AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mluva ve zvukovém filmu (Obálka Zdeněk Rossmann) - avantgarda
Bohuslav Hála
Brožovaná, II. vydání. Rozměry: 15 x 21 cm, 100 stran s 28 vyobrazeními v textu.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Roentgenogramy (obálka Zdeněk Rossmann)
Jiří Taufer
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 20 cm. Stran 80.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné. Některé složky jsou uvolněné.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Venuše a kadeřník [zajímavá avantgardní obálka fotomontáž, avantgarda]
F. Anstey
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 188 stran.
Stav velmi dobrý. Lehce ušpiněná obálka, hřbet je v dolní části nepatrně natržený, některé složky jsou uvolněné
199Kč
Bez daně: 199Kč
Poštovní holub (edice Plejada)
Jaroslav Seifert (podpis)
Původní celoplátěná vazba se zlacením. Rozměry: 14 x 20 cm, 75 stran. 
Dobrý stav, desky v dolní části mírně ušpiněné, hřbet lehce zažloutlý, věnování autora. Vevázána obálka.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Lampa Psyche (obálka Josef Čapek)
Marcel Schwob
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 147 stran.
Stav slušný, obálka a hřbet jsou lehce otřepené, obálka je u hřbetu natržená. Knižní blok je včetně hřbetu rozlomený na dvě části. Hřbet je na třech místech lepený průhlednou lepící pásou.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Tvorba, 1/1925 (časopis, literatura, umění, avantgarda, mj. F. X. Šalda - Na okraj Světové revoluce; P. Eisner - K případu Vrchlického, K. Teige - Technická a umělecká forma)
R. Škeřík (red.)
Tvorba: Čtrnáctideník pro kritiku a umění. Číslo 1, říjen 1925. Původní brož, 4°, 23 stran (stránkov..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Leninismus. Diktatura proletariátu (levicová literatura)
Brožovaná, rozměry: 14 x 21,5 cm, stran 124.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet, hřbet je v horní části mírně natržený
750Kč
Bez daně: 750Kč
Rýsování pro praxi
Rudolf Zinsmeister
X. svazek edice Osnovy a praxe (zaměřené na pedagogickou literaturu). Moderní jednobarevná obálka..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Soudy, boje a výzvy (obálka Josef Čapek) - pošk.
A. M. Píša
Čin, Praha 1922. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, 293 stran. Částečně nerozřezáno.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a otřepené. Bohužel, poškozeno: Ze strany knižního bloku je vyžráno několik výrazných chodbiček, vzniklých řáděním červotoče o průměru těla asi čtyři milimetry.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Povídky Jakuba Kuchtíka (úprava Josef Čapek)
Anatole France
Pevná vazba, rozměry: 14,5 x 19,5 cm, 103 stran.
Výborný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Disk z Československa (ilustrace Mikuláš Galanda) - edice Slovenské ráno
L. N. Zvěřina
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 18 x 23 cm, 34 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a z boku otřepená.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Časopis československých architektů, ročník XXV., 1926 (časopis, moderní architektura) - pozdější měsíčník ARCHITEKT SIA - SEŠITOVÉ VYDÁNÍ
Augustin Škudla red.
Vydává Spolek československých inženýrů-architektů SIA
Velmi dobrý stav. Pouze první číslo má okousaný okraj, okousanou obálku a složka s titulním listem a obsahem je nešetrně vytržena (poškozena) z jiného sešitu a sem vložena.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Dvojníci a sny (obálka Josef Čapek)
František Kubka
Brožovaná s původní obálkou, 67 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Dýmky (ed. Lidová knihovna Aventina)
Ilja Erenburg
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x 17 cm, 106 stran.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce zažloutlá.. Podpis pův. majitele
99Kč
Bez daně: 99Kč
Listování. Moderní knižní kultura ve sbírkách Muzea umění Olomouc [mj. typografie, nejkrásnější knihy, knižní úprava, bibliofilie]
Zdeněk Primus, Hana Bartošová
Vyd. Muzeum umění Olomouc 2009. Kniha formátu 4°, měkká vazba, 28 cm, 191 stran, barevná vyobrazení.
Výborný stav, nová kniha.
999Kč
Bez daně: 999Kč
 
Valentinská © 2021