AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vyd. Gallery, Praha 2004, pevná vazba s přebalem, rozměry: 24 x 29 cm, 396 stran.
Výborný stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, stran 189. Rozměry: 15 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Obálka v dolní části u hřbetu natržená.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1964. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 78 stran s mnoha reprodukcemi Teigových koláží. Rozměry: 12 x 17 cm, vydání druhé v SNKLU prvn
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Minimal & Earth & Concept Art - I. a II. díl (2 svazky) [Konceptuální umění, minimalismus, land art]
Vydala Jazzová sekce, 1982. Brožované, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 605
Velmi dobrý stav, obálky jsou lehce odřené
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm; 58 stran.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet lehce odřené a mírně ušpiněné, hřbet v horní i dolní části natržený, knižní blok téměř uvolněný z desek. Nerozřezáno, stránky lehce zažloutlé.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 103. Rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a v horní části u hřbetu natržená téměř do poloviny. Lehce zažloutlé okraje stránek.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Katalog dokumentuje sbírku fotomontáží a knižních obálek Johna Heartfielda z let 1920 – 1961.
John ..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Celoplátěná vazba - původní obálka je vevázána, stran 406, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, původní obálka je vevázána - je potrhaná a podlepovaná.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Dobrý stav (viz foto).
Vydal Kulturní dům hlavního města Prahy, 1988. Původní brož, (cca 20 x 21 cm), nestránkováno, cca 150 stran.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 491, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná, stran 118, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené. Hřbet je v dolní i horní části mírně natržený. Složky jsou uvolněné, stránky nesou stopy po rozřezání. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, stran 123. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 152 stran. Vydání druhé.
Velmi dobrý stav, složky jsou uvolněné.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydalo Aventinum, Praha. Jednotlivá čísla.Obsahuje řadu černobílých filmových fotografií. Rozměry: 24,5 x 32,5 cm. Průběžné stránkování.
Horší stav, obálky jsou utržené od vazeb. Volnější vazby, uvnitř je stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, 174 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, obálka v dolní části mírně otřepená. Uvolněné složky.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Sešit, stran 35, rozměry: 21 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk



![Minimal & Earth & Concept Art - I. a II. díl (2 svazky) [Konceptuální umění, minimalismus, land art] Minimal & Earth & Concept Art - I. a II. díl (2 svazky) [Konceptuální umění, minimalismus, land art]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/757967-minimal-amp-earth-amp-con-17661245001-1024x1024.jpg)
![Paměti bláznovy [avantgardní obálka Teige a Mrkvička; ed. Lidová knihovna Aventina] Paměti bláznovy [avantgardní obálka Teige a Mrkvička; ed. Lidová knihovna Aventina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/484530-pameti-blaznovy-ed-lidova-14800609231-1024x1024.jpg)










![Praha-Moskva, číslo 10-11/1946. Revue pro kulturní a hospodářskou spolupráci ČSR a SSSR [Sovětský svaz, Rusko, komunismus, časopis] Praha-Moskva, číslo 10-11/1946. Revue pro kulturní a hospodářskou spolupráci ČSR a SSSR [Sovětský svaz, Rusko, komunismus, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/735726-praha-moskva-cislo-10-11--17386741181-1024x1024.jpg)