SPORT
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pliska, Frýdek-Místek, nedatováno. Původní brož, 8°, 71 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 12
Stav dobrý. Časopis je lehce ušpiněný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, rozměry: 163 x 23 cm, stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná, stran 94 s 19 obrázky, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, některé složky uvolněné. Knižní blok se lehce uvolňuje z obálky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacenými tituly, v původním přebalu, 299 stran s mnoha fotografiemi, 2..
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Olympia, Praha 1973. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20 cm, stran 139.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožované, rozměry cca 23,5 x 31 cm. Stran 12.
Velmi dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 28 x 38 cm. Každý cca 4-8 stran.
Velmi dobrý stav. Obálka 1. čísla je ve hřbetu potrhaná, obálka 4. čísla je natržená v horní části. Lehce otřepeno.
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Mladá fronta, Praha.
Velmi slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sebeobranné umění pro každého. Olympia, Praha 1984. Třetí vydání. Původní brož, rozměry: 14 x 20 cm,..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Přehnuté složky. Rozměry cca: 16 x 24 cm, stran 24
Velmi dobrý stav, nerozřezáno
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 136.
Velmi dobrý stav, místy je v textu podtrženo a vpisky tužkou.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Mladá fronta, Praha.
Velmi slušný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Výlet s Bohy na kánoi. BB/art, Praha 2002
Velmi dobrý stav (viz foto)!
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Přehnuté složky, rozměry. 21,5 x 30 cm, stran 16 a32 - množství vyobrazení
Velmi dobrý stav, lehce odřené obálky, nerozřezáno
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 23,5 x 31 cm. Každý cca 8 stran.
Velmi dobrý stav.
14 999Kč
Bez daně: 14 999Kč
Bez daně: 14 999Kč
Zobrazeny položky 529 až 544 z 1137 (72 stránek)
Zákazníci sk



![Tělesný vývoj lidstva (konvolut příruček pro cvičení a tělesnou zdatnost, 1921, 1922 a 1923) [sport, hrazda, kladina, cvičení s náčiním, lehká atletika] FDTJ Tělesný vývoj lidstva (konvolut příruček pro cvičení a tělesnou zdatnost, 1921, 1922 a 1923) [sport, hrazda, kladina, cvičení s náčiním, lehká atletika] FDTJ](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/718505-telesny-vyvoj-lidstva-kon-17177638581-1024x1024.jpg)










