AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s přebalem, 12 x 19 cm, 181 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený a mírně otřepený. Nerozřezáno.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, 155 stran, rozměry: 16 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a vyšisované.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Ot. Štorch-Marien, Praha 1922, edice Aventinum. Brožovaná, rozměry: 13 x 22 cm, 63 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, hřbet v horní části natržený. Některé složky uvolněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Jazzová sekce, Praha 1983.
Dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1992. Vydání druhé, stran 223. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní brož, 8°, 46 stran.
Volný hřbet, obálka ve hřbetu natržená. Velmi slušný stav (viz foto)!
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, 59 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlomený na tři části.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, strany 18-32
Stav velmi dobrý, nerozřezáno
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Uspořádal Fr. Táborský, typograficky upravil K. Dyrynk. Leptanou titulní vignetou ozdobil V. H. Bru..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Sešit, rozměr: 14 x 21 cm, 29 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožovaná, stran 282. Rozměry: 15.5 x 21.5 cm.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá a utržená od hřbetu, uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 94, rozměry: 18 x 25 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené. Hřbet je v horní části nepatrně natržený. Obálka je mírně pomačkaná, v horní části je číslo napsané perem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou a průhledným obalem, stran 97, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 72 stran.
Dobrý stav, hřbet je lehce potrhaný. Obálka je zažloutlá a ušpiněná. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze některé složky jsou uvolněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Ot. Štorch-Marien, Praha 1927. Původní brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, stran 131.
Stav velmi dobrý, některé složky uvolněné.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Zákazníci sk


![Boris Vian [Jazzpetit, Jazz Petit, č. 4, Jazzová sekce; výbor z díla] Boris Vian [Jazzpetit, Jazz Petit, č. 4, Jazzová sekce; výbor z díla]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/732098-boris-vian-jazzpetit-jazz-17340981191-1024x1024.jpg)

![Dada (edice Jazzpetit č. 13) [dadaismus, avantgarda, mj. i Hans Arp, Francis Picabia, Man Ray, Kurt Schwitters, Otto Dix] Dada (edice Jazzpetit č. 13) [dadaismus, avantgarda, mj. i Hans Arp, Francis Picabia, Man Ray, Kurt Schwitters, Otto Dix]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/583011-dada-jazzpetit-c-13-16025939171-1024x1024.jpg)

 Zježení, satiry [obálka Ivo Haussmann; poezie](edice Mladí autoři, sv. 9)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/458770-zjezeni-14556413651-1024x1024.jpg)




![Moderní básnické směry [poezie, mj. Lautréamont, Mahen, S. K. Neumann, J. Hora; obálka Jindřich Štyrský] Moderní básnické směry [poezie, mj. Lautréamont, Mahen, S. K. Neumann, J. Hora; obálka Jindřich Štyrský]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713507-moderni-basnicke-smery-po-17122149161-1024x1024.jpg)
![Literární noviny, roč. XII. 1939. Měsíčník pro literaturu a kulturní reportáž (časopis, literatura, poezie, divadlo, mj. I.Blatný, F. Halas, J. Mahen, Hřbitovy K. H. Máchy [Mácha], Islandská literatura] Literární noviny, roč. XII. 1939. Měsíčník pro literaturu a kulturní reportáž (časopis, literatura, poezie, divadlo, mj. I.Blatný, F. Halas, J. Mahen, Hřbitovy K. H. Máchy [Mácha], Islandská literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_127757_1-1024x1024.jpg)



