AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Šéfredaktorka nakl. Jarmila Prokopová, 1952. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 22 cm, 206 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce otřepené.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, 174 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, obálka je v dolní části lehce otřepená. Na obálce je v dolní části skvrnka.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Původní brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, rozměry: 14 x 22,5 cm, 300 stran.
Stav pěkný, uvnitř razítko Nakl. Melantrich, archiv. Nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydal: Čs. spisovatel, Praha 1964
Velmi slušný stav, mírně zašlá
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, rozměry: 19 x 26 cm, 15 stran.
Stav výborný
39 999Kč
Bez daně: 39 999Kč
Bez daně: 39 999Kč
Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1923 jako 62. svazek edice Aventinum. Původní brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 78 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet nepatrně odřené a lehce otřepené, některé složky uvolněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 23 cm, 81 stran.
Stav horší, obálka je odřená a u hřbetu zažloutlá, hřbet je v dolní části natržený s mírnou ztrátou, v horní části je do poloviny natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, 60 stran, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná, rozměry: 18 x 23 cm, strany 337-360
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a z boku natržená. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Druhá část románového cyklu „Velká válka bílých mužů“ A. Zweiga (1887-1968 ) z roku 1935.
Z edice..
Velmi dobrý stav, desky nepatrně prohnuté, vnitřek neopotřebovaný, přebal potrhaný zejména na hřbetu a na zadní straně, kousky chybí; viz foto.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s obálkou, stran 56. Rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná s původní obálkou, 16 stran textu + černobílá obrazová příloha (40 reprodukcí Čapkových obrazů), rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně ušpiněná. Podpis pův. majitele.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 258, druhé vydání, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 19 cm. 32 stran.
Stav pěkný, nerozřezáno.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, 96 stran. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo: nakl. Práce, Praha 1976
Velmi slušný stav, otřepené a zažloutlé okraje obálky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk




![Jarmark umění (edice: Otázky a názory, sv. 52) [umění, teorie, mj. i avantgarda, dekadence] Jarmark umění (edice: Otázky a názory, sv. 52) [umění, teorie, mj. i avantgarda, dekadence]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-06-17-08-51-31-01-1024x1024.jpg)



![Země Alvargonzálezova [poezie španělského básníka; zajímavá avantgardní obálka Miroslav Kouřil, montáž, fotomontáž; edice Blok] Země Alvargonzálezova [poezie španělského básníka; zajímavá avantgardní obálka Miroslav Kouřil, montáž, fotomontáž; edice Blok]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741496-zeme-alvargonzalezova-poe-17443495281-1024x1024.jpg)

![Výchova před Verdunem (edice: Živé knihy, sv. 134) [román, první světová válka; úprava Ladislav Sutnar] Výchova před Verdunem (edice: Živé knihy, sv. 134) [román, první světová válka; úprava Ladislav Sutnar]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_374381_1-1024x1024.jpg)





