AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pět minut za městem (poezie, obálka František Muzika)
Vítězslav Nezval
Vydal F. Borový, Praha 1940. Obálka Františka Muziky. Původní brožovaná kniha s obálkou, lehce odřená, 195 stran. Rozměry: 14 x 22 cm.
Dobrý stav (viz obr.). Knižní blok má zřejmě rozřezáním otřepené kraje listů.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Most (obálka Karel Teige)
Vítězslav Nezval
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 152 stran. Vydání druhé.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Plačící satyr (obálka Josef Čapek)
Fráňa Šrámek
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 23 cm, 81 stran.
Stav velmi dobrý. Obálka a hřbet jsou lehce odřené, obálka je u hřbetu lehce vyšisovaná.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Teta Saly v Americe (psychologický román; ilustrace A. Keil, obálka Toyen)
M. Macmillan
Odeon, Praha 1935. Původní poloplátěná vazba, 8°, 156 stran. Obálka Toyen!  ..
Desky nepatrně zašpiněné a otřepené ve hřbetu, v plátnu na hřbetě drobný otvor(vše viz foto). Dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Blíženci
Vítězslav Nezval
Vydal Ladislav Kuncíř, Praha 1927. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, 55 stran.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Co má člověk z umění a jiné úvahy o umění z let...
Čapek, Josef
Vydal Výtvarný odbor Umělecké besedy, 1946; k výstavě „Dílo Josefa Čapka“, 98 stran., menší-4°. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně zašpiněná a po okrajích otřepená, stránky nerozřezány. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Poštovní holub (edice Plejada) (obálka Vít Obrtel)
Jaroslav Seifert
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm. 75 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce odřené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Zdeněk Rossmann - Horizonty modernismu (1905-1984)
Toman Jindřich, Sylvestrová Marta
Knihu vydala Moravská galerie Brno, 2015, 256 stran, formát A4, 4°. Pevná, poloplátěná vazba, text knihy je česky (s anglicko jazyčným résumé).
Stav velmi dobrý, nepatrně odřený hřbet.
550Kč
Bez daně: 550Kč
Adam stvořitel - obálka Josef Čapek
Karel a Josef Čapek, bratři Čapkové
Vydal Ot. Štorch Marien, Praha 1928 jako 160. svazek edice Aventinum. Původní brožovaná, rozměry: 13 x 21 cm, 92 stran. IV. vydání.
Stav dobrý, obálka i hřbet lehce ušpiněné a mírně otřepené, obálka u hřbetu v horní i dolní části lehce natržená.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Jarmark umění (edice: Otázky a názory, sv. 52) [umění, teorie, mj. i avantgarda, dekadence]
Karel Teige
Měkká vazba, rozměry: 10,5 x 19,5 cm, 168 stran, vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, knižní blok se v zadní čísti lehce uvolňuje z obálky
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lelio a Pro delfína
Josef Čapek
Původní brožovaná, třetí vydání, rozměry: 12 x 19 cm, 123 stran.
Dobrý stav, desky a hřbet lehce ušpiněné, mírně odřené a zažloutlé, uvolněné složky - stránky nechybí.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Sláva strojů a měst
Jaromír Rašín
Měkká vazba s původní obálkou, 96 stran, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Československá fotografie,1937/VII. (časopis, avantgarda, mj. V. Jírů, J. Funke, K. Hájek, J. Lukas, E. Wiškovský, M. Hák, A. Paul, J. Sudek, J. Štyrský, J. Lauschmann)
Přemysl Koblic (usp.)
Edice Svaz čs.klubů fotografů amatérů, Praha. Nedatováno. 65 stran , křídový papír, celoplátěná vazb..
 
399Kč
Bez daně: 399Kč
Rybář islandský
Piere Loti
Pevná vazba se zlacením a obálkou, 219 stran, druhé vydání, rozměry: 11 x 17 cm.
Dobrý stav, obálka je odřená, otřepená a potrhaná s lehkou ztrátou. Stránky jsou mírně zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Život. Roč. XIV., 1935-1936 - 2x originální grafika (František Tichý a Josef Šíma - podpis) - List pro výtvarnou práci a uměleckou kulturu
Šourek, Karel - Holan, Vladimír * Čapek, Josef
Život. List pro výtvarnou práci a uměleckou kulturu. Roč. XIV., 1935–⁠1936. Kompletní. Obsahuje 2..
 
20 000Kč
Bez daně: 20 000Kč
 
Valentinská © 2021