LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, 309 stran + 47 stran přílohy, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 20 cm,174 stran.
Stav velmi dobý
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 20 cm,174 stran.
Stav dobý, obálka je ušpiněná, uvnitř je stav velmi dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, stran celkem 300. Rozměry: 15 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář. Na zadních deskách je nálepka
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Nakl. Academia, Praha, 2012. Brožovaná, rozměr: 14,5 x 20,5 cm, 520 stran.
Výborný stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Academia, Praha 2008. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 521 stran.
Stav výborný
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožované, rozměry: 15 x 20,5 cm, stran celkem 387.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
KL, Praha, 2006. Brožovaná, rozměr: 14,5 x 20,5, 438 stran.
Výborný stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Argo, Praha 2003. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 241 stran. Pěkný stav (viz foto).
Kniha izr..
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Vydala Academia, Praha 1989. Památky staré literatury, svazek 35. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 156 stran, vydání první.
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 21 cm, 283 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
H & H, Jinočany 1994. Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21 cm, 348 stran,
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 240 stran, vydání první.
Velmi dobrý stav. Přebal je mírně odřený.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 240 stran, vydání první.
Velmi dobrý stav. Přebal je mírně odřený a v dolní části lehce natržený.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydání druhé. 44.svazek Edice české dějiny. 306 stran, křídový papír, bohatý obrazový materiál, A4, původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem.
Stav velmi dobrý. Nesouvisející podpisy.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Vydalo nakladatelství Paseka v Praze roku 1990. Edice Knihy Josefa Váchala, sv. 1. Vydání třetí. Obálka, vazba a grafická úprava vydání Aleš Krejča. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 320 stran, 8°
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 3793 až 3808 z 5470 (342 stránek)
Zákazníci sk

![Průmysl a technika v novodobé české kultuře [plzeňský sborník - česká kultura, literatura a umění 19. století] Průmysl a technika v novodobé české kultuře [plzeňský sborník - česká kultura, literatura a umění 19. století]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/505879-prumysl-a-technika-v-novo-15009151511-1024x1024.jpg)



![Naše Itálie. Stará i mladá Itálie v české kultuře [plzeňský sborník - česká kultura, literatura a umění 19. století] Naše Itálie. Stará i mladá Itálie v české kultuře [plzeňský sborník - česká kultura, literatura a umění 19. století]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727147-nase-italie-stara-i-mlada-17285673191-1024x1024.jpg)
![Cizí, jiné, exotické v české kultuře 19. století [plzeňský sborník - česká kultura, literatura a umění 19. století] Cizí, jiné, exotické v české kultuře 19. století [plzeňský sborník - česká kultura, literatura a umění 19. století]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727149-cizi-jine-exoticke-v-cesk-17285674901-1024x1024.jpg)





![Od Grimmelshausena k Dürrenmattovi [kapitoly z německé literatury; německá literatura][Grimmelshausen, Kleist, Stifter, Hesse, Canetti, Frisch, Walser, Becker, Lenz, Hermann Kant, Dürrenmatt ad.] Od Grimmelshausena k Dürrenmattovi [kapitoly z německé literatury; německá literatura][Grimmelshausen, Kleist, Stifter, Hesse, Canetti, Frisch, Walser, Becker, Lenz, Hermann Kant, Dürrenmatt ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727193-od-grimmelshausena-k-durr-17286245391-1024x1024.jpg)


![Rukopisy Václava IV. [středověká knižní malba; písmo, iluminace; iluminované rukopisy; středověké malířství] Rukopisy Václava IV. [středověká knižní malba; písmo, iluminace; iluminované rukopisy; středověké malířství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/727781-rukopisy-vaclava-iv-stred-17292480521-1024x1024.jpg)
![Krvavý román - ilustrace Josef Váchal 68 x dřevoryt [Obsah: krváky, braková literatura, černé romány, tajemné postavy, hříšníci, zločinci, podivíni, strašidla, umrlci, vrazi, šílenci, traviči, blázni, záhady, tajemno + studie o literárním žánru] Krvavý román - ilustrace Josef Váchal 68 x dřevoryt [Obsah: krváky, braková literatura, černé romány, tajemné postavy, hříšníci, zločinci, podivíni, strašidla, umrlci, vrazi, šílenci, traviči, blázni, záhady, tajemno + studie o literárním žánru]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/727817-krvavy-roman-ilustrace-jo-17293694171-1024x1024.jpg)