LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mladá fronta, Praha 2008. Původní pevná vazba s obálkou, vydání první, rozměry: 16 x 24 cm, 212 stran.
Výborný stav.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Brožovaná, 144 stran + obrazová příloha, rozměry: 16,5 x 24 cm
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Univerzita Karlova, Praha 1979. Brožovaná, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 215.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Univerzita Karlova, Praha 1979. Brožovaná, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 215.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 126 stran + obr. přílohy.
Pěkný stav
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 1922. Původní pevná vazba, stran 375 vydání první, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav výborný
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Cherm, Praha 2007 - Knihovna města Plzně, 2007. Původní pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21.5 cm, 172 stran.
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Dominik Centrum, Plzeň 2009. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 100 stran.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 18 x 23 cm, strany 337-360
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a z boku natržená. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Brožovaná, rozměry: 18 x 23 cm, strany 201-232
Velmi dobrý stav
8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Brožovaná, rozměry: 18 x 23 cm, strany 41-76
Velmi dobrý stav, v horní části obálky je skvrna
8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Garamond, 2008. Původní vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 563 stran.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Triáda, Praha, 2008. Edice Paprsek, sv. 15. Původní vazba s obálkou, 346 stran, rozměr: 16 × 22,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Academia, Praha 1983. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 120 stran.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 359 stran.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlý hřbet.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1968. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Typo Zdenek Seydl. Edice Dílna, sv. 31. Rozměry: 12,5 x 21 cm, 201 stran, první vydání.
Stav velmi dobrý. Přebal je lehce odřený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 3809 až 3824 z 5470 (342 stránek)
Zákazníci sk

![Můj bratr Vinnetou [kniha o fenoménu Karel May, Old Shatterhand, Vinnetou] Můj bratr Vinnetou [kniha o fenoménu Karel May, Old Shatterhand, Vinnetou]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/727842-muj-bratr-vinnetou-kniha--17294101031-1024x1024.jpg)
![Pozapomenutá tvář Boženy Němcové [Božena Němcová] Pozapomenutá tvář Boženy Němcové [Božena Němcová]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/727857-pozapomenuta-tvar-bozeny--17294886781-1024x1024.jpg)


![Srovnávací dějiny baltických literatur [literatura pobaltských zemí, tj. Estonsko, Lotyšsko, Litva; estonská, lotyšská, litevská, Pobaltské státy] Srovnávací dějiny baltických literatur [literatura pobaltských zemí, tj. Estonsko, Lotyšsko, Litva; estonská, lotyšská, litevská, Pobaltské státy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/727862-srovnavaci-dejiny-baltick-17294893511-1024x1024.jpg)








![O české terminologii [terminologie; termíny, odborné názvy v češtině, cizí slova] O české terminologii [terminologie; termíny, odborné názvy v češtině, cizí slova]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/728004-o-ceske-terminologii-term-17295823521-1024x1024.jpg)
![Referenční výstavba textu [jazykověda] Referenční výstavba textu [jazykověda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/728064-referencni-vystavba-textu-17296633521-1024x1024.jpg)
![Francouzský „nový román“ [Edice dílna, sv. 31] Francouzský „nový román“ [Edice dílna, sv. 31]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/728066-francouzsky-novy-roman-ed-17296635981-1024x1024.jpg)