AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal B. Kilian, Brno, nedatováno.
Velmi dobrý stav, obálka lehce ušpiněná, místy v textu zatrženo tužkou.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Československý spisovatel, Praha 1990. Vydání první. Stran 224. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr: 14x21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Hudební matice Umělecké besedy, Praha .
Velmi dobrý stav, titulní strana polepená papírem.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní sešit - brožura, stran 10. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 20 cm, 237 stran.
Dobrý stav, obálka je odřená, potrhaná a ze spodní části podlepovaná.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brožovaná. Rozměry: 22 x 30 cm, strav 101
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Aventinum, Praha, 1928-1929. 10 obálek (bez vlastního časopisu); 25 x 32 cm.
Velmi dobrý stav, obálky jsou mírně potrhané na okrajích, některé jen lehce zašpiněné; viz foto.
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Vydal Čin, Praha 1923. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, 113 stran.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
ISBN: 0 7148 4014 9. Kartonová vazba. London, Phaidon Press Ltd, [2001], 205 S., lex.-4° s četnými č..
Pěkný stav.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 12 x 16 cm, 20 stran.
Dobrý stav, obálka je zažloutlá a ze spodní části ve hřbetu lepená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožované s původními obálkami, 192 a 196 stran, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav I. dílu je horší, obálka je utržená od hřbetu, hřbet je v horní i dolní části mírně natržený. Stránky jsou zažloutlé a některé uvolněné. Díl II.. je ve velmi dobrém stavu, pouze v horní i dolní č
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, stran 259, rozměry: 15 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je z boku lehce otřepená a ze spodní části podlepená, uvnitř knihy je nesouvisející věnování.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 19 cm, 80 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně odřená. Nesouvisející věnování.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
První vydání, 26 x 31 cm, váha 2,7 kg. 500 ilustrací, 150 barevných.
Nová kniha, new book.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakladatel R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav, dolní okraj roztržen.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. J. Stožický, Brno.
Velmi dobrý stav, popsáno nahoře na titulní straně.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk








![Nová Oresteia [obálka a ilustrace Jiří Kroha] Nová Oresteia [obálka a ilustrace Jiří Kroha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/546864-nova-oresteia-obalka-a-il-15483358011-1024x1024.jpg)





![Ivan Vasilievich KLIUN [monografie ,anglicky] Ivan Vasilievich KLIUN [monografie ,anglicky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ka/516939-ivan-vasilievich-kliun-15113598371-1024x1024.jpg)

