LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná vazba se zlacením, 554 stran. Rozměry: 13 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, stran 208.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou skvrnky a podpis pův. majitele, nerozřezáno. Mírně zažloutlé stránky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 95, rozměry: 13 x 17,5 cm.
Stav dobrý, hřbet je v horní i dolní části natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1988, edice Estetika divadelní a filmové tvorby. Vydání první, stran 240 + obrazová příloha, 8°. Původní brož, měkká vazba.
Hřbet mírně zažloutlý. Stav jinak pěkný (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 1997. Vydání první, stran 185. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Melantrich, Praha 1987. Řada Estetika divadelní a filmové tvorby. Původní brož, malá 8°, 225 stran.
Dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 364 stran, první vydání.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Academia, Praha 1980. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 233 stran.
Velmi dobrý stav. Autorské věnování s podpisem.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nakl. NLN - Nakladatelství Lidové noviny, Praha 2003. Původní pevná vazba, 292 stran, rozměr: 15 × 21 cm.
Velmi dobrý stav, v dolní pravé části desek jsou malé důlky.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2011. Původní pevná vazba s přebalem, stran 392. Rozměry: 14 x 21 cm.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1996. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, 457 stran.
Stav velmi dobrý, vybledlá hřbet.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Odeon, Praha 1992 a 1993. Původní celoplátěné vazby s přebaly, 908 a 698. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2013. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 488 stran + 32 stran obrazové přílohy.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, strany 257-315.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešity, průběžné stránkování 66-95, 129-160, 162-191 a 258-287. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Jonathan Livingston, Praha 2014. Brožovaná, stran 294, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav. Autorské věnování s podpisem.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 3649 až 3664 z 5476 (343 stránek)
Zákazníci sk





![Casanova a jeho svět [životopis slavného dobrodruha, mj. zámek Duchcov] Casanova a jeho svět [životopis slavného dobrodruha, mj. zámek Duchcov]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/716534-casanova-a-jeho-svet-zivo-17157488751-1024x1024.jpg)
![Umění dramatu [divadelní tvorba, divadlo, drama, text dramatu, postavy, čas a prostor] Umění dramatu [divadelní tvorba, divadlo, drama, text dramatu, postavy, čas a prostor]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/716630-umeni-dramatu-17158019191-1024x1024.jpg)

![Metody určování autorství [textologie] Metody určování autorství [textologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/716665-metody-urcovani-autorstvi-17158420871-1024x1024.jpg)



![Tvorba a osobnost 1+2 [Václav Černý - výbor z díla, studie, kritiky a eseje - česká a světová literatura, španělská, italská, francouzská; literární věda] Tvorba a osobnost 1+2 [Václav Černý - výbor z díla, studie, kritiky a eseje - česká a světová literatura, španělská, italská, francouzská; literární věda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/716966-tvorba-a-osobnost-i-a-ii--17161850391-1024x1024.jpg)



