AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Akustika kinematografu
Josef B. Slavík
Brožovaná, druhé doplněné a opr. vyd., rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 173 + obr. příloha
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet v horní části natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mateřská znamení
Fr. Nechvátal; typo Z. Rossmann
Původní brož, 8°, 93 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto), nerozřezáno!
250Kč
Bez daně: 250Kč
Fronta, ročník V., číslo 13/1932 (Nezávislý týdeník)
Karel Horký a kol.
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, strany 190-204
Stav velmi dobrý, ušpiněná obálka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Policejní šťára (črty, povídky; obálka a ilustrace Zdenek Rykr)
Michal Mareš; Zdenek Rykr
Črty. II. vydání - nakl. Obelisk, Praha 1924. Obálka a titulní kresba Zdenek Rykr! Původní brož, 8°,..
 
800Kč
Bez daně: 800Kč
Tvorbou k realitě (obálka Zdeněk Rossmann a typografická úprava) (Studie k problematice současné české literatury)
Bedřich Václavek (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, 99 stran, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené, ušpiněné se skvrnami. Místy je v textu podtrženo červenou pastelkou. Autorské věnování s podpisem, horní roh titulního listu je utržený.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Žlutý smích (zajímavá obálka)
Pierre Mac Orlan
Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm, 137 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce otřepená. Hřbet je v dolní části s mírnou ztrátou a v horní části je natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Nejmladší pevnina (edice: Živé knihy,sv. 79) [román, Austrálie; Úprava a obálka Ladislav Sutnar]
Antonín Jaroslav Urban
Praha, Družstevní práce 1936, s. 181.
Pěkný stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Básník a svět (obálka J. Jelínek, titulní list Karel Teige)
André Maurois
Brožovaná s původní obálkou, stran 187, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné, přední část obálky je uvolněna od hřbetu.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Internacionála zrádců (obálka Zdeněk Rossmann)
Renaud de Jouvenel
Vydal Orbis, Praha 1950. Vydání první. Stran 158. Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, rozměry: 15 x 21 cm, stran 158.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené. Na první straně jsou natištěná čísla. První a poslední strany nesou stopy po původním obalení knihy - malé hnědé skvrnky.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Žena v množném čísle (obálka Karel Teige, 1936)
Vítězslav Nezval
Brožovaná, rozměry: 14 x 22 cm. Stran 206.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbe jsou lehce odřené, obálka mírnězažloutlá, některé složky jsouu volněné. Stráky nesou stopy po rozřezání.
4 000Kč
Bez daně: 4 000Kč
Abel Sánchez -  Příběh vášně (obálka Josef Čapek)
Miguel de Unamuno
Ot. Štorch-Marien, Praha 1928. Románová knihovna Aventina, sv. XLV., Původní brož, 81, 119 stran.
Dobrý den.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Rok uhlokopem - obálka Josef Čapek
Alexander Stenbock-Fermor (podpis)
Vydalo v září 1930 v knihovně "Síť" Ústřední dělnické knihkupectví a nakl. (Ant. Svěcený). Celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 20 cm, 154 stran.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet lehce ušpiněné, podpis autora, lehce zažloutlé okraje stránek.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Čtení o jazyce a poesii (Řeč a sloh - O jazykové správnosti - Psaný jazyk a pravopis - Literární historie, její problémy a úkoly), jazykověda
B. Havránek, J. Mukařovský (uspořádali)
Družstevní práce, Praha 1942. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20 cm, 505 stran.
Dobrý stav, přebal je lehce odřený, mírně ušpiněný a v prostřední části nalepený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Slovensko a Podkarpatská Rus (obálka Ladislav Sutnar)
Hanus - Drástová
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 24 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Obálka je mírně ušpiněná.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Fronta, ročník I., číslo 1/1927 (Nezávislý týdeník)
Karel Horký a kol.
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, stran 16
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sféra snu - Katalog tematické exposice Surrealistické skupiny v Československu Surrealismus
Eva Švankmajerová, Vratislav Effenberger, František Dryje
Katalog tematické exposice Surrealistické skupiny v Československu. Květen - červen 1983. Původní br..
Velmi dobrý stav (viz foto).
650Kč
Bez daně: 650Kč
 
Valentinská © 2021