AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
26. výroční zpráva státní reálky v Lounech (Louny, škola, mj. Grafické práce žáků prof. Maříka)
1921 - 1922
Obsahuje grafické práce žáků profesora Maříka a školní zprávy od ředitele za pomoci prof. sboru. Pův..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Příběhy ryšavého Hanrahana (obálka Josef Čapek)
W. B. Yeats
Brožovaná s původní obálkou, stran 40, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části lehce odřená. Nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Dva výlety do historie. Rodina habsbursko-lotrinská. Z dějin vousu (politika, historie, Habsburkové; obálka Jindřich Štyrský)
J. S. Machar; obálka J. Štyrský
O. Girgal, Praha 1932. Původní brož, 8°, 173 stran, obálku navrhl J. Štyrský! Volný hřbet, obálka na..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Josef Čapek a kniha (obálka Josef Čapek) (album osmi ukázek Čapkových obálek z roku 1950)
Josef Čapek
Původní brožovaná. Rozměry: 13 x 19 cm, nestránkováno.
Velmi dobrý stav.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Sport mladých (obálka Karel Teige)
Otakar Jandera
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 284, 24 fotograf. snímků, 162 kreseb.
Dobrý stav. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozvolněný na části. Kniha je zabalena do průhledného obalu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Program D 48 umělecký měsíčník, ročník XI., číslo 2./1947 (divadlo)
E. F. Burian
Sešit, rozměry: 20 x 21 cm, strany 37-72.
Stav dobrý. Obálka je lehce zažloutlá a utržená od hřbetu. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pytel neštěstí [obálka Josef Čapek]
Maxim Gorkij
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm. 341 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je v dolní části téměř do poloviny natržený. Některé složky jsou uvolněné
299Kč
Bez daně: 299Kč
Dada (edice Jazzpetit č. 13) [dadaismus, avantgarda, mj. i Hans Arp, Francis Picabia, Man Ray, Kurt Schwitters, Otto Dix]
Ludvík Kundera
Jazzpetit, č. 13. Jazzová sekce, 1983.
Dobrý stav, lehce odřená obálka(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Tři rozhovory (obálka Josef Čapek)
Georges Duhamel
Brožovaná s původní obálkou, 82 stran, 14 x 21 cm.
Stav horší, obálka je lejce ušpiněná a otřepená, v horní části s lehkou ztrátou. Hřbet je odřený a v horní části natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Země sovětů, ročník 4., č. 6/1935 (Časopis společnosti pro kulturní a hospodářské styky s SSSR)
Karel Teige (red.)
Brožovaná s původní obálkou, stránkováno průběžně 181-216, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kvart. Sborník poesie a vědy - 4 (1945-1946)
Vít Obrtel a kol.red.
Vydal B. Stýblo, Praha. Dobová poloplátěná převazba, rozměry: 19 x 24 cm, stran 392.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Styl, ročník XX, číslo 1-3, 5-6, 1936 (časopis, architektura, mj. i Praha- Letná, Světová výstava v Bruselu, Štefánikův most Praha, Petřín - návrh cest)
Bohumil Hübschmann (ed.)
Vydala Společnost architektů v Praze, 1936. Redaktor B. Hübschman. Tři brožury v papírové obálce, 24 x 31, dohromady asi 80 stran.
Velmi dobrý stav, obálky jen nepatrně opotřebované, vnitřek čistý; viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zlato (obálka a ilustrace Josef Šíma, edice Odeon sv.11) Obdivuhodná historie generála Sutera
Blaise Cendrars
Brožovaná s původní obálkou, stran 153, rozměry: 14,5 x 20 cm, 153 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené, ušpiněné a otřepené. Hřbet je v horní i dolní části s mírnou ztrátou. Kniha je lehce zkosená. Zadní část obálky je lepená. Okraje stránek jsou mírně zažloutlé.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Nejskromnější umění
Josef Čapek
Nakl. Dauphin, Praha, 1997. Z díla Josefa Čapka, svazek 2. Brožovaná, 96 stran, rozměry: 12 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021