AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, stran 164, rozměry: 15 x 21 cm. Druhé, pozměněné vydání.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet potrhaný s mírnou ztrátou. Zažloutlé stránky, místy je na okraji zatrženo tužkou. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Celoplátěná vazba bez přebalu, 135 stran. Rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Odeon, Praha, 1991. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 40 reprodukcí, 157 stran, rozměry: 22x30 cm
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou. Stran 142. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené a otřepená
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Družstevní práce, Praha 1942.
Přebal odřený, zašpiněný a natržený (viz foto). Uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal nakl. Jan Petr, Praha 1940. Edice Setba, svazek 3. Stran 76. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní brož, 8°, 47 stran.
Obálka zašpiněná, spravovaná neprůhlednou lepenkou (podlepená), volný hřbet. Slušný stav (viz foto)!
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Studie o životě a díle. II. rozšířené vydání. Odeon, Praha 1929. Původní brož, 8°, 63 stran. Obálka ..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, třetí vydání, rozměry: 12 x 19 cm, 123 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v dolní části mírně natržený.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Celoplátěná vazba, stran 356 - včetně vyobrazení v textu, rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, hřbet v horní části mírně natržený. Vyřazený knihovní exemplář.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Jazzová sekce SH, Praha 1981.
Dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Hudební matice Umělecké besedy, Praha 1931.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1992 v edici Vzpomínky a korespondence. Typografie Oldřich Hlavsa. Třetí vydání, první přepracované. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 540 stran.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vyd. Alois Srdce, Praha 1937. Brožovaná s původní obálkou, stran 218, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, kniha mírně zkosená.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydala Grada Publishing - COSMOPOLIS, Praha 2017. Vydání první, stran 363. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Edice Světové dějiny, svazek 3. Vydalo Výtvarné nakladatelství Orbis, Praha, 1951.
Velmi slušný stav, knižní blok uvolněný z vazby, desky odřené a zašpiněné.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk



![Salvador Dalí [malíř, surrealismus] Salvador Dalí [malíř, surrealismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/664129-salvador-dali-16546682611-1024x1024.jpg)






![Praha-Moskva. ročník I. Revue pro kulturní a hospodářskou spolupráci ČSR a SSSR (1936 a 1937) [Sovětský svaz, Rusko, komunismus] Praha-Moskva. ročník I. Revue pro kulturní a hospodářskou spolupráci ČSR a SSSR (1936 a 1937) [Sovětský svaz, Rusko, komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714399-praha-moskva-rocnik-i-rev-17133313061-1024x1024.jpg)


![Všecky krásy světa [Jaroslav Seifert - vzpomínky, paměti; básník] Všecky krásy světa [Jaroslav Seifert - vzpomínky, paměti; básník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/683176-vsecky-krasy-sveta-16758001761-1024x1024.jpg)

