AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Malá abeceda filmu (edice: Knihovna "Dobrá četba", sv. 66) (film, kinematografie; obálka avantgarda)
Lubomír Linhart
Pokrok, Praha 1930. Knihovna "Dobrá četba", sv. 66. Původní brož, malá 8°, 85 stran. Volný hřbet, do..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Jak vzniká divadelní hra a průvodce po zákulisí [obálka Teige a Mrkvička](ed. Lidová knihovna Aventina)
Bratří Čapkové
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x17 cm; 81 stran s čb. obrázky Josefa Čapka.
Stav velmi dobrý, obálka nese stopu po přehnutí. Stránky jsou mírně zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bidýlko (obálka Josef Čapek)
Emil Vachek
Celoplátěná nakladatelská vazba s původní obálkou. 338 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bronzová spirála (kresby Kamil Lhoták)
Zdeněk Pluhař
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm. 333 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, uvolněné složky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Granada (obálka Jindřich Štyrský)
Ernst Sommer
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 22 cm, stran 283.
Stav horší, obálka je v horní části natržená, knižní blok je včetně hřbetu rozlomený. Uvnitř je stav pěkný, pouze podpis původního majitele, nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vlajky. Barevná romance
Zdeněk Kalista
Brožovaná s původní obálkou, stran 52. Rozměr 12 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Snídaně v trávě (Báseň)
Vítězslav Nezval
Brožovaná s původní obálkou, II. vydání, rozměry: 13 x 19 cm, 47 stran.
Stav dobrý, hřbet je potrhaný, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Sebe i vás - obálka Josef Čapek
František Němec
Vydal Fr. Borový, Praha 1920. Měkká vazba. Rozměry: 11 x 17 cm, 57 stran.
Stav dobrý, obálka lehce zažloutlá, hřbet mírně potrhaný v horní části se ztrátou.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Lokální Patriot, ročník X., číslo 4 (Osvobozené divadlo, Voskovec, Werich) Noviny osvobozeného divadla
J. Voskovec, J. Werich
Sešit, stran 31, rozměry: 17 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka a hřbet jsou lehce odřené, stránky mírně zažloutlé.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Poesie v rozpacích (Obálka Zdeněk Rossmann)
Bedřich Václavek; obálka Z. Rossmann
Vydal Jan Fromek, Praha 1930 jako 57. svazek edice Odeon. Původní brož, 8°, 246 stran.
Knižní blok rozlomen na části, volný hřbet, obálka na okrajích potrhaná. Pouze slušný stav (viz foto)!
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Obrácení kapitána Brassbounda (obálka vevázána Ladislav Sutnar)
G. B. Shaw
Pevná vazba - původní obálka je vevázána, 130 stran, rozměry: 14 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Vítr z polonin (poezie; podpis Jaroslav Zatloukal; graf. úprava Zdeněk Rossmann)
Jaroslav Zatloukal (podpis!); Z. Rossman
II. vydání. Vydal Klub přátel Podkarpatské Rusi, nákladem Podkarpatského nakl., 1936. Edice Náš vých..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Paměti bláznovy [avantgardní obálka Teige a Mrkvička; ed. Lidová knihovna Aventina]
Gustav Flaubert
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 11 x 17 cm; 58 stran.
Stav dobrý, složky jsou volně vložené do obálky, hřbet je mírně zažloutlý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
A. O. Barnbooth. Jeho důvěrný deník (obálka Josef Čapek)
Valery Larbaud
Brožovaná s původní obálkou, stran 300, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka ahřbe jsou lehce odřené, složky jsou uvolněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Milostrdný smích (obálka Ladislav Sutnar)
A. J. Urban
Celoplátěná vazba - původní obálka je vevázána, 200 stran, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je vevázána.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021