LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Host, Brno 2006. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr: 16,5 x 23 cm, 912 stran.
Velmi dobrý stav. Přebal je v dolní části lehce natržený
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Academia, Praha 2009. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, 169 stran.
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Euroslavica - Pistorius&Olšanska, Praha - Příbram 2008. Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm, 334 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Academia, Ústav pro českou literaturu AV ČR, Praha 2015. Pevné vazby s přebaly, rozměry: 18,5 x 24 cm, celkem 1660 stran.
Pěkný stav.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Vydal Odeon, v Praze 1988. Vydání 1.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Malvern, 2008. Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, 247 stran.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 1998. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 17 cm, 187 + 22 stran, první vydání.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Votobia, Olomouc, 1997. Původní brož, 196 stran, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz obr.).
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
2. vydání. Původní celoplátěná vazba, rozměry: 18 x 24,5 cm, 674 stran.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Původní celoplátěná vazba, rozměry: 18 x 25 cm, 632 stran. 2. vydání.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydal Melantrich, Praha 1986. Vydání první, stran 310. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 13 x 20,5 cm
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Odeon, v Praze 1988. Vydání 1. Stran 755. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm
Velmi dobrý stav, přebal je na hřbetu zažloutlý.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 592 stran, rozměry: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený, mírně zažloutlý, pomačkaný a na hřbetu natržený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 595 stran, vydání první, rozměr: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce zažloutlý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Academia, Praha 2016, formát A5, 8°, 352 stran, pevná vazba.
Výborný stav, nová kniha
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 397. Vydání první.
Dobrý stav, desky, hřbet i obálka jsou odřené.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Zobrazeny položky 3937 až 3952 z 5470 (342 stránek)
Zákazníci sk



![Puškinův knoflík [Z obsahu: ruský spisovatel Puškin, jeho život a dílo] Puškinův knoflík [Z obsahu: ruský spisovatel Puškin, jeho život a dílo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731277-puskinuv-knoflik-z-obsahu-17333164501-1024x1024.jpg)

![Obrazy světa v české literatuře [Komenský a jeho Labyrint, Šlejhar, Weiner, Mácha] Obrazy světa v české literatuře [Komenský a jeho Labyrint, Šlejhar, Weiner, Mácha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731326-obrazy-sveta-v-ceske-lite-17333805421-1024x1024.jpg)




![Lehký harcovník [antologie českého literárního eseje 2, léta desátá a dvacátá 20. století, český literární esej] ed. České myšlení, svazek 13. Lehký harcovník [antologie českého literárního eseje 2, léta desátá a dvacátá 20. století, český literární esej] ed. České myšlení, svazek 13.](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731433-lehky-harcovnik-antologie-17334679881-1024x1024.jpg)
![Literární fakt [výbor z díla ruského formalisty Jurij Tyňanov - literární věda, teorie] Literární fakt [výbor z díla ruského formalisty Jurij Tyňanov - literární věda, teorie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731464-literarni-fakt-vybor-z-di-17334762491-1024x1024.jpg)

![Poetika a poezie [Z obsahu: rým a jeho historie, poetika, metrika, rytmizovaná próza, literární věda] Poetika a poezie [Z obsahu: rým a jeho historie, poetika, metrika, rytmizovaná próza, literární věda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731470-poetika-a-poezie-z-obsahu-17334767361-1024x1024.jpg)

![Magická Praha [Ripellino; Index, exil, exilové vydání 1978] Magická Praha [Ripellino; Index, exil, exilové vydání 1978]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731582-magicka-praha-ripellino-i-17337276211-1024x1024.jpg)