AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal jako 6. svazek knihovny "Krásné užitkové knihy" F. J. Müller v Praze. Grafická úprava F. J. Mü..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydal Ladislav Kuncíř, Praha 1927. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, 55 stran.
Velmi dobrý stav, knižní blok je rozlomený na dvě části, na titulním listu je podpis původního majitele.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, strany 257-315.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1958, v edici Otázky a názory, svazek 1. Obálku a typografic..
Původní brož, měkká vazba, ve hřbetě rozlepena. Dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm. 75 stran.
Stav dobrý, na obálce jsou malé skvrnky od stáří, hřbet je v horní i dolní části s lehkou ztrátou.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Poloplátěná vazba s obálkou, stran 299, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Vydal Pavel Prokop, Praha. Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 78 stran.
Stav velmi dobrý.
1 600Kč
Bez daně: 1 600Kč
Bez daně: 1 600Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 19,5 cm. Stran 66.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce zažloutlé a mírně odřené, uvnitř razítko se jménem původního majitele.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Kestner Gesellschaft Hannover, 1979.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka nepatrně odřená a zašpiněná.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Vydal Orbis, Praha 1927. Celoplátěná vazba, rozměry:14 x 19 cm, stran 236, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, pouze na okrajích jsou desky zažloutlé
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Jan Fromek 1928
21 600Kč
Bez daně: 21 600Kč
Bez daně: 21 600Kč
Vydalo Nakladatelství československých výtvarných umělců, Praha 1966.
Přebal mírně zažloutlý, odřený a nepatrně zašpiněný, uvnitř v dobrém stavu.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo Aventinum, Praha, 1932. Lepený časopis; 25 x 32 cm, asi 30 stran.
Pěkný stav, jen málo opotřebované okraje; viz foto.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Instituto Italiano di Cultura – Capella S. Carlo Boromeo 2002. OHFt., unpgn., ca 50 S., lex.-8° mit ..
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Vydalo Nakladatelství čs. výtvarných umělců, Praha 1959, vydání první. Edice Česká kniha, svazek 2.
Uvnitř dobrý stav, přebal mírně odřený a lehce zašpiněný (viz foto).
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 84 stran.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená a v dolní části otřepená a natržená.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Zákazníci sk

 Jarmark umění (edice: "Krásné užitkové knihy", sv. 6) [Karel Teige, estetika, avantgarda](1936)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_412709_1-1024x1024.jpg)


![Moderní poesie (edice: Otázky a názory, sv. 1) [literární věda, poezie, ilustrace Adolf Hoffmeister, František Bidlo] Moderní poesie (edice: Otázky a názory, sv. 1) [literární věda, poezie, ilustrace Adolf Hoffmeister, František Bidlo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_214692_1-1024x1024.jpg)








