AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, 68 stran.
Stav pěkný. Nerozřezáno.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1992. Vydání druhé, stran 223. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Fr. Borový v Praze, 1937. Původní brožura, 228 stran, 13,5 x 21 cm (8°).
Velmi dobrý stav, obálka jen mírně opotřebovaná na okrajích, uvnitř několik nevýrazných skvrnek; viz foto.
1 960Kč
Bez daně: 1 960Kč
Bez daně: 1 960Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 24 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Obálka je mírně ušpiněná.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, strany 34-48
Stav velmi dobrý, nerozřezáno
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přeložila Jarmila Haasová. Nakladatelství Pokrok, Praha 1930. Spisy E. E. Kische, svazek V. Původní ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba s původní obálkou, stran 225, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, otřepená a potrhaná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 22 cm, 56 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá, v horním rohu se ztrátou. Hřbet je potrhaný výrazněji. Autorské věnování s podpisem- Jindřich Hořejší. Stránky jsou uvolněné a zažloutlé, jinak je uvnitř stav ve
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Praha, Julius Albert 1947, s. 346.
V dobrém stavu, nerozřezáno.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 94, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou malinkaté skvrnky od stáří a hřbet je v dolní části lehce natržený.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Pevná vazba s původní obálkou v průhledném obalu, rozměry: 15 x 22 cm, 307 stran.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 236 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Ot. Štorch-Marien, Praha 1927. Původní brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, stran 131.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, některé složky uvolněné. Polepka ex libris.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Rudolf Škeřík, Praha 1928.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní brož, 8°, 82 stran.
Knižní blok rozlepen na složky, vylepen z obálky. Velmi slušný stav (viz foto)!
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, stran 111.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně otřepené. Hřbet je v horní i dolní části natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk








![Žně na Jalně (edice: Knihy století, XXI. sv.) [román, Jalna, Kanada; obálka František Muzika] Žně na Jalně (edice: Knihy století, XXI. sv.) [román, Jalna, Kanada; obálka František Muzika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_128113_1-1024x1024.jpg)






