SPORT
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Olympia, Praha 1975. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 212 stran, obr. přílohy.
Přebal nepatrně potrhaný na okrajích, dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 28 x 38cm. 8 stran.
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Edice: Sbírka časových spisů pedagogických ke školké praksi, XVII. svazek
Vydal: Ústředního nakl...
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, vydání první, stran 128 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Brožovaná, rozměry cca 23,5 x 31 cm. Strany 122-132
Velmi dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Bratislava, Plejády 2017, s. 137.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 160 stran - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a první strana pomačkaná.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Brožovaná, rozměry cca 23 x 30 cm. Stran 12
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Původní brožovaná, vydání druhé, 215 stran, čb. i barevné fotografie.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit. 36 stran, rozměry: 20,5 x 30 cm
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Olympia Praha, 1987. Původní celoplátěná vazba, vydání první, 333 stran. Rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
MF, Praha 1957. Pův. celoplátěná vazba, přebal chybí., 496 stran s četnými fotografiemi a ilustracemi v textu, rozměry: 22 x 30 cn
Stav velmi dobrý, autorské věnování a podpisy dvou autorů ze třech: R. Štechmile a D. Loučková.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Brožovaná, rozměry: 22 x 27,5 cm, stran 136 - množství vyobrazení.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Sešit. 36 stran, rozměry: 20,5 x 30 cm
Velmi dobrý stav. Na obálce je v dolní části skvrnka
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala Olympia Praha, 1986. Původní celoplátěná vazba, vydání první, 301 stran. Rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Zobrazeny položky 609 až 624 z 1137 (72 stránek)
Zákazníci sk



![Koníčky. Dětské klusácké hry (edice: Sbírka časových spisů pedagogických ke školské praksi) [tělocvik pro děti, sport] Koníčky. Dětské klusácké hry (edice: Sbírka časových spisů pedagogických ke školské praksi) [tělocvik pro děti, sport]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-07-31-10-54-37-01-1024x1024.jpg)





![Paragliding [Obsah: sport, létání, plachtění vzduchem] Paragliding [Obsah: sport, létání, plachtění vzduchem]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/536478-paragliding-15345147311-1024x1024.jpg)


![Naše automobily včera [Obsahuje: dějiny české výroby automobilů - Škoda, Tatra, Praga, Walter ad; auto automobil] Naše automobily včera [Obsahuje: dějiny české výroby automobilů - Škoda, Tatra, Praga, Walter ad; auto automobil]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727672-nase-automobily-vcera-obs-17291433331-1024x1024.jpg)



