AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nové verše (edice: 	Edice Června, sv. II. ) (poezie, výbor básní, mj. Touha, Dobrodruh, Rozhovor, Vavřinec; obálka František Gellner)
František Gellner
Edice Června, svazek II. Vydal Fr. Borový, Praha, 1919. Původní brož, 78 stran, s autorovou kresbou ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Nefoťte mě před knihovnou [sborník studií z oboru dějiny umění, design a architektura - vydáno k poctě Janu Rousovi]
Cyril Říha (ed.), J. Kroutvor, Zdeněk Vybíral, Karel Císař,
Umprum, Praha 2009. Edice T, sv. 3. Původní celoplátěná vazba, rozměry: 15 x 20 cm, 187 stran. Vydání první.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Sloupky o studentech (edice: Lidová knihovna Aventina) [beletrie, mj. Studentská kolonie, Student a fakulta, Inventář kolonie; ilustrace František Muzika)
A. C. Nor
Ot. Štorch-Marien, Praha 1927. Lidová knihovna Aventina, sv. 19. Původní brož; 17 x 11 cm; 58 stran...
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Básně na pohlednice (úprava Karel Teige, Otakar Mrkvička)
Vítězslav Nezval
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 20 cm, 59 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Italské listy (obálka vevázána - Josef Čapek)
Karel Čapek
Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 12 x 19 cm, vydání druhé, 66 stran.
Stav pěkný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Ztracená (obálka Josef Čapek)
Willa Cather
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, rozměry: 15 x 23 cm, stran 111.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Pěst na oko aneb Caesarovo finale (Osvobozené divadlo, obálka František Muzika) Voskovec, Werich
J. Voskovec, J. Werich
Brožovaná s původní obálkou, stran 130, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je v dolní části mírně natržený. Složky jsou uvolněné.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Stavba, měsíčník pro stavební umění, ročník VII., 1928-1929, (časopis, moderní architektura, mj. J. E. Koula - Pražská bursa, K. Teige - K teorii konstruktivismu, Sarraz, Kam spěje moderní architektura; Le Corbusier, Z. Rossmann - Pavilon na VSK)
Oldřich Starý, Karel Teige, Jan E. Koula ml.
Stav velmi dobrý . Titulní list má skvrnky. Přední předsádka i zadní část knihy jsou v jednom místě trochu uvolněny, blok však drží dobře vcelku i ve vazbě. Knihovní razítka.
Vydává klub architektů v Praze.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Rozpravy Aventina, ročník VII./1931-1932, čísla: 1.-40. Týdeník pro literaturu, umění a kritiku
Ot. Štorch-Marien (red.)
Nakladatelství AVENTINUM, Praha. Přehnuté složky. Celkem stran 323, rozměry: 31,5 x 47 cm.
Velmi dobrý stav. Noviny jsou vodorovně přehnuté, lehce zažloutlé a mírně otřepené. První strana je v dolní části ušpiněná, pomačkaná a natržená.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Petr Bogarov mezi východem i západem (avantgarda, edice Okna)
Josef Spáčil
Brožovaná, stran 110, rozměry: 12,5 x 1 cm.
Stav velmi dobrý
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Sladké vody I. a II. díl (2 svazky)
Václav Štech
Původní brožované s přebaly, rozměry: 13 x 20 cm, 397 a 405 stran.
Stav dobrý, přebaly lehce odřené a mírně otřepené. Nerozřezáno. Obálka fotomontáž.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Jarní almanach Kmene – Jízdní řád literatury a poesie
Klub moderních nakladatelů Kmen, Praha 1932.
Obálka po okrajích odřená, stránky zažloutlé, jinak dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Avantgardní fotograf Jaroslav Rössler  fotografie
Josef Moucha
Praha: Pavel Koutský - Fotorenesance 2014, 89 stran, 18 x 23 cm
nová
350Kč
Bez daně: 350Kč
Moderní ruské divadlo (obálka Karel Teige)
Jindřich Honzl
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 19 cm, stran 93 + obr. příloha.
Stav velmi slušný, obálka je odřená, otřepená a potrhaná. Kniha je včetně hřbetu rozlámána na 3 části. Stránky jsou zažloutlé a částečně nerozřezané.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Most
Vítězslav Nezval, typografie Karel Teige
Nová edice první Nezvalovy knihy básní z let 1919-1921 (prvně vydáno 1922), s autorovou rozsáhlou př..
 
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
 
Valentinská © 2021