LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná vazba se zlacením, 554 stran. Rozměry: 13 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Odeon, Praha 1988. Edice Lidové umění slovesné. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 319 stran. Rozměry: 15,5 x 21 cm
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Odeon, Praha 1981. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 522 stran, první vydání, rozměr: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Přebal je lehce odřený a v horní části natržený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Odeon, Praha 1982. ARS, Literárněvědná řada. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 443 stran, rozměr: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Nakl. Odeon, Praha, 1974. Edice Živá díla minulosti, sv. 71. Celoplátěná vazba s obálkou, 218 stran, vydání 3., rozměr: 14 x 20,5 cm
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části lehce natržená
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 266 stran.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Trigon Praha, 1995. Brožovaná s obálkou, rozměry: 18,5 x 24,5 cm, stran 75
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části lehce natržená a mírně pomačkaná, na několika místech je na okraji textu zatrženo tužkou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 20 x 28 cm, stran 130
Velmi dobrý stav, místy je v textu zatrženo propiskou
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Host, Brno 2016. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 364, vyd. první
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Karolinum, Praha 2014. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 402
Výborný stav. Autorské věnování s podpisem
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 129 stran.
Velmi dobrý stav.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 173
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Lidové nakl., Praha 1980. Edice Kmen, sv. 18. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 20,5 cm, 320 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal. Na několika místech je v textu zatrženo tužkou
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Československý spisovatel, Praha 1967. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 277, rozměry: 12,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je odřený a otřepený s lehkou ztrátou.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Edice Dílna, svazek 37. Přeložil Jiří Honzík, typografie Zdenek Seydl. Vydal Čs. spisovatel, Praha 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 21 cm, 372 stran.
Velmi dobrý stav, pouze přebal je lehce odřený a otřepený
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Argo, Praha 2019. Pevná vazba s obálkou, stran 491, rozměry: 14,5 x 23,5 cm.
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 3953 až 3968 z 5470 (342 stránek)
Zákazníci sk


![Knížky lidového čtení [edice Lidové umění slovesné: Opatovický poklad, Kšaft, Železná košile, Vladimír, Historie o Popelce, Život, činové a do pekla vzetí čarodějníka a kouzelníka doktora Jana Fausta - Faust, Příhody pana Prášílka - baron Prášil] Knížky lidového čtení [edice Lidové umění slovesné: Opatovický poklad, Kšaft, Železná košile, Vladimír, Historie o Popelce, Život, činové a do pekla vzetí čarodějníka a kouzelníka doktora Jana Fausta - Faust, Příhody pana Prášílka - baron Prášil]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731625-knizky-lidoveho-cteni-edi-17337493951-1024x1024.jpg)
![Psychologie umění [ARS - literárněvědná řada - literární věda] Psychologie umění [ARS - literárněvědná řada - literární věda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731627-psychologie-umeni-ars-lit-17337495711-1024x1024.jpg)
![Psychologická próza [Edice Ars, literárněvědná řada, literární věda] Psychologická próza [Edice Ars, literárněvědná řada, literární věda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731628-psychologicka-proza-edice-17337496421-1024x1024.jpg)






![Angloamerická Nová kritika [Z obsahu: literatura anglická a americká 19. století; Velká Británie a Spojené státy americké] Angloamerická Nová kritika [Z obsahu: literatura anglická a americká 19. století; Velká Británie a Spojené státy americké]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731697-angloamericka-nova-kritik-17338130951-1024x1024.jpg)



![Dostojevskij umělec. K poetice prózy [Edice Dílna] Dostojevskij umělec. K poetice prózy [Edice Dílna]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731709-dostojevskij-umelec-k-poe-17338159841-1024x1024.jpg)
