LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Divadelní ústav, Praha 2004. Brožovaná, stran 366, rozměry: 15 x 21 cm.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Český spisovatel, Praha 1995. Edice Orientace. Původní brož, 8°, 468 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1982 v edici Vzpomínky a korespondence. Typografie Oldřich Hlavsa. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 640 stran.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Albatros, Praha 1975. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 22 x 24 cm; 126 stran.
Přebal do poloviny roztržený, jinak dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba - pův. obálky jsou vevázány, rozměry: 19,5 x 28 cm. Stran 316.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce odřené. Na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Vydavatel V. Petr, Praha. Převazba - pův. deset obálek je vevázáno, rozměry: 19,5 x 28 cm. Stran 312.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce odřené. Na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 28 cm. Stran 316.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce odřené. Na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Převazba - svázáno včetně obálek, stran celkem 219, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář, na zadní části obálky je nálepka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Převazba - svázáno včetně obálek, stran celkem 244, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář, na zadní části obálky je nálepka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 19 cm, stran 140.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, stran 622, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet, hřbet je v horní části natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
První vydání. Stran 358. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 18 x 24,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřený a vyšisovaný přebal.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Karel Kratochvíl, 1921. Polokožená převazba, rozměry: 16 x 25 cm, stran 852.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství BRÁNA, Praha 1997. Původní pevná vazba, 8°, 251 stran.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Národní galerie v Praze 1983.
Přebal nepatrně odřený a potrhaný, dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Academia Praha, 1996. Vydání II. Původní pevná vazba s originálním přebalem, 180 stran. Rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 3633 až 3648 z 5476 (343 stránek)
Zákazníci sk

![Mezi karnevalem a snem [Shakespeare - divadlo, drama, komedie - Soubor několika shakespearovských studií] Mezi karnevalem a snem [Shakespeare - divadlo, drama, komedie - Soubor několika shakespearovských studií]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713732-mezi-karnevalem-a-snem-sh-17124753851-1024x1024.jpg)

![Všecky krásy světa [Jaroslav Seifert - vzpomínky, paměti; básník] Všecky krásy světa [Jaroslav Seifert - vzpomínky, paměti; básník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/714140-vsecky-krasy-sveta-17129505991-1024x1024.jpg)







![Světové dějiny divadla [divadlo - divadelní hry, drama, dramatická tvorba] Světové dějiny divadla [divadlo - divadelní hry, drama, dramatická tvorba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/715296-svetove-dejiny-divadla-di-17143951621-1024x1024.jpg)
![Setkání s Čechovem [edice Paměti, korespondence, dokumenty, sv. 29] - A. P. Čechov Setkání s Čechovem [edice Paměti, korespondence, dokumenty, sv. 29] - A. P. Čechov](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/715302-setkani-s-cechovem-edice--17143977781-1024x1024.jpg)


![Město v české kultuře 19. století [plzeňský sborník - česká kultura, literatura a umění 19. století, studie a materiály; české město v umění] Město v české kultuře 19. století [plzeňský sborník - česká kultura, literatura a umění 19. století, studie a materiály; české město v umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/716052-mesto-v-ceske-kulture-19--17151095841-1024x1024.jpg)
