AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obákou, rozměry: 14 x 20 cm, 410 stran.
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 10,5 x 17 cm, 69 stran.
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo Čskoslovenské filmové nakladatelství v Praze, 1946. Obálku navrhl Zdeněk Rossmann! Původní brož, 8°, 102 stran.
Dobrý stav, volný hřbet, knižní blok vytržen z obálky, ta pouze nepatrně odřená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Pevná vazba - původní obálka je vevázána, stran 203, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 145. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené se skvrnkami, obálka je v dolní části přehnutá a v horní části se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze zažloutlé stránky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Plátěná vazba se zlatou ražbou, 600 str. s mnoha reprodukcemi a foto. Praha, J. Štenc, 1929. Hřbet a..
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Vydala Hudební matice Umělecké besedy, Praha 1931.
Velmi dobrý stav. Uvnitř dvojlistu je razítko.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Převazba, stran celkem 271, rozměry: 19,5 x 27,5 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář - na přídeští je nálepka, uvnitř knihy razítka a čísla.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 20 cm. Stran 80.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet zažloutlé se skvrnkami.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Převazba, rozměry: 15 x 21,5 cm, 103 stran.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Celoplátěná vazba, stran 103. Rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem - Karel Konrád a Vojtěch Tittelbach. Lehce zažloutlé stránky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Čin, Praha 1925. Románová knihovna „Proud“, sv. 24. Brožovaná, stran 155, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka v dolní části lehce otřepená se skvrnkami. Obálka mírně vyšisovaná, některé složky uvolněné.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Kompletní ročník časopisu, svázaný v poloplátěné vazbě. Svázáno bez obálek (jen v čele svazku je jed..
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydala Academia v Praze 2007
Dva svazky. Formát A3, celkem 1144 stran, 33x24cm, česky, pevné vazby s přebaly, váha 6 kg.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Původní celoplátěná vazba, 8°, 371 stran.
Pěkný stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 15 x 19,5 cm., 137 stran, 8 celostránkových lineorytů Josefa Čapka.
Pěkný stav.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Zákazníci sk













![Dějiny českého výtvarného umění Í VI/1,2 (1958-2000) [bruselský styl, Expo 58 Brusel informel art brut, umění v exilu, architektura malba sochařství kresba scénografie užité umění Mikuláš Medek Boudník Lhoták Šimotová Zoubek Jiří Kolář ad.] Dějiny českého výtvarného umění Í VI/1,2 (1958-2000) [bruselský styl, Expo 58 Brusel informel art brut, umění v exilu, architektura malba sochařství kresba scénografie užité umění Mikuláš Medek Boudník Lhoták Šimotová Zoubek Jiří Kolář ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369800-dejiny-ceskeho-vytvarneho-14963192831-1024x1024.jpg)
![Prašná brána (Spisy Egona Erwina Kische, sv. I.) [povídky, reportáž, mj. Botičelli, Solnohrad je hlavní město, Na vorech, Po stopách Golema, Londýnská známost] Prašná brána (Spisy Egona Erwina Kische, sv. I.) [povídky, reportáž, mj. Botičelli, Solnohrad je hlavní město, Na vorech, Po stopách Golema, Londýnská známost]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/456651-prasna-brana-14531309961-1024x1024.jpg)
![Kacíř a spol. [edice Symposion, 8x linoryt Josef Čapek; 1929] Kacíř a spol. [edice Symposion, 8x linoryt Josef Čapek; 1929]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_385301_1-1024x1024.jpg)