AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, strany 146-160
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Drama o třech dějstvích s předehrou a dohrou. Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1928 v edici Aventinum...
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 302, rozměry: 13 x 19,5 cm.
Stav nepříliš dobrý, obálka a hřbet jsou odřené, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlomený na dvě části. Ze spodní části obálky jsou stopy a polepky po opětovném snažení se o vlepení knižního bloku
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydával Tiskový výbor Komunistické strany Československa, Praha. 39 čísel časopisu svázaných v celoplátěných deskách, 619 stran, rozměry: 19 x 27 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, na zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - nálepky a razítka. Stránky jsou zažloutlé. Několik posledních stránek je lepeno.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Umělecký měsíčník. --- Volné směry, časopis Spolku výtvarných umělců Mánes, jeden z nejdéle vydávaný..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 163, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená a ze spodní části podlepovaná. Uvnitř knihy jsou razítka "Nakl. Melantrich". Nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 19,5 cm, 210 stran.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, 113 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v zadní části mírně natržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1926, edice Aventinum, sv. 124. Brožovaná, 67 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka v horní části lehce zažloutlá, nerozřezáno.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Brožovaná s původní obálkou, 42 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a odřené, obálka je v horní části natržená. Na titulním listu je podpis původního majitele. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní brož, 8°, 75 stran. Přiložen původní leták nakl. S. V. U. Mánes avizující vydání knihy!
Částečně nerozřezáno, velmi dobrý stav (viz foto)!
3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Vydala Družstevní práce Praha. S fotografiemi Josefa Sudka. Pevná vazba se zlacením. Rozměry: 17 x 24 cm. Stran 212 + Zpravodaj DP (104 stran)
Stav velmi dobrý.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Brožovaná, rozměry: 18 x 23 cm, stran 40
Velmi dobrý stav
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Vydal Jan Fromek v edici Odeon, Praha 1934. Vyšlo 600 číslovaných výtisků, tento má číslo 85. Celopl..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x 17 cm, 58 stran, ilustrováno.
Stav nepříliš dobrý, obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé, hřbet zcela chybí - obálka je uvolněná.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydával Tiskový výbor Komunistické strany Československa, 1922, Praha. 26 čísel (půlročník) časopisu svázaných v poloplátěných deskách, 411 stran, rozměry: 19 x 27 cm.
Velmi dobrý stav, desky jsou odřené, na zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - nálepky a razítka. Některé stránky jsou lehce zažloutlé.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Zákazníci sk




![Proletkult, rok II., sv. I. (1923/1924; celkově III. půlročník) [Týdeník KSČ pro proletářskou kulturu; proletářské umění; revue, časopis, komunismus, komunisté, proletáři mj. i Devětsil] Proletkult, rok II., sv. I. (1923/1924; celkově III. půlročník) [Týdeník KSČ pro proletářskou kulturu; proletářské umění; revue, časopis, komunismus, komunisté, proletáři mj. i Devětsil]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713908-proletkult-rocnik-ii-1923-17126716861-1024x1024.jpg)











![Proletkult, rok I., sv. I. (1922/1923; celkově I. půlročník) [Týdeník KSČ pro proletářskou kulturu; proletářské umění; revue, časopis, komunismus, komunisté, proletáři mj. i Devětsil] Proletkult, rok I., sv. I. (1922/1923; celkově I. půlročník) [Týdeník KSČ pro proletářskou kulturu; proletářské umění; revue, časopis, komunismus, komunisté, proletáři mj. i Devětsil]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713930-proletkult-rok-i-sv-i-192-17127270951-1024x1024.jpg)