LITERÁRNÍ VĚDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Popis jako transmediální modus reprezentace
Werner Wolf
Ústav pro českou literaturu AV ČR. 2013. Brožovaná, rozměry: 11 x 19 cm, stran 194
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Proměny dávných příběhů - o poetice ruské prózy [Tolstoj, Nabokov, Pasternak, Gogol, Okudžava, Gorkij - moderní ruský román, ruská literatura]
Vladimír Svatoň
Univerzita Karlova, Praha 2004.Brožovaná, 343 stran. Rozměry. 15 x 20 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Literární paměť a kulturní identita
kolektiv autorů
​Torst, Praha 2008. Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, stran 150.
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vladimír Nabokov: podivuhodný podvodník
Leszek Engelking
Votobia, 1997. Brožovaná s obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, stran 251
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kundera aneb Paměť touhy (podpis Eva Le Grand)
Eva Le Grand (podpis)
Votobia, 19987. Brožovaná s obálkou, rozměry: 15 x 20,5 cm, stran 203
Stav velmi dobrý, obálka je na hřbetu lehce natržená. Autorské věnování s podpisem
249Kč
Bez daně: 249Kč
Film 2.: Obraz - čas
Gilles Deleuze
Národní filmový archiv, Praha 2006. Brožovaná, stran 371. Rozměry: 13 x 22 cm
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Čtení o Jakubu Demlovi [literární věda, Jakub Deml, mj. i František Bílek, Jaroslav Durych, Vítězslav Nezval, Otokar Březina]
Jiří Olič
Vydalo: nakl. Votobia, Olomouc 1993. Brožovaná, rozměry: 20 x 23,5 cm, stran 172
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Umění dnes [Jindřich Chalupecký - eseje o tendencích v moderním výtvarném umění]
Jindřich Chalupecký
NČVU. Praha 1966. Edice Orientace, sv. 4. Brožovaná s obálkou, rozměry: 12,5 x 19 cm, stran 263
Stav dobrý, obálka je odřená. Uvnitř je stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Text a dílo: případ Menard
Karel Císař, Petr Koťátko
Filosofia (nakl. Filosofického ústavu AV ČR), Praha 2004. Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 287 stran.
Velmi dobrý stav, na několika místech je v textu zatrženo tužkou
120Kč
Bez daně: 120Kč
Svět románů Milana Kundery [Milan Kundera]
Květoslav Chvatík
Nakl. Atlantis, Brno, 1994. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 160 stran, první vydání, rozměr: 14,5 × 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Od puritanismu k postmodernismu. Dějiny americké literatury [USA, Spojené státy americké]
Rrichard Ruland, Malcolm Bradbury
Vydala Mladá fronta, Praha 1997. Původní vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, 492 stran.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Studie o rukopisech XII. 1973 [sborník statí z oboru kodikologie, rukopisy - vydala Komise pro soupis rukopisů - archiv]
F. Hoffman, J. Kejřš, J. Pražák
Brožovaná, stran 233. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Lector in fabula - Role čtenáře aneb Interpretační kooperace v narativních textech
Umberto Eco
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, 290 stran.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Různost rozhovorů. Poezie, filosofie, věda
Zdeněk Hrbata, Oldřich Král
Malvern, 2006. Brožovaná, rozměry: 15 x 21cm, stran 294
Stav pěkný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Boris Vian [Jazzpetit, Jazz Petit, č. 4, Jazzová sekce; výbor z díla]
Patrik Ouředník (ed.)
Brožovaná, 155 stran, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021