AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Osudná vejce [avantgardní obálka - fotomontáž Vladimir Golovin]
Michail Bulgakov
Brožovaná s původní obálkou, stran 101, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Hřbet je potrhaný se ztrátou. některé složky jsou uvolněné
800Kč
Bez daně: 800Kč
Josef Čapek a kniha (obálka Josef Čapek) (album osmi ukázek Čapkových obálek z roku 1950)
Josef Čapek
Původní brožovaná. Rozměry: 13 x 19 cm, nestránkováno.
Velmi dobrý stav.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Laryngiada (úprava a ilustrace Adolf Hoffmeister, vazba kůže - celokožená)
Hanuš Jelínek (podpis)
Celokožebá vazba se zlacením, rozměry: 10,5 x 16 cm, 66 stran.
Stav velmi dobrý. Podpis autora.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Dobrodružství noci a vějíře (ed. Viola) - vazba kůže - polokožená
Vítězslav Nezval
Polokožená vazba se zlacením, rozměry: 12 x 16 cm, 20 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Nová Oresteia [obálka a ilustrace Jiří Kroha]
Arnošt Dvořák
Vydal Čin, Praha 1923. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, 113 stran.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
A Historical Context. Contemporary Photographers and Black Identity (Současní fotografové a afro američané, afričané, Clarissa Sligh, Franklin Rodgers, Lyle Harris)
Hall, Stuart - Sealy, Mark
ISBN: 0 7148 4014 9. Kartonová vazba. London, Phaidon Press Ltd, [2001], 205 S., lex.-4° s četnými č..
Pěkný stav.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Dobrodružství noci a vějíře (ed. Viola)
Vítězslav Nezval
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 12 x 16 cm, 20 stran.
Dobrý stav, obálka je zažloutlá a ze spodní části ve hřbetu lepená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Objevy (obálka Josef Čapek)
Charles Vildrac
Vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1923. Brožovaná, 67 stran, 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odření obálka a hřbet.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Mámení (obálka Josef Čapek) - originál, brožovaná
Helena Dvořáková
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, stran 259, rozměry: 15 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je z boku lehce otřepená a ze spodní části podlepená, uvnitř knihy je nesouvisející věnování.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Jan ve smutku (úprava Jindřich Štyrský) - avantgarda
Vítězslav Nezval
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 15 x 21,5 cm, 103 stran.
Velmi dobrý stav. Obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé a mírně odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zrození metropole. Moderní architektura a město ve střední Evropě 1890-1937 (sborník studií)
Obecní dům, Praha 1999.
Výborný stav. Nová kniha, zatavená ve fólii.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Život J. A. Rimbauda (J. A. Rimbaud - prokletý básník) - Štyrský Jindřich
Jindřich Štyrský, Rimbaud, Jean
Druhé vydání se 17 obrázky. Pevná vazba, rozměry: 12,5 x 19 cm, 226 stran, vevázána obálka.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehceodřené a mírně ušpiněné.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Zakázané ovoce (Osvobozené divadlo)
J.Ježek, Jiří Voskovec & Jan Werich
Hudební matice Umělecké besedy, Praha .
Velmi dobrý stav, titulní strana polepená papírem.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Past - KRÁSNÁ VAZBA KŮŽE
Fráňa Šrámek
Spisy, sv. VII. Vyd. Fr. Borový, Praha 1931. Umělecká celokožená vazba se zlacením, rozměry: 13 x 19,5 cm, stran 332.
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Kvart. Sborník poesie a vědy, ročník 4, čísla 1.-6. (1945-1946)
Vít Obrtel a kol.
Složky jsou volně vložené do obálek, rozměry: 19 x 24 cm, stran celkem 392.
Stav dobrý. Obálka 1. a 5. čísla je výrazněji potrhaná. V 1. čísle je na několika místech v textu podtrženo zelenou fixou.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
 
Valentinská © 2021