LITERÁRNÍ VĚDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Řehoř Hrubý z Jelení (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Emil Pražák
Vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1964. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 150 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
František Ferdinand Šamberk (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti) divadlo, divadelní herec
Otakar Roubínek
Vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1985. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 564 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jiří Wolker (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Milan Blahynka
Vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1974. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 353 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Petr Bezruč (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Josef Polák
Vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1977. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 236 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jan Blahoslav (Edice Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Josef Janáček
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.189 stran.
Velmi dobrý stav, pouze přebal je lehce odřený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Otakar Hostinský (Odkazy pokrokových dějin naší minulosti) (český estetik, teoretik hudby a divadla)
Miloš Jůzl
Vydal Melantrich, Praha 1980. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 21 cm, 357 stran, první vydání.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený a mírně ušpiněný
99Kč
Bez daně: 99Kč
F. X. Šalda (Odkazy pokrokových dějin naší minulosti)
Ludvík Svoboda
Svobodné slovo, Praha 1969. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 405 stran, první vydání.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Josef Barák (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Václav Žáček
Melantrich, Praha 1983. Odkazy pokrokových osobností naší minulosti. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 309, vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ľudovít Štúr (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Vladimír Forst
Melantrich, Praha 1986. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 20 cm, 285 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Karel Hynek Mácha (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Vladimír Štěpánek
Vydal Melantrich, Praha 1984. 73. svazek knižnice Odkazy pokrokových osobností naší minulosti. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 377 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Václav Budovec z Budova (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Noemi Rejchrtová
Vydal Melantrich, Praha 1984. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 276 stran, vydání první.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pavol Országh Hviezdoslav (Odkazy pokrokových dějin naší minulosti)
Stanislav Šmatlík
Svobodné slovo, Praha 1968. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, vydání první, 191 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřený přebal.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ivan Olbracht (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Vlastislav Hnízdo
Vydal: Melantrich, Praha 1977. Celoplátěná vazba s obálkou, 279 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Josef Boleslav Pecka (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Zdeněk Šolle
Vydal Melantrich, Praha 1987. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 411, vydání první, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jiří Mahen (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Štěpán Vlašín
Melantrich, Praha 1972. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 315, vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Daniel Adam z Veleslavína (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Milan Kopecký
Svobodné slovo, Praha 1962. Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm, 178 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021