AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Knihovny "Mladí autoři" sv. 14. F. Svoboda, nedatováno. Brožovaná, rozměry: 11 x 15 cm, 89 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně odřená a lehce ušpiněná. Podpis pův. majitele, první strana je lehce ušpiněná.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran cca 16, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Původní brožovaná v průhledném obalu, rozměry: 14 x 20 cm, 95 stran.
Stav velmi dobrý, obálka lehce otřepená.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Praha, Odeon 1983, s. 94.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 167, rozměry: 12,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená, zadní část obálky je s mírnou ztrátou.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Nakl. Svoboda, Praha 1969.
Dobrý stav, mírně odřená a zašpiněná obálka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní brožovaná, rozměry: 14 x 22 cm, 78 stran. Třetí vydání.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně ušpiněná, nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 119 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlomený
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Obálka Adolf Hoffmeister. Orbis, 1962. Edice Divadlo, sv. 26. Původní brož, 8°, 121 stran.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Štorch-Marien Aventinum, Praha, 1928-29. Ročník druhý. Osm časopisů (10 čísel) vázaných drátem v původní papírové obálce, 22 x 30 cm, 160 stran.
Časopisy jsou ve velmi dobrém stavu, obálky jsou relativně zachovalé, sem tam s nepatrnými skvrnkami, více zašlá je obálka č. 1, hřbety obálek jsou chatrné, někdy je obálka ve hřbetu natržená; vnitřek
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Nakladatel R. A. Dvorský, Praha 1937.
Dobrý stav. V notovém zápisu jsou vpisky perem.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 20 cm, vydání páté, 66 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části u hřbetu natržená.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 136, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená, v horním rohu s nepatrnou ztrátou..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 112, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav dobrý, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části, stránky jsou lehce zažloutlé. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Původní brožovaná, 205 stran, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce otřepené, kniha mírně zkosená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydal: Československý spisovatel, Praha 1964, s. 235.
Velmi slušný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk



![Donogoo Tonka [obálka a ilustrace Josef Šíma] Donogoo Tonka [obálka a ilustrace Josef Šíma]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/525246-donogoo-tonka-15205204371-1024x1024.jpg)











![Manon Lescaut (edice: Hry) [divadelní hra, ilustrace František Bidlo, Adolf Hoffmeister] Manon Lescaut (edice: Hry) [divadelní hra, ilustrace František Bidlo, Adolf Hoffmeister]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ad/629841-manon-lescaut-edice-hry-d-17180293781-1024x1024.jpg)