LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 105 stran, vyd. první.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Tatran, Bratislav, 1973. Původní celoplátěná vazba se zlacením a s přebalem, 96 stran, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Panorama, Praha 196. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 284, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 194, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sborník sympozia v Plzni 13. - 15. března 1986. Národní galerie, Praha 1989. Edice Studie a materiál..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Ivo Železný, Praha 1998. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 254 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Melantrich, Praha 1940. Původní brož, měkká vazba s přebalem, malá 8°, 206 stran.
Přebal po okrajích otřepený, stránky uvolněny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Melantrich, Praha 1940.
Přebal lehce natržený a odřený, jinak dobrý stav (viz náhled).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Melantrich, Praha 1950. Edice Odkaz minulosti české, 12. svazek. Původní poloplátěná vazba se zlacením a přebalem. Rozměry: 13 x 20 cm. Vydání první, 103 stran.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2010.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Český filmový ústav, Praha 1990.
Zadní strana obálky zašpiněna.Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Universita Karlova, Praha, 1992. Brožovaná, stran 185, rozměry: 15 x 21 m..
Velmi dobrý stav, horní roh obálky je v horní části přehnutý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba, rozměry: 14 x 21,5 cm, stran 130.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná, odřená a otřepená. Hřbet je v horní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý - nerozřezáno.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. X-egem, Praha 1994. Brožovaná, rozměr: 14 x 20 cm, 190 stran, vydání první.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
1910
Stav dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Vyšehrad, Praha 1988. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 232 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zobrazeny položky 3505 až 3520 z 5476 (343 stránek)
Zákazníci sk





![Člověk a příroda v novodobé české kultuře [sborník sympozia v Plzni - česká kultura a literatura 19. století] Člověk a příroda v novodobé české kultuře [sborník sympozia v Plzni - česká kultura a literatura 19. století]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/703344-clovek-a-priroda-v-novodo-17011175551-1024x1024.jpg)







![Adresát Jean Marais [Jean Cocteau - korespondence odhalující intimní vztah dvou umělců] Adresát Jean Marais [Jean Cocteau - korespondence odhalující intimní vztah dvou umělců]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/704417-adresat-jean-marais-jean--17020209871-1024x1024.jpg)
![Illustrierte Deutsche Literaturgeschichte [německá literatura] Illustrierte Deutsche Literaturgeschichte [německá literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/704510-illustrierte-deutsche-lit-17020435951-1024x1024.jpg)
![Počátky české vzdělanosti [Obsah: středověk, Slované, pohanství, Přemyslovci, Český stát, Cyril a Metoděj a Velká Morava] Od příchodu Slovanů do doby románské, vývoj vzdělanosti, písma a počátky a rozvoj literární tvorby Počátky české vzdělanosti [Obsah: středověk, Slované, pohanství, Přemyslovci, Český stát, Cyril a Metoděj a Velká Morava] Od příchodu Slovanů do doby románské, vývoj vzdělanosti, písma a počátky a rozvoj literární tvorby](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/704869-pocatky-ceske-vzdelanosti-17024170311-1024x1024.jpg)