LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná vazba s přebalem. 236 stran. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, přebal lehce odřený a mírně otřepený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 1958. Vydání první, stran 255. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Univerzita Karlova, Praha 2008. Původní pevná vazba s přebalem, 25x17 cm, 238 stran.
Stav pěkný (viz foto).
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Vydal Atlantis, Brno, 2005. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 48 stran, rozměr: 12 × 17 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Trigon, 1995. Pevná vazba. Rozměry: 18 x 21,5 cm. Stran celkem 186.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 21 x 27 cm, 330 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce otřepená, nerozřezáno.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Poloplátěná vazba s obálkou, 57 stran, rozměr: 11,5 x 16 cm.
Stav velmi dobrý. Nesouvisející věnování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 127 stran.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 640 stran, vydání II.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený, mírně zažloutlý a otřepený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Československý spisovatel 1985, s. 149.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Poloplátěná vazba se zlacením - přebal chybí. 351 stran, rozměry: 19,5 x 27 cm.
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Převazba, stran celkem 300. Rozměry: 15 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Převazba, stran celkem 300. Rozměry: 15 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Převazba, stran celkem 300. Rozměry: 15 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Převazba, stran celkem 300. Rozměry: 15 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 143 stran
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zobrazeny položky 3697 až 3712 z 5472 (342 stránek)
Zákazníci sk

![Hrabě Lucanor [Živá díla minulosti (sv. 27] Hrabě Lucanor [Živá díla minulosti (sv. 27]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/720946-hrabe-lucanor-ziva-dila-m-17208155171-1024x1024.jpg)

![Zneuznávané dědictví Cervantesovo [Milan Kundera, dva eseje o umění románu] Zneuznávané dědictví Cervantesovo [Milan Kundera, dva eseje o umění románu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/721114-zneuznavane-dedictvi-cerv-17211527001-1024x1024.jpg)


![Legenda o bl. Anežce [blahoslavená ANEŽKA Česká ] Legenda o bl. Anežce [blahoslavená ANEŽKA Česká ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/721197-legenda-o-bl-anezce-blaho-17212194721-1024x1024.jpg)

![Všecky krásy světa [Jaroslav Seifert - vzpomínky, paměti; básník] Všecky krásy světa [Jaroslav Seifert - vzpomínky, paměti; básník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/721382-vsecky-krasy-sveta-jarosl-17214555921-1024x1024.jpg)
![Tisíc nahých trápení (Jiří Orten - výbor básní Modrá, Žíhaná a Červená kniha; edice Klub přátel poezie) [gramofonová deska obsažena] Tisíc nahých trápení (Jiří Orten - výbor básní Modrá, Žíhaná a Červená kniha; edice Klub přátel poezie) [gramofonová deska obsažena]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/721637-tisic-nahych-trapeni-jiri-17216784721-1024x1024.jpg)
![České baroko [česká barokní literatura - výbor z textů a životopisy autorů: legendy, kancionál, duchovní a světské písně, modlitby, dopisy, cestopisy, divadelní hry, drama, řečnické umění, verše, lyrika, epika, spisovatelé] České baroko [česká barokní literatura - výbor z textů a životopisy autorů: legendy, kancionál, duchovní a světské písně, modlitby, dopisy, cestopisy, divadelní hry, drama, řečnické umění, verše, lyrika, epika, spisovatelé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/722461-ceske-baroko-ceska-barokn-17225988231-1024x1024.jpg)




