AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 10,5 x 19 cm, 68 stran.
Velmi dobrý stav. Na první straně je signaturní razítko.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Převazba - původní obálka je vevázána, cca 32 stran, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 128 stran.
Stav dobrý, obálka ze spodní části podlepovaná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm. 75 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Stav výborný.
Vydává klub architektů v Praze.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Nakladatelství AVENTINUM, Praha. Přehnuté složky. Stránkováno průběžně, rozměry: 31,5 x 47 cm.
Dobrý stav. Noviny jsou vodorovně přehnuté, lehce zažloutlé a mírně otřepené. První strana 1. čísla je ve střední části natržená s mírnou ztrátou. Lehce otřepeno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Původní brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 134 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené. Uvolněné složky.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Sešit, stran 137-167, rozměry: 21 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
València: Campgrafic 2006.
Lettering and Photography in the Czech Avant-garde - in Spanish. Publi..
Nová kniha.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Vydala Družstevní práce, Praha 1932. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 404 stran, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav dobrý, přebal je ušpiněný, odřený a potrhaný se ztrátou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Nová edice první Nezvalovy knihy básní z let 1919-1921 (prvně vydáno 1922), s autorovou rozsáhlou př..
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 84, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně otřepené. Hřbet odřený výrazněji, v dolní části s mírnou ztrátou.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Poloplátěná vazba s přebalem, stran 228, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Přebal na hřbetu lehce zažloutlý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Stav dobrý, horní okraj knihy je viditelně trochu zvlněný od vlhka.
Vydává klub architektů v Praze.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Pevná vazba, stran celkem 312, rozměry: 19 x 27 cm.
Stav pěkný.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Volné archy v původní obálce, rozměry: 14 x 22 cm, 129 stran.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka lehce odřená a ve hřbetu mírně potrhaná. Nerozřezáno.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Zákazníci sk

 Jarmark umění [Karel Teige ](1936)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/537046-jarmark-umeni-1936-15358229661-1024x1024.jpg)





![Praha-Moskva, ročník II., číslo 6/1947. Revue pro kulturní a hospodářskou spolupráci ČSR a SSSR [Sovětský svaz, Rusko, komunismus, časopis] Praha-Moskva, ročník II., číslo 6/1947. Revue pro kulturní a hospodářskou spolupráci ČSR a SSSR [Sovětský svaz, Rusko, komunismus, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/735728-praha-moskva-rocnik-ii-ci-17386743471-1024x1024.jpg)






