AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hříšníci u moře (obálka Jindřich Štyrský)
Sigurd Hoel
Celoplátěná s původní obálkou, stran 199, rozměry: 14 x 21 cm. Druhé vydání.
Stav velmi dobrý, první obálka je lehce ušpiněná a odřená
299Kč
Bez daně: 299Kč
Nemluvme o lásce
A. S. Urbanová
Původní brož, 8°, 288 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)! Nerozřezáno.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Poesie v rozpacích (Obálka Zdeněk Rossmann)
Bedřich Václavek
Brožovaná s původní obálkou, 246 stran. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou zažloutlé a lehce odřené. Hřbet je v horní i dolní části mírně natržený. Podpis V. Pekárek. V textu je zhusta podtrháváno červenou pastelkou.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Cambridge - Praha. Feuilletony z Anglie. Epigramy z Prahy. Karikatury od Adolfa Hoffmeistera (edice: Kruh četby zábavné a vzdělávací, sv. 16) (beletrie; ilustrace Adolf Hoffmeister)
Adolf Hoffmeister
Feuilletony z Anglie. Epigramy z Prahy. Karikatury. Kruh četby zábavné a vzdělávací, sv. 16. Obálka ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Trakař jablek (obálka vevázána Ladislav Sutnar)
G. B. Shaw
Pevná vazba, 159 stran, rozměry: 14 x 18,5 cm.
Stav pěkný, původní obálka je vevázána.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Sbohem a šáteček (obálka Karel Teige)
Vítězslav Nezval
Brožovaná s původní obálkou, 4. vydání. 203 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka i hřbet jsou lehce odřené, hřbet v horní části mírně natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
The Advertising Photographs Reklamní fotografie text anglicky
Josef Sudek
První vydání, Praha: Torst 2008, celoplátěná vazba se stříbrnou ražbou na přední desce a hřbetu, pův. laminovaná obálka, 84 nečíslovaných stran s velkoformátovými fotografiemi, 23 x 29 cm, anglicky
nová
999Kč
Bez daně: 999Kč
Svatebčané na Eiffelce. Podívaná (typo pravděpodobně Karel Teige)
Jean Cocteau
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, 29 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Zlatými řetězy (obálka vevázána Josef Čapek)
Konstantin Biebl
Převazba - původní obálka je vevázána, rozměry: 20,5 x 28 cm, 48 stran.
Stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Ztráty na zvěři za krutých zim na Moravě (obálka Zdeněk Rossmann nebo František Kalivoda)
Octavian Farský, Josef Mrkos
Poloplátěná vazba s původní obálkou, stran 65 - včetně vyobrazení. Rozměry: 22 x 30 cm.
Stav velmi dobrý.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Artefakty [fantastické povídky]
Jorge Luis Borges
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1969. Edice Soudobá Světová próza, svazek 254. Obálku a vazbu navrhl Miroslav Houska. První vydání, stran 249. Původní celoplátěná vazba -
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé stránky, na zadním přídeští jsou poznámky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Obrácení Ferdyše Pištory - obálka Josef Čapek
František Langer
Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1929 jako 218. svazek edice Aventinum. Brožovaná, vydání druhé. Stran 112, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené. Na obálce číslo napsané pastelkou. Knižní blok uvolněný z obálky a rozlámán na části, složky uvolněné, stránky mírně zažloutlé.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Dějiny surrealismu a surrealistické dokumenty - surrealismus [teoretické státi a manifesty surrealismu, mj. Breton, Aragon, Dalí, Eluard, Picasso, Tzara, Biebel, Brouk, Artaud, Desnos ad.]
Maurice Nadeau
Vydalo nakladatelství VOTOBIA, Praha 1994. Ve Votobii první vydání, stran 458 s obrazovými přílohami. Původní pevná vazba s přebalem, 16 x 23 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dům radovánek (obálka Josef Čapek)
Edith Wharton
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 22,5 cm, 366 stran.
Dobrý stav. Obálka je otřeená a lehce potrhaná. Částečně nerozřezáno. Knižní blok je rozlomený na části.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Druhý ostrov Johna Bulla (obálka Ladislav Sutnar)
G. B. Shaw
Brožovaná s původní obálkou, 231 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Všechny cesty vedou na Kalvarii (obálka Josef Čapek)
Jerome Klapka Jerome
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, 293 stran.
Dobrý stav. Obálka ahřbet jsou lehce odřené, obálka je v horní části u hřbetu natržená, v dolní části je se ztrátou, na hřbetu jsou světlé vodní skvrnky.
800Kč
Bez daně: 800Kč
 
Valentinská © 2021