LITERÁRNÍ VĚDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Latinská čítanka pro VI. třídu gymnasií a reálných gymnasií
F. Heřmanský, Ferd. Stiebitz
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 192, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, přední část obálky je utržená a chybí. Uvnitř je stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sigismund Bouška Františku Bílkovi - korespondence z let 1895-1916 (adresát František Bílek, dopisy jemu)
Zuzana Pokorná, Iva Janáková (eds.)
Česká expedice, Praha 1992. Původní kartonová vazba, rozměry: 18 x 25 cm, stran 54.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Cesty českého katolického samizdatu 80. let (katolický samizdat)
M.E.Holečková
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, 2009. Původní brož, 8°, 217 stran.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nemovité kulturní památky jižní Moravy - Okres Zlín (Soupis památek a literatury)
Stanislava Čechová
Brožovaná, 158 stran + příloha, rozměry: 17 x 24 cm. První vydání.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Nemovité kulturní památky jižní Moravy - Okres Prostějov (Soupis památek a literatury)
Květoslava Říčková
Brožovaná, 109 stran + příloha, rozměry: 17 x 24 cm. První vydání.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nemovité kulturní památky jižní Moravy - Okres Kroměříž (Soupis památek a literatury)
Anežka Fialová
Brožovaná, 115 stran + příloha, rozměry: 17 x 24 cm. První vydání.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nemovité kulturní památky jižní Moravy - Okres Hodonín (Soupis památek a literatury)
Ivan Řeholka a kol.
Brožovaná, 109 stran + příloha, rozměry: 17 x 24 cm. První vydání.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nemovité kulturní památky jižní Moravy - Okres Brno-venkov (Soupis památek a literatury)
Jitka Machová
Brožovaná, 192 stran, rozměry: 17 x 24 cm. První vydání.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Nemovité kulturní památky jižní Moravy - Okres Žďár nad Sázavou (Soupis památek a literatury)
kolektiv autorů
Brožovaná, 182 stran + příloha, rozměry: 17 x 24 cm. První vydání.
Stav pěkný.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Sborník Poštovního muzea 1988
Tomáš Neumann a kol.
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 171 stran.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Prostě - Vladimír Holan
Vladimír Holan
Vydal Spolek českých bibliofilů v nakladatelství Československý spisovatel v Praze 1954. Ráj knihomilů, svazek 13. Úpravu navrhl Zdenek Seydl. Stran 45. Volné archy v obálce.
Obálka zažloutlá, mírně zašpiněná a odřená. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Dějiny anglické literatury I.-II., 2 svazky [literatura Anglie, Velká Británie, mj. Shakespeare, Beowulf, Chaucer, Sheridan, Blake, Bacon, Milton, Shelley, Byron ad.]
Zdeněk Stříbrný
Vydala Academia, Praha 1987. Komplet dvou svazků, původní celoplátěné vazby s přebaly, celkem 837 stran, rozměr: 17 x 24,5 cm.
Přebaly mírně odřeny a po okrajích natrženy. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Dílo Dostojevského a jeho položení evropské (podpis F. X. Šalda)
F. X. Šalda (podpis)
Původní kartonová vazba s přebale, rozměry:16 x 23,5 cm, 18 stran.
Stav pěkný, podpis F. X. Šalda.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Pět století českého knihtisku
František Horák
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 20 x 20 cm, 250 stran a množstvím vyobrazení, první vydání.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je ušpiněný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Čtrnáctero zastavení (vzpomínkové medailony - Mácha, Deml, Čapek, Šalda, Florian, Holan, Čep, Březina ad.) - Bedřich Fučík
Bedřich Fučík
Arkýř – Melantrich, Praha 1992. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 358 stran.
Velmi dobrý stav, lehce vyšisovaný hřbet.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vznik Českého profesionálního divadla (divadlo)
FF UK, Praha, 1988. Původní celoplátěná vazba se zlacením a s obálkou, 109 stran + obrazová část, rozměr: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021