AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Studio, ročník III., číslo 6/1932  (Aventinská revue pro filmové umění)
Ot. Štorch-Marien
Vydalo Aventinum, Praha. Měkká vazba, rozměry: 25 x 32,5 cm, strany 241- 268 - množství vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, ušpiněná a utržená od hřbetu. Knižní blok je uvolněný z obálky, volnější vazba.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Living Theatre [Jazz Petit, Jazzpetit č. 15 - divadlo; Vyd. Jazzová sekce]
Jaroslav Kořán, Petr Oslzlý (eds.)
Brožovaná, 282 stran s množstvím obrazových příloh, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav velmi dobrý
450Kč
Bez daně: 450Kč
Anglická literatura XX. století (1901-1931) I. část (obálka Josef Čapek)
Otakar Vočadlo
Brožovaná, rozměry: 15 x 23 cm, stran 169.
Dobrý stav, obálka a hřbet lehce otřepené. Nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Rozpravy Aventina, ročník IV. / 1928-1929
List pro kulturu, umění a kritiku
Nakladatelství AVENTINUM, Praha.
Uvnitř dobrý stav, lehce odřené a vyšisované desky.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Tvorba, ročník V., číslo 28/1930. List pro literaturu, politiku a umění (1. republika, časopis, noviny)
Julius Fučík
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 31,5 cm, strany 433-448
Velmi dobrý stav. Na okraji obálky i několika dalších stranách jsou skvrnky
250Kč
Bez daně: 250Kč
Hra v kostky. Poesie let 1927 - 28 (edice: Plejada) (poezie, bibliofilie; vazba Vít Obrtel)
Vítězslav Nezval
Poesie let 1927 - 28. Vazba Vít Obrtel. Vydal Rudolf Škeřík, Praha 1928 jako 7. svazek edice Plejada..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Sbohem a šáteček
Vítězslav Nezval
Celoplátěná vazba - obálka chybí, 208 stran, rozměry: 13 x 20 cm. Třetí vydání.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce zašpiněné. Přední i zadní desky se lehce uvolňují od vazby.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Jednací písemnosti, díl I. (škola, učebnice, mj. i omluvenka, přihláška, průvodní dopis, oznámené změny adresy)
Cyril Kohoutek
Vydalo Státní nakladatelství v Praze, 1935. Díl I. Edice Nová škola v praxi. Šitá brožura, A5, 32 stran.
Velmi dobrý stav, obálka jen nepatrně opotřebovaná, na zadní straně obálky skvrna; viz foto.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zahradník paní Pompadourové (úprava Ladislav Sutnar)
Eugéne Demolder
Poloplátěná vazba s původní obálkou, stran 225, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Pěna dní (ilustrace Václav Sivko, skvělý stav)
Boris Vian
Celoplátěná vazba - kniha je vložena do kartonového pouzdra, rozměry: 14 x 20,5 cm, 217 stran, rozkládací barevné přílohy,
Stav výborný.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Kniha vzpomínek (obálka Ladislav Sutnar)
Jan Herben
Brožovaná s původní obálkou, stran 685, rozměry: 14 x 22 cm. Druhé vydání.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Kniha je zabalena do průhledného obalu.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bitva (obálka Jaroslav Šváb)
Claude Farrére
Brožovaná, stran 240 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v horní i dolní části s mírnou ztrátou. Na titulním listu je jméno původního majitele. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze uvolněné složky.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Stavba, měsíčník pro stavební umění, ročník X., 1931-1932 (časopis, moderní architektura, mj. Le Corbusier - Hermetický dům; J. E. Koula - Horizontální okno; K. Teige - Architektura a hospodářská krise; ilustrace W. Gropius, A. Heythum)
Oldřich Starý, Antonín Černý, Jan E. Koula ml., Karel Teige
Vydává klub architektů v Praze.
Stav velmi dobrý, vazba má však na hranách hřbetu viditelně roztržené plátno; uvnitř první i poslední dva listy mají skvrny od nevhodného papíru předsádek. Jinak bezvadné.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Umělecký měsíčník, ročník XIV., čísla 2.-10/1950-1951 (chybí 1. číslo) - divadlo
E. F. Burian
Sešity, rozměry: 19,5 x 20,5 cm, strany 25-240.
Stav velmi dobrý, chybí číslo 1. Obálky i okraje stránek jsou lehce zažloutlé.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Futurismus [italský a ruský, avantgarda - umělecký směr, výtvarné umění, malba, obrazy; edice ISMY - sovětská umělecká scéna, SSSR - Rusko a Itálie; mj. Majakovskij, Lisickij, Balla, Marinetti, ad.]
Dušan Konečný
Vydalo nakladatelství Odeon, Praha 1974, šestý svazek edice -ismy. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 20,5 x 22,5 cm; 63 stran textu + obrazová příloha.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021