AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Moderní básnické směry (edice: Dědictví Komenského, č. 377) [poezie, mj. Lautréamont, Mahen, S. K. Neumann, J. Hora; obálka Jindřich Štyrský]
Vítězslav Nezval
Praha, Dědictví Komenského 1937, s. 284.
V dobrém stavu, některé strany jsou uvolněny z knižního bloku, obálka je lehce potrhaná.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Hodiny a sen (zajímavá obálka)
Josef Kopta (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 20 cm, 92 stran.
Stav dobrý, obálka je v horní části mírně otřepení. Autorské věnování s podpisem.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Obrozené městečko (obálka Adolf Hoffmeister)
Jules Romains
Brožovaná s původní obálkou a průhledným obalem, rozměry: 14,5 x 20,5 cm. Stran 58.
Stav velmi dobrý. Složky uvolněné z obálky.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Sedící žena (obálka Karel Teige, Otakar Mrkvička)
Guillaume Apollinaire
Brožovaná s původní obálkou. Stran 142. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce otřepené.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Kolébka - obálka Josef Čapek
Helena Čapková
Ot. Štorch-Marien, Praha 1922, edice Aventinum, sv. 48. Původní brožovaná, stran 70. Rozměry: 13,5 x 17,5 cm.
Stav dobrý, obálka i hřbet lehce otřepené. Některé složky uvolněné. Hřbet lehce potrhaný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Stříbrná lžička (Sága rodu Forsytů V) - obálka Josef Čapek
John Galsworthy
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 22 cm, 321 stran, obálka Josefa Čapka.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Básníkův rok 1935 - 1936 (typo L. Sutnar)
Vladislav Vančura
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, 60 stran
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Fronta, ročník V., číslo 5/1932 (Nezávislý týdeník)
Karel Horký a kol.
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, strany 62-76
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Povídky Jakuba Kuchtíka (obálka Josef Čapek)
Anatole France
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, 103 stran.
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet jsou odřené, obálka je mírně pomačkaná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Volné směry, roč. XL. 1947 -1948 (časopis, malířství, sochařství, mj. Toyen, Wachsmann, Makovský, Špála, Muzika, Liesler)
kolektiv autorů
Volné směry, časopis Spolku výtvarných umělců Mánes, jeden z nejdéle vydávaných výtvarných časopisů ..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Na úskalí (obálka Ladislav Sutnar)
G. B. Shaw
Brožovaná s původní obálkou, stran 203, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý. Hřbet je lehce odřený a zažloutlý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bragožda a jiné válečné vzpomínky (obálka Karel Teige)
Stanislav K. Neumann
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, rozměry: 14 x 20 cm, 85 stran.
Stav dobrý, obálka lehce ušpiněná a v horní části u hřbetu mírně natržená, hřbet v horní části s nepatrnou ztrátou. V textu zatrháváno tužkou, na jednom místě i pastelkou.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Robinsonáda [obálka a ilustrace Vojtěch Tittelbach; vyd. Nová edice Hyperionu - Erna Janská]
Karel Konrád
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 18,5 cm, 76 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehe odřená, mrně pomačkaná a v horní části lehce natržená.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Knížka o českém charakteru - obálka Josef Čapek - NENÍ KOMPLETNÍ
Jiří Mahen
Frant. Obzina, Vyškov 1924. Původní měkká vazba, rozměry: 14 x 21 cm, kniha končí stranou 80!
Stav nepříliš dobrý, obálka a hřbet lehce ušpiněné. Knižní blok uvolněný z obálky. Kniha není kompletní - končí stranou 80!
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021