LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lidové noviny, Praha 2000. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 22 cm, 497 stran.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, rozměry: 13 x 15,5 cm, stran 213
Stav velmi dobrý. Na přídeští je nalepeno ex libris
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. F. Kafky, 2006. Brožovaná, rozměry: 10 x 15 cm, 100 stran.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Host, Brno, 2009. Brožovaná, rozměr: 13,5 x 21 cm, 326 stran.
Výborný stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Edice dílna, sv. 22. Vydal Čs. spisovatel, Praha, 1966. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 368 stran, rozměry: 12,5 x 21 cm
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený a otřepený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, Praha 1994. Edice Souvislosti, svazek 2. Brožovaná, rozměry. 12 x 20 cm, 388 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Blok, Brno 1969. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 17 cm, 196 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Národní filmový archiv, Praha 1996. Vydání první. Stran 285. Brožovaná. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
CHERM, Praha 2009. Brožovaná, rozměry: 13 x 21 cm, 365 stran.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1970. Měkká vazba s přebalem, rozměry: 16 x 18 cm, 124 stran, první vydání.
Stav velmi dobrý
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Československý spisovatel, Praha 1969. Edice Dílna, sv. 33. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 21 cm, 190 stran.
Dobrý stav, pouze přebal je lehce odřený a v horní části natržený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydání první, stran 144. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 198 cm
Stav velmi dobrý, v textu je podtrháváno tužkou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal: Československý spisovatel, 1991. Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, stran 238.
Stav velmi dobrý, mírně zažloutlá obálka. Autorské věnování s podpisem
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Svět sovětů 1966. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 19 cm, stran 150.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha: Nakladatelství Lidové noviny, 2001. Edice Utváření Evropy sv. 3. Pevná vazba s přebalem, 12 x 17,5 cm, 356 str.
Pěkný stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Československý spisovatel v Praze 1967. Edice Dílna sv. 27. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 21 cm, stran 187
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zobrazeny položky 3889 až 3904 z 5470 (342 stránek)
Zákazníci sk






![V zúženém prostoru: Václav Černý - Publicistika z let 1957-1981 [úvahy a kritiky, mj. Zdeňka Braunerová; Claudel, Lope de Vega, Casanova; Dante; Šalda, Verlaine, Patočka, Charta 77, samizdaty, fašismus, Pražské jaro 68 ad.] V zúženém prostoru: Václav Černý - Publicistika z let 1957-1981 [úvahy a kritiky, mj. Zdeňka Braunerová; Claudel, Lope de Vega, Casanova; Dante; Šalda, Verlaine, Patočka, Charta 77, samizdaty, fašismus, Pražské jaro 68 ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/730701-v-zuzenem-prostoru-vaclav-17326262791-1024x1024.jpg)
![K morfologii současné prózy [próza 50. let; Edice Host do domu, sv. 10] K morfologii současné prózy [próza 50. let; Edice Host do domu, sv. 10]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/730704-k-morfologii-soucasne-pro-17326265581-1024x1024.jpg)



![Základní pojmy poetiky [edice Dílna, sv. 33] Základní pojmy poetiky [edice Dílna, sv. 33]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/730711-zakladni-pojmy-poetiky-ed-17326283761-1024x1024.jpg)


![Boje o Dostojevského [Dostojevskij, literární věda] (edice: Disk, sv. 2) Boje o Dostojevského [Dostojevskij, literární věda] (edice: Disk, sv. 2)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/730721-boje-o-dostojevskeho-dost-17326466631-1024x1024.jpg)

![Metafyzika tragédie [edice Dílna, sv. 27] [Obsahuje stati: Teorie románu, K sociologii moderního dramatu, Myšlenky k estetice filmu] Metafyzika tragédie [edice Dílna, sv. 27] [Obsahuje stati: Teorie románu, K sociologii moderního dramatu, Myšlenky k estetice filmu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/730723-metafyzika-tragedie-edice-17326468541-1024x1024.jpg)