LITERÁRNÍ VĚDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Studentský sborník, ročník X., číslo 8-9 (časopis)
Sešit, rozměry: 16 x 24 cm. Strany 110-140
Stav velmi dobrý, obálka je zažloutlá
60Kč
Bez daně: 60Kč
Studentský sborník, ročník X., číslo 5 (časopis)
Sešit, rozměry: 16 x 24 cm. Strany 62-76
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná
60Kč
Bez daně: 60Kč
Studentský sborník, ročník X., číslo 5 (časopis)
Sešit, rozměry: 16 x 24 cm. Strany 62-76
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná
60Kč
Bez daně: 60Kč
Studentský sborník, ročník V./1899-1900, číslo 1-6 (časopis)
Sešit, rozměry: 16 x 24 cm. Stran celkem 108
Stav velmi dobrý, na obálce 3 a 4 jsou skvrnky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Studentský sborník, ročník VI./1900-1901, číslo 1-10 (časopis)
Sešit, rozměry: 16 x 24 cm. Stran celkem 76
Stav velmi dobrý, obálky 1-3 jsou lehce ušpiněné
249Kč
Bez daně: 249Kč
Literární rozmanitosti [Paul Valéry, eseje o francouzské literatuře a poezii]
Paul Valéry
Nakl. Odeon, Praha 1990. Původní pevná vazba s obálkou, rozměr: A5, 285 stran.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Studentský časopis, ročník XIV., číslo 9/1935
Ant. Řeřábek (red.)
Složky jsou volně vložené do obálky. Rozměry: 18.5 x 27,5 cm, strany 229-256
Velmi dobrý stav, obálka je lehce otřepená
80Kč
Bez daně: 80Kč
Studentský sborník, ročník I./1896-1897, číslo 1-5 (Studentský časopis)
Přehnuté složky, rozměry: 16.5 x 24 cm. Stran celkem 124
Stav velmi dobrý, lehce otřepené
160Kč
Bez daně: 160Kč
Studentský sborník, ročník III./1897, číslo 1-5 (časopis)
Sešit, rozměry: 16 x 24 cm. Stran celkem 140
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Přede dveřmi Pantheonu (1906-1909)
Stanislav K.Neumann
Převazba, 91 stran, rozměry: 14,5 x 20 cm
Velmi dobrý stav, na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář
99Kč
Bez daně: 99Kč
Slova a dějiny [kniha o původu slov a o slovech v historických souvislostech; etymologický výklad současných i staročeských slov, staročeština, etymologie, významy slov]
PhDr. Igor Němec DrSc., autorský kolektiv Staročeského slovn
Vydala: Academia, Praha 1980. S podpisem Igora Němce.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Karolina Světlá (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Josef Špičák
Melantrich, Praha 1966. Vydání druhé, 386 stran. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený a mírně otřepený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Karolina Světlá (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Josef Špičák
Melantrich, Praha 1962. Vydání první, 428 stran. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený, ušpiněný, mírně otřepený a na hřbetu natržený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Josef Čapek (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Jiří Opelík
Melantrich, Praha 1980. Vydání první, 361 stran. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Andrej Sládkovič (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Cyril Kraus
Vydal Melantrich, Praha 1967. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 206, vydání první..
Stav velmi dobrý, obálka je odřená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vladislav Vančura (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Milan Blahynka
Vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1978. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 534 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021