AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Obrácení Ferdyše Pištory (obálka Josef Čapek)
František Langer
Brožovaná s původní obálkou, stran 112, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, stránky jsou lehce zažloutlé.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Monaco (obálka Jindřich Štyrský)
Vítězslav Nezval
S. U. V. Mánes, Praha 1934. Brožovaná s původní obálkou, 147 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce odřená.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Zbraně bolesti
Paul Éluard
Původní vazba s obálkou, rozměry: 12 x 17,5 cm, 103 stran.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Purpurová země (ed. Symposion) - VAZBA KŮŽE (úprava a vazba od Toyen)
Hudson
Celokožená vazba se zlacením, formát 8°, rozměry: 13 ,5 x 20 cm, 281 stran.
Velmi dobrý stav, vazba je mírně zašlá.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Poetismus (antologie poetismu - poezie a umění avantgardy) [Devětsil Teige, Seifert, Biebl, Nezval, Halas, Závada, Honzl, Vančura, Voskovec, Werich, Karel Konrád, Václavek, antologie textů, proletáři, avantgarda]
Květoslav Chvatík, Zdeněk Pešat (eds.)
Vydal Odeon, Praha 1967. První vydání. Dílo má 24 reprodukcí v textu, 91 na křídovém papíře + volná příloha časopis ReD 1. číslo 3. ročníku. Původní celoplátěná vazba s přebalem + kartonové pouzdro. R
Stav velmi dobrý, přebal je na hřbetu natržený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Crewský vlak - obálka Josef Čapek
Rose Macaulay
Původní celoplátěná vazba, vevázána původní obálka, rozměry: 14 x 19 cm, 235 stran.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Avantgarda 38 [slovenská umělecká avantgarda 30. a 40. let, surrealismus apod.]
Mikuláš Bakoš
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 296, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Sváry zření. Fazety modernity na přelomu 19. a 20. století (1890-1918). VÁCHAL ZRZAVÝ FILLA ČAPEK KUBIŠTA ad.
Vojtěch Lahoda * Marie Rakušanová * Karel Srp * Petr Wittlic
Nakladatel: Arbor vitae. ISBN: 978-80-85091-87-8, EAN: 9788087164112. Kniha v pevné vazbě, 346 ..
Perfektní stav. Nová kniha, zatavená ve folii.
1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
150,000.000 Revoluční epos [Majakovskij; Edice Atom 1925; obálka Václav Mašek]
Vladimir Majakovskij, přeložil Bohumil Mathesius
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 21,5 cm, 113 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené, obálka je v horní části u hřbetu do poloviny natržená.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Poštovní holub (edice Plejada, obálka Vít Obrtel)
Jaroslav Seifert
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm. 75 stran.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
U první míle (poezie; Kutná Hora; ilustrace Richard Landr, Fr. Nachtigal, A. Pospíšil a V. Vyhnánek)
K. Nov-Novotný
Vyd. Besídkou Daniela Adama z Veleslavína (odbočka Kutná Hora), květen 1931. Za výtvarné spolupráce ..
 
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Červen (obálka Josef Čapek)
Fráňa Šrámek
Vydalo Zátiší, Knihy srdce i ducha, Praha 1923. Louka, č. 18. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x19 cm, 18 stran. Druhé vydání.
Stav velmi dobrý. Složky jsou volně vložené do obálky.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Dýmky (ed. Lidová knihovna Aventina, úprava K. Teige, Ot. Mrkvička)
Ilja Erenburg
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x 17 cm, 106 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet, hřbet je natržený, některé složky uvolněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
A. O. Barnbooth. Jeho důvěrný deník (obálka Josef Čapek)
Valery Larbaud
Brožovaná s původní obálkou, stran 300, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně odřená.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Sedmero zastavení (obálka Stanislav Ulman)
František Kubka
Celoplátěná vazba, stran 131, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021