AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skrytá tvář - obálka Josef Čapek
Miroslav Rutte
Fr. Obzina, Vyškov na Moravě 1925. Měkká vazba, rozměry: 14 x 20 cm, 256 stran.
Stav velmi dobrý, část obálky a hřbet zažloutlé.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Krakonošova zahrada / Zářivé hlubiny / Juvenilie
Bratři Čapkové
Dílo bratří Čapků. Vydal Československý spisovatel v Praze 1957. Graficky upravil Zdenek Seydl. Vydání v ČS první, stran 274. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Obálka po okrajích mírně otřepená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nepřicházejí vhod (obálka Josef Čapek) - korespondence Josef Čapek - Bohuslav Reynek (1970)
Josef Čapek - Bohuslav Reynek
Bubla 5772. Volné archy v původní obálce, 8° (21 x 13,5 cm), 136 stran.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka lehce potrhaná ve hřbetu (viz foto)!
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Svatý Saturnin (obálka Ladislav Sutnar)
J. Schlumberger
Družstevní práce, Praha 1935. Brožovaná s obálkou, rozměry: 14 x 19 cm, stran 351.
Stav dobrý, obálka je odřená, potrhaná a otřepená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
ReD, číslo 4/1928. Měsíčník pro moderní kulturu (Revue Svazu Moderní Kultury "Devětsil" Praha )
Karel Teige (red.)
Brožovaná, rozměry: 18 x 23 cm, strany 129-160
Velmi dobrý stav, lehce odřený hřbet
8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Most (poezie, avantgarda, mj. Hodiny slyšené na cestách, Příběhy, Hlas velikého zástupu; obálka a frontispis Karel Teige; vazba František Muzika)
Vítězslav Nezval; typo Karel Teige
Nová edice první Nezvalovy knihy básní z let 1919-1921 (prvně vydáno 1922), s autorovou rozsáhlou př..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Schovávaná na schodech (II. vydání, obálka Karel Teige)
Vítězslav Nezval
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16,5 x 24,5 cm 156 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, odřená a otřepená, v horní části u hřbetu je natržená. Některé složky jsou uvolněné, nerozřezáno.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Proletkult, rok II., sv. I. (1923/1924; celkově III. půlročník) Nekompletní - [Týdeník KSČ pro proletářskou kulturu; proletářské umění; revue, časopis, komunismus, komunisté, proletáři mj. i Devětsil]
S. K. Neumann
Vydával Tiskový výbor Komunistické strany Československa, Praha. 37 čísel časopisu svázaných v celoplátěných deskách, 619 stran, rozměry: 19 x 27 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je vyšisovaná, na zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - nálepky a razítka. Stránky jsou zažloutlé.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Šťastná Jarinka (novela; obálka Toyen)
Barényi, Olga
Praha, J. Otto 1944, s. 97.
Dobrý stav, obálka na okrajích natržena. Nerozřezáno.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Svatý Saturnin (obálka Ladislav Sutnar)
J. Schlumberger
Družstevní práce, Praha 1935. Celoplátěná vazba s původní obálkou, rozměry: 14 x 19 cm, stran 351.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Moderní ruské divadlo (obálka Karel Teige)
Jindřich Honzl
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 19 cm, stran 93 + obr. příloha.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, otřepená a z boků natržená. Některé složky jsou uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Podpis původního majitele.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Anarchista Čtvrtek (ilustroval Adolf Hoffmeister)
Gilbert Keith Chesterton
Brožovaná s původní obálkou, 205 stran, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce otřepené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vest Pocket Revue (Osvobozené divadlo)
Jiří Voskovec, Jan Werich
Brožovaná, šesté rozšířené vydání, 70 stran, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a ušpiněná, hřbet v horní části mírně natržený. Knižní blok je téměř uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Na titulním listu je podpis původního majitele. Jinak je uvnit
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Spojité nádoby (obálka Toyen) - avantgarda
André Breton
Brožovaná s obálkou, rozměry: 13,5 x 20 cm, 180 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně zažloutlá, některé složky jsou uvolněné
999Kč
Bez daně: 999Kč
Dvojníci a sny - obálka Josef Čapek
František Kubka
Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1926, edice Aventinum, sv. 124. Brožovaná, 67 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka v horní části lehce zažloutlá, některé složky uvolněné.
900Kč
Bez daně: 900Kč
František Foltýn: Košice-Paříž-Brno HOL
Karel Srp a další
Arbor vitae, Moravská galerie v Brně. Formát: 244 stran, 30x25cm, česky, brožovaná vazba Rok vydání: 2007 (1. vydání)
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
 
Valentinská © 2021