LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Barrister & Principal, Brno 2004. Brožovaná, stran 285, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Výborný stav.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29 cm, 243 stran.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožované - sešité kovovými sponkami, rozměry: 21 x 29 cm.
Velmi dobrý stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29 cm, 280 stran.
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29 cm, 237 stran.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Měkká vazba, stran 87, rozměry: 21 x 29 cm.
Pěkný stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Měkká vazba, rozměry: 21 x 29 cm, strany 231-424.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Knižní klub, Eminent, Praha 1999. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 486 stran.
Dobrý stav, přebal mírně ušpiněný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Paseka, Praha 1999. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 19 cm, stran 188.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, stran 207, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Dobrý stav, obálka je utržená od hřbetu a v horní části je s mírnou ztrátou. Hřbet je v dolní části s lehkou ztrátou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Otto Girgal, Praha 1928. Celokožená vazba se zlacením - pův. obálka je vevázána, rozměry: 13 x 20 cm, 105 stran.
Stav pěkný, pouze mírně odřený hřbet, podpis autora.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vyd. Torst, Praha 1994. Původní pevná vazba. Počet stran: 445. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm, Grafická úprava: Robert V. Novák.
Stav pěkný.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Polokožená převazba, rozměry: 14 x 21 cm, stran 427.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet, hřbet je v horní části nepatrně natržený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Volně vloženo do obálky, 8 str. textu a 12 fotografií, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Převazba, stran 63, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav výborný - kniha je vložena do kartonového pouzdra.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Původní vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 290 stran + obr. příloha.
Stav velmi dobrý, lehce odřený přebal.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 3521 až 3536 z 5476 (343 stránek)
Zákazníci sk








![Všecky krásy světa [Jaroslav Seifert - vzpomínky, paměti; básník, Nobelova cena 1984] Všecky krásy světa [Jaroslav Seifert - vzpomínky, paměti; básník, Nobelova cena 1984]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/705006-vsecky-krasy-sveta-jarosl-17025085551-1024x1024.jpg)





![Petrkov Bohuslava Reynka. Cyklus fotomontáží [Bohuslav Reynek] Petrkov Bohuslava Reynka. Cyklus fotomontáží [Bohuslav Reynek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/705248-petrkov-bohuslava-reynka--17026464421-1024x1024.jpg)

