 velkými vyobrazeními a 205 vyobrazeními v textu
Velmi dobrý stav. Podpis pův. majitele
999Kč
Bez daně: 999Kč
Zpravodaj spartakiady v Brně, číslo 6/1922 (1. republika, časopis, noviny) -FDTJ
Ferdinand Franz (red.)
Přehnuté složky, strany 4, rozměry: 16 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce pomačkaný a mírně zažloutlý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zrcadlo hokeje. Názorná metodika ledního hokeje (lední hokej, příručka, pravidla)
Václav Frýzek
Vydalo: Sportovní a turistické nakl., Praha 1961
Velmi slušný stav, mírně zašlá
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pilates. Cvičení pro dokonalou postavu (trénink, cviky, příručka)
A. Selbyová, A. Herdman
Svojtka a Co, Praha 2002. Brožovaná, stran 143 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 17 x 22 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Velké hory světa (edice: Universum) (fotografie, příroda, mj. Mont Blanc, Matterhorn, Triglav, Etna, Olymp, Gašerbrum, Mount Everest, Nangá Parbat, Huascarán, KIlimandžáro)
Stefano Ardito
Vydal Knižní klub, Praha 2007. 304 stran, křídový papír. Pevná vazba s přebalem. Rozměr 36x27 cm.
Velmi pěkný stav(viz obr.).
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021