AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní brož, 8°, 141 stran.
Dobrý stav (viz foto), volný hřbet.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, strany 734-748
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, otřepená a natržená
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, 413 stran.
Velmi slušný stav. Obálka a hřbet jsou odřené, spodní roh nese stopu po přeložení, přední část obálky je téměř utržená od hřbetu. Hřbet je v horní části s lehkou ztrátou.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 185 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v dolní části lehce natržený, některé složky jsou uvolněné. Okraje stránek jsou zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 81, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce zažloutlá a z boku s mírnou ztrátou, nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha, SNKLU 1964, s. 78.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 94, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené. Hřbet je v dolní části nepatrně natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou a průhledným obalem, rozměry: 14,5 x 20,5 cm. Stran 58.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Ot. Štorch-Marien, Praha 1928. Románová knihovna Aventina, sv. XLV., Původní brož, 81, 119 stran.
Dobrý den.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal Ot. Štorch Marien, Praha 1927 jako XLI. svazek Románové knihovny Aventina. Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 174 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, mírně ušpiněné a v dolní části otřepené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Převazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 16 x 25 cm, 140 stran.
Velmi dobrý stav, rohy desek a hřbet jsou lehce odřené. Desky mírně vyšisované.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Původní brož; 18,5 x 26,5 cm; nečíslováno (24 stran).
Velmi dobrý stav (viz foto)! Na zadní straně obálky několik drobných kapek lepidla.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Poloplátěná vazba s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 23 cm. 275 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Bývalý knihovní exemplář - uvnitř jsou razítka a čísla.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, strany 18-32
Stav velmi dobrý, stopy po rozřezání
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Václav Petr, Praha 1929. Románová knihovna "Vír", sv. 14. Původní brož, 8°, 96 stran, obálka Josef K..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x 18 cm. 102 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk
















