LITERÁRNÍ VĚDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lexikon české literatury KOMPLET 7 sv. [slovník českých spisovatelů do r. 1945, encyklopedie, osobnosti, soupis díla, bibliografie, básníci, divadlo, literární kritika, historie, instituce, nakladatelství, literatura středověku, baroka, národní obrození]
Vladimír Forst, Luboš Merhaut, Aleš Haman, Přemysl Blažíček,
Vyd. Academia, Praha 1985,1993, 2000 a 2008.
Velmi dobrý stav, jen první svazek má přebal natržený v okrajích, čtvrtý ho má natržený na hřbetě.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Alžbětinské divadlo I.-III. (3 svazky- SHAKESPEARE, díl I Shakespearovi předchůdci II Shakespearovi současníci III Drama po Shakespearovi - anglické drama Anglie) HOL.
Alois Bejblík, Jaroslav Hornát, Milan Lukeš
Vydal Odeon, Praha, 1978, 1980 a 1985. Původní celoplátěné vazby s obálkami, rozměry: 21,5 x 30 cm, stran 358 + 487 + 478.
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky, obálka prvního svazku po okrajích natržená.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Studie a prameny k rétorice a k universitní literatuře
Josef Tříška
Brožovaná, stran 269, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pražská rétorika / Rhetorica Pragensis
Josef Tříska
Vydala UK, Praha 1987.
Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vánoce v české kultuře [Vánoce v tradici českého lidu, Česká vánoční hudba, Vánoční motivy v českém výtvarném umění, Motiv vánoc v české literatuře]
Václav Frolec, Věra Davidová, Jitka Snížková, Jan Červenka,
Vydal Vyšehrad, Praha 1989. Druhé vydání, stran 440. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a s přebalem, 8°
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Kniha o Švejkovi (Švejk)
Radko Pytlík
Vydal Čs.spisovatel, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba s spřebalem, 16x16 cm, 480 stran.
Stav pěkný (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Skrytá hvězda Jelena Mašínová
Jelena Mašínová
Vydalo nakladatelství Větrné mlýny, 2011. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 425 stran.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Jestřábe, díky. Jaroslavu Foglarovi Hoši od Bobří řeky a přátelé (Jaroslav Foglar)
Jindřich Hojer
Ostrov, Praha 2000. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 239 stran.
Výborný stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Otokar Březina - Essaye
Zdeněk Záhoř
Převazba, rozměry: 12,5 x 16 cm, stran 146.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Pražská léta německých a rakouských spisovatelů
P. Kneidl
Pražská edice, 1997. Brožovaná, stran 254, rozměry: 12 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Klasikové v nedbalkách [Mácha, Tyl, Němcová, Havlíček, Neruda, Aleš, Smetana]
Jan Bauer
MOBA. Brno 2016. Pevná vazba, stran 254, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Život plný bojů - Max Brod [autobiografie, vzpomínky na přátele, mj. Franz Kafka, Janáček, Meyrink, Hašek, Werfel, Rilke, Thomas Mann, Karl Kraus aj.]
Max Brod
Nakl. Franze Kafky, Praha 1994, edice Pražské hvězdné nebe, str. 352, 2. vydání Původní pevná vazba s přebalem, 352 stran, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Literární věda a slavistika
Miloš Zelenka
Vydala Academia, Praha 2002. Původní brož, 259 stran, rozměr: 15 x 20 cm. Pěkný stav (viz obr.).
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Texty (Mikuláš Medek)
Mikuláš Medek
Torst, 1995. Pevná vazba s obálkou, 430 stran, rozměr: 12 x 20 cm. Vyd. první
Výborný stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Odysseia [Homér - Odysseus, Odysseovy cesty]
Homér, Homeros, překlad Vladimír Šrámek
Vydalo Naše vojsko, Praha 1987. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 392 stran. Vydání druhé, v NV první.
Dobrý stav, obálka je odřená a po okrajích potrhaná.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021