AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ženeva: "Mistři stavitelství" 1930 - Genf: Meister der Baukunst 1930, pův. celoplátěná vazba s bílou a stříbrnou ražbou , XXIV stran textu a 71 stran s vyobrazeními, 8 stran s dobovou reklam
desky nepatrně odřené a trochu zašpiněné, papír na zadním přídeští trochu zvlněný, některé textové stránky vzhledem ke stáří trochu skvrnité, vyobrazení čistá a pěkně dochovaná, celkově je kniha ve ve
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 91 stran - čb. fotografie.
Stav dobrý, obálka je odřená a na hřbetu v horní i dolní části natržená. Knižní blok je téměř uvolněný z obálky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
XXVIII. svazek edice Osnovy a praxe (zaměřené na pedagogickou literaturu).
Moderní jednobarevná o..
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydalo Krajské nakladatelství v Brně 1961. Vydání první, stran 269. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stran 599. Celoplátěná vazba s původní obálkou, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, 174 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, mírně ušpiněné a otřepené. Uvnitř je stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 61 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a nepatrně ušpiněná, podpis původního majitele.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydal Vlastimil Vokolek, Pardubice 1925. Brožovaná, stran 147, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně otřepené. Věnování a podpis autora. Některé složky jsou uvolněné
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Původní brožovaná, 78 stran, rozměry: 11,5 x 17,5 cm.
Stav slušný, přední i zadní obálka zažloutlá, ušpiněná a potrhaná. Knižní blok rozlámán na části a některé složky uvolněné. Obálky utržené od hřbetu.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21,5 cm, 48 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Družstevní práce, Praha 1942. Typograficky upravil a obálku a vazbu navrhl Karel Teige. Původní polo..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Převazba se zlacením - původní obálka je vevázána. Stran 83. Rozměr: 14 x 20,5 cm.
Stav dobrý, obálka je vevázána v zadní části knihy. Hřbet je potrhaný.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Pevná vazba, 119 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka, uvnitř razítka a čísla
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Kniha vydaná k 65. výročí narození brněnského marxistického estetika a teoretika Bedřicha Václavka (..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 11 x 17 cm; 58 stran.
Stav dobrý, složky jsou volně vložené do obálky. věnování s podpisem překladatele. Obálka je v boční části lehce natržená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 178 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně zažloutlé. Nerozřezáno.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Zákazníci sk

![Jiří Kroha [architektura, avantgarda, 20. léta] Jiří Kroha [architektura, avantgarda, 20. léta]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_434914_1-1024x1024.jpg)






![Nesnáze Victora Doreau exčlověka [obálka Josef Čapek, podis Adam Gyn] Nesnáze Victora Doreau exčlověka [obálka Josef Čapek, podis Adam Gyn]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/761027-nesnaze-victora-doreau-ex-17703650691-1024x1024.jpg)





![Bedřich Václavek a vývoj marxistické estetiky [Zdeněk Rossmann obálka a úprava] Bedřich Václavek a vývoj marxistické estetiky [Zdeněk Rossmann obálka a úprava]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_358447_1-1024x1024.jpg)
![Paměti bláznovy [avantgardní obálka Teige a Mrkvička; ed. Lidová knihovna Aventina] + podpis překladatele Paměti bláznovy [avantgardní obálka Teige a Mrkvička; ed. Lidová knihovna Aventina] + podpis překladatele](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/538646-pameti-blaznovy-ed-lidova-15375942941-1024x1024.jpg)
