PŘÍRODNÍ VĚDY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Filozofické a metodologické problémy přírodních a technických věd 1 a 2 (sborník, mj. Literatura a matematické metody, Evoluční monismus a uspořádanost, Měření subjektivních aktivit)
Jiřina Stachová (ed.)
Ústav pro filozofii a sociologii ČSAV, Praha 1989. Brožovaní, stran 155 a 195. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Co víme o smrti (smrt, umírání, posmrtný život, literatura)
Miroslav Sígl (podpis)
Nakl. Epocha, Praha 2006. Původní vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 23,5 cm, 416 stran.
Stav velmi dobrý, přebal v horní části lehce natržený. Autorské věnování.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Encyclopédie des hommes de la préhistoire. Illustrations de Zdenek Burian. 6e édition
Josef Wolf - Zdeněk Burian
Paris: La Farandole 1985, pův. celoplátěná vazba s červeným titulem na hřbetu, pův. laminovaná obálka, 227 stran s četnými vyobrazeními, 4° (22 x 28 cm), jazyk: francouzsky
jako nová
270Kč
Bez daně: 270Kč
Naučný slovník zemědělský, Díl  8: Q-Ř (pošk.) (zemědělství, dřevařství, myslivost, vodní hospodářství, živočišná výroba)
[díl] 8: Q-Ř. 198 1. 626 s., 32 s. obr. příl. Vydal Ústav vědeckotechnických informací MZLH ve státn..
Poškozeno, na hřbetě má kniha i přebal šlic od rány, je tam natržená...
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sborník Československé Akademie Zemědělské VI. (zemědělství, první republika, mj. Svážná území na Pavlovských vrších, Dějiny mlékařství na Hané, Dějiny chovu skotu na Hané, Polabí, Moravský horácký kapr)
kolektiv autorů
Převazba, stran 654, rozměry: 19 x 25 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce odřené. Bývalý knihovní exemplář, na zadních deskách polepka, uvnitř razítka a čísla.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Matematika a spoločnosť (Matematika a společnost, logika)
A.Kotzig
Osveta, Bratislava 1961.
Přebal zašpiněný a lehce odřený (viz foto). Uvnitř dobrý stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Víc než součet částí aneb Systémový pohled na proces lidského poznání
Miroslav Svítek
Academia, Praha 2013, pevná vazba, formát B5, 228 stran.
Velmi dobrý stav, jen na přední předsádce je stopa po přilepení nějakého papíru.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zapomenuté safari
Jaromír Svobodník
Nakl. Pragma, Praha 2009. Pevná vazba, 226 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Můj Einstein - Eseje od čtyřiadvaceti předních světových myslitelů na téma osobnost, práce a odkaz geniálního člověka.
John Brockman (sestavil)
Pragma, Praha 2007. Původní vazba s přebalem, rozměry: 14 x 22 cm, 253 stran.
Stav perfektní - nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Příroda a kultura. Svět jevů a svět interpretací
Stanislav Komárek
Academia, Praha 2008, formát A5, 8°, 312 stran, pevná vazba. Edice Galileo
Výborný stav, nová kniha
99Kč
Bez daně: 99Kč
Profesor Čeněk Strouhal
Eugen Strouhal
Academia, Praha 2012. Pevná vazba, 8°, 296 stran. Edice Paměť.
Velmi dobrý stav, nepatrně naražený pravý horní roh.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Myšlenky pozdě v noci [edice Kolumbus; Lewis Thomas, přírodní vědy, eseje vědce a popularizárota vědy]
Lewis Thomas
Mladá fronta, Praha 1989. Edice Kolumbus. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 288 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, přebal lehce ušpiněný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Schrödingerova koťata (dějiny fyziky, kvantová teorie, mj. Albert Einstein, Kepler, Huygens, Newton, Planck)
John Gribbin
Columbus, Praha 2001. Původní vazba s přebalem, rozměry: 13 x 21 cm, 333 stran.
Velmi dobrý stav, jen ořízka je zašpiněná.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021