AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rozchod!
Karel Konrád
Původní brožovaná s přebalem, rozměry: 14 x 20,5 cm, 333 stran.
Stav dobrý, přebal lehce odřený a potrhaný, uvolněné složky.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Epistola in carcere et vinculis (edice: Symposion, sv. 62) (filozofie, názory; vazba Toyen)
Oscar Wilde
R. Škeřík, Praha 1933 jako 62. svazek edice Symposion. Poloplátěná vazba se zlacením, 8°, 168 stran...
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lišák Stavinoha
Emil Vachek
Brožovaná s původní obálkou, stran 100, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené. Obálka je v přední dolní části natržená, zadní část obálky je natržená výrazněji.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Avantgarda známá a neznámá 1-3 (3 svazky) [poetismus, proletářské umění Devětsil Teige Václavek Štyrský Novomeský Fučík Vančura Neumann Wolker Biebl Nezval Urx Honzl Clementis - antologie textů]
Svoboda, Praha 1971, 1972 a 1970. 1. vyd.
Dobrý stav, přebaly po okrajích značně potrhané, v 1. díle na několika místech podtrháván text tužkou.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Knížka o českém charakteru (obálka Josef Čapek)
Jiří Mahen
Brožovaná s původní obálkou, stran 136, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, na první straně je podpis původního majitele. Kniha byla v dolní části zřejmě politá - malá skvrna je téměř po celé knize - nezasahuje do textu.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Futurizmus (Futurismus, text slovensky)
Ľudmila Peterajová
Celoplátěná vazba s původní obálkou. Stran 108, 40 čb. a 16 bar. reprodukcí, rozměry: 16 x 17 cm. Vydání první.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Avantgarda 38 [slovenská umělecká avantgarda 30. a 40. let, surrealismus apod.]
Mikuláš Bakoš
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 296, první vydání, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce natržená.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Hledání neznámých veličin (obálka Jindřich Štyrský)
Jan Havlasa
Brožovaná v původní obálce a v průhledném obalu. Stran 310. Rozměr: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, rozřezáno pouze do strany 70 - dále nerotřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Josef Čapek a kniha
Jiří Kotalík, Vladimír Thiele
Původní celoplátěná vazba - obálka chybí, 290 stran s velkým množstvím obrazových příloh, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Továrník Dodsworth (obálka Josef Čapek)
Sinclair Lewis
Brožovaná, s původní obálkou, rozměry: 15 x 23 cm, stran 440.
Dobrý stav, obálka a hřbet lehce otřepené. Uvolněné složky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Avantgarda : vztah české a ruské avantgardy
Národní knihovna ČR, Praha 2002.
Stav výborný.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Praha-Moskva, ročník II., číslo 9-10/1947. Revue pro kulturní a hospodářskou spolupráci ČSR a SSSR [Sovětský svaz, Rusko, komunismus, časopis]
Zdeněk Nejedlý a kol.
Sešit, strany 234-277, rozměry: 21 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce ušpiněné okraje obálky
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021