LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo SPN, Praha 1976. Původní celoplátěná vazba, 8°, 206 stran, první vydání.
Velmi dobrý stav. Lehce vyšisovaný hřbet a okraje desek.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
2007 Patmos
Stav dobrý viz foto.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo Státní nakl. krásné literatury, hudby a umění, Praha 1960 jako 13. svazek edice Teorie a kritika.
Přebal odřený, zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1990. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 8°, 406 stran, první vydání.
Stav pěkný (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm. 222 stran.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Odeon, Praha 1988. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 12°, 212 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Torst, Praha 2008. Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, stran 150.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Vyšehrad, Praha 1976. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 399 stran, první vydání.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Vyšehrad, Praha 1975. Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm, 155 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1978. Edice Most, sv. 17. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 20 cm. Vydání první, stran 286.
Velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Brožovaná, 254 stran. Rozměry: 20.5 x 29 cm.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, 185 stran. Rozměry: 20.5 x 29 cm.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, 101 stran,, rozměry: 20,5 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, 153 stran, rozměry: 20,5 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou - kniha je vložena do ochranného kartonového pouzdra, rozměry: 23,5 x 31,5 cm, stran textu 13 + XXVII. příloh.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 20 x 28 cm, stran 32
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zobrazeny položky 3489 až 3504 z 5476 (343 stránek)
Zákazníci sk


![Prag. Literarische Streitfzuge [Praha, literatura] Prag. Literarische Streitfzuge [Praha, literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/702280-prag-literarische-streitf-16995493301-1024x1024.jpg)

![Česká středověká lyrika [Obsah: verše českého středověku, duchovní a světská poezie] Česká středověká lyrika [Obsah: verše českého středověku, duchovní a světská poezie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/702595-ceska-stredoveka-lyrika-o-17003420551-1024x1024.jpg)
![Soupis autografů Bohuslava Balbína z fondů Státní knihovny ČSR [Balbín Bohuslav] Soupis autografů Bohuslava Balbína z fondů Státní knihovny ČSR [Balbín Bohuslav]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/702628-soupis-autografu-bohuslav-17004747791-1024x1024.jpg)


![Staroslověnské legendy českého původu [Z obsahu: legenda, středověké legendy, Cyril a Metoděj, Velká Morava, Velkomoravská říše] Staroslověnské legendy českého původu [Z obsahu: legenda, středověké legendy, Cyril a Metoděj, Velká Morava, Velkomoravská říše]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/702765-staroslovenske-legendy-ce-17005682501-1024x1024.jpg)







