AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Družstevní práce. Přátelům dobré knihy za pět let (přihláška, reklama, Krásná jizba)
Vytiskla tiskárna Pokrok v roce 1927. Brožura šitá drátem, 13 x 18 cm, 8 listů.
Velmi dobrý stav, neopotřebovaná a čistá obálka; viz foto.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Život. Paměti Viktora Kam. Jeřábka (obálka Josef Čapek)
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 213.
Stav velmi dobrý.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Písemnictví a lidová tradice (obálka Zdeněk Rossmann)
Bedřich Václavek
Vydalo nakl. Index, Olomouc 1938. Měkká vazba s původní obálkou, stran 154, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, kniha je zabalena do papírového a průhledného obalu. Uvnitř knihy je nesouvisející věnování.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Uloupený život
Jaycee Dugardová
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2013. Vydání první, stran 304. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Umělecký měsíčník, ročník XIII., čísla 2.-10/1949-1950 (chybí 1. číslo) - divadlo
E. F. Burian
Sešitty, rozměry: 19,5 x 20,5 cm, strany 25-252.
Stav velmi dobrý, chybí číslo 1. Obálky i okraje stránek jsou lehce zažloutlé.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bosáci [obálka Josef Čapek]
Maxim Gorkij
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm. 319 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je v dolní části se ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Škály
Jan J. Laichter
Původní brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 46 stran.
Stav dobrý, obálka lehce ušpiněná. Uvolněné složky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Země sovětů, ročník 4., č. 4/1935 (Časopis společnosti pro kulturní a hospodářské styky s SSSR)
Karel Teige (red.)
Brožovaná s původní obálkou, stránkováno průběžně 109-144, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná
600Kč
Bez daně: 600Kč
Družstevní práce - Sutnar, Sudek
Vlčková, Lucie
Prvotním cílem Družstevní práce bylo vydávat ve vysokém nákladu hodnotnou literaturu v kvalitním výt..
 
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Musaion, sv. I/1920, sv. II/1921 (Sborník pro moderní umění)
Karel Čapek (rediguje); Josef Čapek, Václav Špála, Otto Gutf
Vydala edice Aventinum, Praha, 1920 a 1921. Převazba, stran 85 a 79 - bez příloh, původní obálky nejsou vevázány, rozměry: 18 x 25 cm.
Dobrý stav, desky jsou lehce odřené, mírně ušpiněné a zažloutlé.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Styl, ročník XX, číslo 1-3, 1936 (časopis, architektura, mj. i Praha- Letná, Světová výstava v Bruselu, Štefánikův most Praha)
Bohumil Hübschmann (ed.)
Vydala Společnost architektů v Praze, 1936. Redaktor B. Hübschmann. Dvě lepené brožury v papírové obálce, 24 x 31, dohromady asi 50 stran.
Velmi dobrý stav, obálky jen nepatrně opotřebované, vnitřek čistý; viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Světlo (obálka Josef Čapek)
Georges Duhamel
Brožovaná s původní obálkou, stran 68, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou nepatrně odřené. Nerozřezáno.Knižní blok je uvolněný z obálky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Valentina Čejky ráj i peklo
Adolf Veselý
Brožovaná s původní obálkou, stran 131, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý. Kniha je zabalena do průhledného obalu.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Žena v množném čísle (obálka Karel Teige, 1936, avantgarda)
Vítězslav Nezval
Brožovaná, rozměry: 14 x 22 cm. Stran 212.
Stav pěkný.
3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
 
Valentinská © 2021