AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, strany 223-253, rozměry: 21 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
PROSTOR v roce 2006.
ISBN: 8072601601
Nová
1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16 x 21 cm, 161 stran. První vydání.
Stav velmi dobrý. Horní čtvrtina titulního listu je utržená.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Básnická sbírka z roku 1937. Z období na konci Nezvalova příklonu k surrealismu (rok před rozpuštění..
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Měkká vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, 15 stran textu + obr. příloha.
Stav velmi dobrý.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Nakladatelství československých výtvarných umělců, 1966.
Uvnitř dobrý stav, mírně zašpiněný a odřený přebal (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Polokožená vazba - původní obálka je vevázána v zadní části, stran 147, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Stav velmi dobrý, jen vnější rohy desek jsou odřené. Uvnitř bezvadné.
Vydává klub architektů v Praze.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 221, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně pomačkaná. Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21,5 cm, 82 stran.
Stav horší, obálka a hřbet jsou zažloutlé, otřepené s lehkou ztrátou, hřbet je potrhaný a lepený, vyřazený knihovní exemplář. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý, některé složky jsou uvolněné
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 23 cm, stran 111.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce otřepené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sešit, strany 66-94, rozměry: 21 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Reprint původního soukromého tisku z přelomu let 1939-1940. Společná práce spisovatelky Milady Součk..
1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 19,5 cm, 91 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je v horní i dolní části mírně natržený v dolní části s lehkou ztrátou.
1 600Kč
Bez daně: 1 600Kč
Bez daně: 1 600Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1961, v edici Otázky a názory, svazek 30. Typograficky uprav..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 84, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Zákazníci sk

![Praha-Moskva, ročník III., číslo 8/1948. Revue pro kulturní a hospodářskou spolupráci ČSR a SSSR [Sovětský svaz, Rusko, komunismus, časopis] Praha-Moskva, ročník III., číslo 8/1948. Revue pro kulturní a hospodářskou spolupráci ČSR a SSSR [Sovětský svaz, Rusko, komunismus, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/735735-praha-moskva-rocnik-iii-c-17386748101-1024x1024.jpg)




![Vývojové proměny v umění [edice Orientace, sv. 3] [stati o teorii umění - malířství, avantgarda, kubismus, mj. Picasso, Matisse, Juan Gris] Vývojové proměny v umění [edice Orientace, sv. 3] [stati o teorii umění - malířství, avantgarda, kubismus, mj. Picasso, Matisse, Juan Gris]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/531720-vyvojove-promeny-v-umeni-15281129681-1024x1024.jpg)




![Praha-Moskva, ročník III., číslo 3/1948. Revue pro kulturní a hospodářskou spolupráci ČSR a SSSR [Sovětský svaz, Rusko, komunismus, časopis] Praha-Moskva, ročník III., číslo 3/1948. Revue pro kulturní a hospodářskou spolupráci ČSR a SSSR [Sovětský svaz, Rusko, komunismus, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/735741-praha-moskva-rocnik-iii-c-17386750891-1024x1024.jpg)

![Balada z hadrů [Osvobozené divadlo Voskovec, Werich - divadelní hra] Balada z hadrů [Osvobozené divadlo Voskovec, Werich - divadelní hra]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/550857-balada-z-hadru-osvobozene-15535214161-1024x1024.jpg)
![Poezie a karikatura (edice: Otázky a názory, sv. 30) [příspěvky, názory, kultura, umění, karikatury Adolf Hoffmeister] Poezie a karikatura (edice: Otázky a názory, sv. 30) [příspěvky, názory, kultura, umění, karikatury Adolf Hoffmeister]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_342105_1-1024x1024.jpg)
