AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Boris Vian [Jazzpetit, Jazz Petit, č. 4, Jazzová sekce; výbor z díla]
Patrik Ouředník (ed.)
Brožovaná, 155 stran, rozměry: 16 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a vyšisované.
299Kč
Bez daně: 299Kč
STUDIO 1/III, 1931-32. Aventinská filmová revue (časopis, film, mj. i Greta Garbo, Marlene Dietrich, Jarmila Novotná, Anny Ondráková)
Aventinská filmová revue
Vydalo Aventinum, Praha, 1932. Lepený časopis; 25 x 32 cm, asi 30 stran.
Velmi dobrý stav, přední část obálky částečně zažloutlá a zaprášená, jen málo opotřebované okraje; viz foto.
199Kč
Bez daně: 199Kč
O nejmladší poesii české (úprava Vít Obrtel)
F. X. Šalda
Vydal Otto Girgal, Praha 1928. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, 105 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Lapicque (Charles Lapicque, výstavní katalog, malířství, avantgarda)
František Doležal
Katalog k výstavě Lapicque. Galerie Vincence Kramáře 4. 10. - 1. 11. 1970. Původní brož. Stav pěkný...
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Stavba, měsíčník pro stavební umění, ročník VI., 1927-1928 (časopis - moderní architektura)
Oldřich Starý, Karel Teige, Jan E. Koula ml.
Vydává klub architektů v Praze.
Velmi dobrý stav.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Jarmark umění  [Karel Teige  ](1936)
Karel Teige
Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 10 x 18 cm, stran 68.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dvojníci a sny (obálka Josef Čapek)
František Kubka
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, 67 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Polibek malomocnému (obálka František Muzika) - kniha kompletní, chybí 6 stran [avantgarda]
Francois Mauriac
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 19,5 cm. Pouze 60 stran ze 66.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, ušpiněné a otřepené. Složky jsou uvolněné. Kniha není kompletní - končí stranou 60.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Glejt (obálka - fotomontáž)
Boris Pasternak
Brožovaná s přebalem, rozměry: 13 x 19 cm, stran 171.
Stav dobrý. Přebal odřený, otřepený a potrhaný. Přebal ze spodní části podlepovaný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Suchá jehla (obálka Jaroslav Šváb, podpis Petr Křička)
Petr Křička (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 90, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis autora.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Don Parola & Don Pandero (Osvobozené divadlo)
J.Ježek, Voskovec, Werich
Vydala Hudební matice, Praha 1931.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Dům o 1000 patrech (2 svazky)
Jan Weiss
Brožované s původními obálkami, rozměry: 13 x 20 cm, celkem 236 stran.
Stav nepříliš dobrý, obálky a hřbety jsou zažloutlé, otřepené a na hřřbetu potrhané se ztrátou. Knihy jsou zkosené.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Krakatit (5. vydání)
Karel Čapek
Vydal Ot. Štorch - Marien, Praha 1928 jako 75. svazek edeice Aventinum. Původní celoplátěná vazba, 8°, 367 stran.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Umění je život a tvorba - šestkrát o umění moderním a avantgardním [edice Otázky a názory; statě o fotografii, filmu, filmové tvorbě]
Lubomír Linhart; typo Zdenek Seydl
Typograficky upravil Zdenek Seydl. Vydal Československý spisovatel, Praha 1962 jako 36. svazek edice..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Život a dílo Antonína Dvořáka, část III. (obálka Ladislav Sutnar)
Otakar Šourek (podpis)
Celoplátěná vazba, rozměry: 16 x 24 cm, 315 stran.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kardinál z Avignonu. Drama o třech dějstvích (divadelní hra, divadlo; avantgarda - obálka E. A. Hruška)
O. Wilde, E. Al. Hruška
Drama o třech dějstvích. Podle scénáře Oskara Wildea napsal Emmerich Al. Hruška. Josef Šrámek, Praha..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021