LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní měkká vazba, 130 stran. Rozměry: 17 × 24 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka a hřbet
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Academia, Praha 1987. Původní celoplátěné vazby s přebaly, celkem 837 stran, rozměr: 17 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka, na hřbetu mírně zažloutlá.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Edice Litteraria Gemano-Austro-Bohemica, vol. 1. Aula, Praha 1998. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 20 cm, 231 stran.
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 432 stran, druhé vydání, rozměry: 15 x 21 cm.
Odřený a po okrajích otřepený přebal, přebal na zadní straně přilepený k deskám. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 21 cm, stran 122.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 20 cm, stran 149
Stav dobrý, část pův. obalu je nalepeno na desk, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Stránky jsou lehce zažloutlé
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 119 stran.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Melantrich Praha, 1988. Vydání I. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 20,5 cm, 420 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal, autorské věnování s podpisem
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 143 stran.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, 155 stran, rozměry: 16 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a vyšisované.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1985. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 17 cm, 101 stran.
Přebal odřený a zašpiněný, arch str.35-46 uvolněn z vazby
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Torst, Praha 1996.Původní vazba s přebalem, 11 x 19 cm, 424 stran.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13, x 20,5 cm, 136 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Melantrich, Praha 1984. 73. svazek knižnice Odkazy pokrokových osobností naší minulosti. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 377 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený a mírně otřepený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. politické literatury, Praha 1963. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, 331 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Academia, Praha 2014. Stran 564 - včetně vyobrazení, vydání první. Brožovaná. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 3969 až 3984 z 5470 (342 stránek)
Zákazníci sk


![Dějiny anglické literatury I.-II., 2 svazky [literatura Anglie, Velká Británie, mj. Shakespeare, Beowulf, Chaucer, Sheridan, Blake, Bacon, Milton, Shelley, Byron ad.] Dějiny anglické literatury I.-II., 2 svazky [literatura Anglie, Velká Británie, mj. Shakespeare, Beowulf, Chaucer, Sheridan, Blake, Bacon, Milton, Shelley, Byron ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731718-dejiny-anglicke-literatur-17338176511-1024x1024.jpg)
![Moravo, Čechy, radujte se! [němečtí a rakouští básníci v českých zemích za posledních Přemyslovců, minnesangři, trubadúři] Moravo, Čechy, radujte se! [němečtí a rakouští básníci v českých zemích za posledních Přemyslovců, minnesangři, trubadúři]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731767-moravo-cechy-radujte-se-n-17338444881-1024x1024.jpg)
![Bohové a hrdinové antických bájí [antická mytologie řecká a římská, řecké a římské báje, mýty starověku, antické, antika, řecký a římský starověk] Bohové a hrdinové antických bájí [antická mytologie řecká a římská, řecké a římské báje, mýty starověku, antické, antika, řecký a římský starověk]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/731795-bohove-a-hrdinove-anticky-17338693991-1024x1024.jpg)



![Viktor Dyk [edice Odkazy pokrokových osobností naší minulosti] - podpis Jaroslav Med Viktor Dyk [edice Odkazy pokrokových osobností naší minulosti] - podpis Jaroslav Med](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731902-viktor-dyk-edice-odkazy-p-17339876261-1024x1024.jpg)

![Boris Vian [Jazzpetit, Jazz Petit, č. 4, Jazzová sekce; výbor z díla] Boris Vian [Jazzpetit, Jazz Petit, č. 4, Jazzová sekce; výbor z díla]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/732098-boris-vian-jazzpetit-jazz-17340981191-1024x1024.jpg)
![Oráč z Čech [Oráč a Smrt - Ackermann] Oráč z Čech [Oráč a Smrt - Ackermann]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/732100-orac-z-cech-orac-a-smrt-a-17755648871-1024x1024.jpg)
![Obléhání zevnitř [Miroslav Červenka, studie z oboru: teorie literárního díla, literární věda, textologie, versologie, sémiotika] Obléhání zevnitř [Miroslav Červenka, studie z oboru: teorie literárního díla, literární věda, textologie, versologie, sémiotika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/732228-oblehani-zevnitr-miroslav-17343306101-1024x1024.jpg)


![Úvod do sémantiky [sémantika] Úvod do sémantiky [sémantika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/732330-uvod-do-semantiky-semanti-17343607811-1024x1024.jpg)
