AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obálkou, druhé opravené vydání, rozměry: 14 x 20 cm, 103 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce otřepená a mírně ušpiněná, hřbet je v horní i dolní části mírně natržený..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Úprava a dvojbarevná obálka A. Hoffmeister! Vydal jako 27. svazek edice Odeon Jan Fromek, Praha 1927..
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Brožovaná s původní obálkou, II. vydání. 159 stran, rozměry: 16 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý. Na obálce jsou malé skvrnky od stáří, nerozřezáno.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Alois Srdce, Praha 1919. Brožovaná s původní obálkou, 103 stran, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně odřená. V horním rohu je obálka s nepatrnou ztrátou. Gumováno jméno pův. majitele.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Měkká vazba, rozměry: 10,5 x 19,5 cm, 168 stran, vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Hudební matice Umělecké besedy, Praha 1931.
Velmi dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
S.V.U. Mánes/Melantrich, 1948. Návrh vazby a grafické úpravy Zdeněk Sklenář!
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený a zašpiněný(viz foto).
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Brožovaná, 207 stran, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Kniha je lehce zkosená, některé složky uvolněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Stran 599 a 666. Polokožené vazby, rozměry: 13,5 x 18,5 cm.
Stav pěkný
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Vydal Čin, Praha 1928. Původní brožovaná, 300 stran, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce otřepené a mírně ušpiněné, nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Odeon, Praha, 1992.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydala Lidová kultura, Praha 1937. Vazba Prvodruk. 5. sv. Lidové knihovny. Brož, 175 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav dobrý, desky lehce ušpiněné, zažloutlé a mírně odřené (viz foto), nerozřezáno.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 153, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená a mírně ušpiněná. Okraje stránek jsou lehce zažloutlé.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Karel Voleský, Praha 1941. Původní brož, 8°, 204 stran. Nerozřezáno, pěkný stav (viz foto)!
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba se zlacením a obálkou, rozměry: 11 x 17 cm, 345 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, 300 stran, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné, obálka je mírně otřepená, hřbet v dolní části s lehkou ztrátou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk





![Jarmark umění (edice: Otázky a názory, sv. 52) [umění, teorie, mj. i avantgarda, dekadence] Jarmark umění (edice: Otázky a názory, sv. 52) [umění, teorie, mj. i avantgarda, dekadence]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/102262-jarmark-umeni-edice-otazk-16100199121-1024x1024.jpg)




![Osma a Skupina výtvarných umělců 1907 - 1917 - teorie, kritika, polemika, krásná kniha, plakát - texty [kubismus, expresionismus, avantgarda, moderní české výtvarné umění - Kubišta, Filla, Gočár, Gutfreund, Hofman, Špála, Josef Čapek, Janák ad.] Osma a Skupina výtvarných umělců 1907 - 1917 - teorie, kritika, polemika, krásná kniha, plakát - texty [kubismus, expresionismus, avantgarda, moderní české výtvarné umění - Kubišta, Filla, Gočár, Gutfreund, Hofman, Špála, Josef Čapek, Janák ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_237872_1-1024x1024.jpg)




