AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Křest Svatého Vladimíra. Legenda z historie Ruské (poezie, satira Rusko, ilustrace Adolf Hoffmeister)
Karel Havlíček Borovský
Vydal V. Petr, Praha, 1930. Polopergamenová vazba se zlacením, 19 x 25 cm, asi 40 listů.
Velmi dobrý stav, desky jen mírně ohmatané a zahnědlé od slunce, vnitřek je neopotřebovaný a čistý; viz foto.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kdosi umřel (obálka Josef Čapek)
Jules Romains
Brožovaná s původní obálkou, stran 101, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, obálka je ze spodní části podlepovaná a na okrajích a u hřbetu dobarvovaná fixou. V dolní části u hřbetu je obálka natržená. Hřbet je v dolní části natřen
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bojácní a rváč (podpis František Kovárna)
František Kovárna (podpis)
Brožovaná, 107 stran, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené, autorské věnování s podpisem. Podpis pův. majitele.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Já mám rád lidi
L. Kirschner
Sešit, stran 29, rozměry: 10,5 x 15 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kolébka (obálka Josef Čapek)
Helena Čapková
Brožovaná s původní obálkou, stran 70. Rozměry: 13,5 x 17,5 cm.
Stav horší, obálka je lehce odřená, hřbet zcela chybí, knižní blok je rozlámaný na části, uvnitř je stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Abatyše v Castru (obálka Otakar Mrkvička)
Stendhal, obálka O. Mrkvička
Původní brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, 106 stran.
Stav velmi dobrý, hřbet a obálka lehce odřená a zažloutlá. Zažloutlé stránky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Fotografický obzor 1939-1940, roč. XLVII a XLVIII (časopis, fotografie, protektorát, mj. Sto let od vzniku fotografie, Pověra ve fotografii, Fotografie a její účel; fotografie - Josef Sudek, J. Funke, J. Ehm, F. Drtikol, E. Wiškovský)
Frant. Oupický - Jaromír Funke - Fr. Fury - K. Jičínský aj.
Praha, Politika 1939-1940
V dobrém stavu, časopisy svázané, desky zašpiněné a na hřbetu vybledlé, na okrajích ohnuté.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Svítání (obálka Karel Teige)
Emile Verhaeren
Brožovaná s původní obálkou, druhé opravené vydání, rozměry: 14 x 20 cm, 103 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná a mírně otřepená obálka
399Kč
Bez daně: 399Kč
S městem za zády I. (obálka Josef Čapek) 1922
Stanislav Kostka Neumann
Brožovaná s původní obálkou, 192 stran, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je v horní části natržený, složjy uvolněné.
900Kč
Bez daně: 900Kč
J. A. Rimbaud - Božský rošťák (ed. Aventinum)
F. X. Šalda
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 99 stran.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno
99Kč
Bez daně: 99Kč
Růžový ostrov (román, dobrodružství; ilustrace a obálka Toyen)
Charles Vildrac
Vydal Odeon Jan Fromek, Praha, 1930. 2. vydání. Původní celoplátěná vazba, 8°, 175 stran.
Velmi pěkný stav (viz foto)! Vepsáno neautorské věnování.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Don Juan Waltz (Osvobozené divadlo)
Voskovec, Werich, Ježek
Vydala Hudební matice Umělecké besedy, Praha 1931.
Velmi dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Donogoo Tonka [obálka a ilustrace Josef Šíma]
Jules Romains
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 95 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, hřbet do poloviny natržený. Signaturní razítko. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. V tiráži je poznámka psaná perem. Uvnitř je stav velmi dobr
600Kč
Bez daně: 600Kč
Povídky Jakuba Kuchtíka (obálka Josef Čapek)
Anatole France
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, 103 stran.
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
 
Valentinská © 2021