LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Měkká vazba - svázaná provázkem, stran 86, rozměry10,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý, rohy desek jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sešity, rozměry: 24 x 32 cm. Strany 17-828 (a mínus strany dvou chybějících čísel)
Stav velmi dobrý. Číslo 41 má ušpiněnou obálku.
5 200Kč
Bez daně: 5 200Kč
Bez daně: 5 200Kč
Sešity, rozměry: 24 x 32 cm. Stran celkem 468 (a mínus strany tří chybějících čísle)
Stav velmi dobrý. Obálka č. 39 je ušpiněná.
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Lidové noviny, Praha 2008. Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 381.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydalo nakl. Portál, Praha 2004. Původní pevná vazba, vydání první, 368 stran, rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý. Razítka Univerzity, na hřbetu je nálepka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Český spisovatel, Praha 1993. Vydání první, stran 160. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelství Panorama, Praha 1984. Edice Stopy * fakta * svědectví. Řada Velké civilizace. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 223 stran - včetně obr. materiálu v textu + obr. příloha, vydání prvn
Dobrý stav, lehce odřený přebal (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo NLN, Praha 2004. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 12 x 17,5 cm, 335 stran, vydání první.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka, vyřazený knihovní exemplář.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Výbor ze samizdatových ročníků. Triáda, Praha 2009. Edice Paprsek, svazek 16. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 24 cm, 763 stran.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nakl. Svoboda, Praha 1971. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 197.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je odřená, ušpiněná a na hřbetu a hraně natržená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Měkká vazba, stran 182, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý. Obálka je lehce ušpiněná, zažloutlá a mírně otřepená. Hřbet je v dolní části natržený. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Český spisovatel, Praha 1996. Druhé vydání, stran 560. Původní pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
... knihovna. Praha, 1948. Původní brož, 8°, 42 stran + obr. přílohy. Obálka a okraje stránek zažlou..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Torst, Praha 1997. Pevná vazba s obálkou, vyd. první, stran 378. Rozměry: 12 x 20 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části lehce zašpiněná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Odeon, Praha 1985 v edici Živá díla minulosti jako její 102. svazek. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 346 stran, rozměry: 13,5 x 20,5 cm..
Stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
1. vydání. 317 stran + přílohy. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. Rozměry: 17 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 3681 až 3696 z 5472 (342 stránek)
Zákazníci sk










![Satirikon (edice: Antická knihovna, sv. 9) [román, antika, Římská říše] Satirikon (edice: Antická knihovna, sv. 9) [román, antika, Římská říše]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/720674-satirikon-edice-anticka-k-17205155391-1024x1024.jpg)




![Oběti ohňům - Živá díla minulosti - Výběr z památek staroíránské a středoíránské literatury [Írán, íránská literatura, Persie] Oběti ohňům - Živá díla minulosti - Výběr z památek staroíránské a středoíránské literatury [Írán, íránská literatura, Persie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/720754-obeti-ohnum-ziva-dila-min-17205922131-1024x1024.jpg)
![Legenda Aurea [Zlatá legenda - středověké legendy o svatých, životopisy - světci, svatí, 170 legend - životopisů svatých] Legenda Aurea [Zlatá legenda - středověké legendy o svatých, životopisy - světci, svatí, 170 legend - životopisů svatých]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/720773-legenda-aurea-zlata-legen-17205958771-1024x1024.jpg)