LITERÁRNÍ VĚDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Inkunábuly so slovenskými vzťahmi (prvotisky, slovenské inkunábule, Slovensko)
Imrich Kotvan
Pův. celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 18 x 25 cm, 96 str. textu + 76 str. obrazová příloha.
Velmi dobrý stavu.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Adam Václav Michna z Otradovic (Edice Odkazy pokrokových osobností naší minulosti; životopis a ukázky z díla: Svatoroční muzika, Česká mariánská muzika, Loutna česká)
Zdeňka Tichá
Vydal Melantrich, Praha 1976. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 403 stran. Vydání první.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a natržená, rohy stránek ke konci knihy ohnuté.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kateřina Zaháňská [kněžna z knihy Babička - Božena Němcová; její životopis; šlechta 19. století, aristokracie, Ratibořice]
Helena Sobková
Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 272 stran + 40 stran obr. přílohy, rozměry: 14 x 21 cm. 
Velmi dobrý stav, stránky jsou lehce zvlněné - vše suché a čitelné..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Florentské kroniky doby Dantovy (Živá díla minulosti ŽDM sv.60) [dějiny Florencie, Itálie ve středověku a za renesance, Kronika Compagni a Villani]
Dino Compagni Giovanni Villani
Vydal Odeon, Praha 1969. Vydání první, stran 637. Původní celoplátěná vazba s přebalem (portrét Danta od Raffaela).
Stav pěkný.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Čechy v dějinách italské kultury - [Z obsahu: česko-italské kulturní styky, Itálie]
Arturo Cronia
Česká akademie věd a umění, Praha 1936.
Obálka zašpiněná. Velmi slušný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Staré francouzské kroniky (Živá díla minulosti, sv. 31.)
Živá díla minulosti, sv. 31. (přel. Václav Černý)
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1962 v edici Živá díla minulosti, sv. 31. Původní celoplátěná vazba - chybí originální papírový přebal, rozměr: A5, 411 stran.
Dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Společenský agent Jiří Mucha
Ch. Laurence
Vydal Prostor, Praha 2012. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, vydání první, 220 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Literatur Reisen Prag [Praha, literatura]
Hartmut Binder
Sttutgart 1992
Stav dobrý viz foto.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vteřiny věčnosti (Ladislav Klíma - povídky, listy eseje) (Světová četba, sv. 386) Slavná Nemesis aj.
Ladislav Klíma
Vydal Odeon, Praha 1989. Původní brož s přebalem, 290 stran, vydání druhé, rozměry: 12 x 17 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Katalog prvotisků jihočeských knihoven [prvotisky, inkunábule, staré tisky, knihy, knihovny]
Mirko Riedl
Vydalo SPN, Praha 1974. 1. vyd.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Komenský v Amsterodamu (Jan Amos Komenský, Amsterdam)
Nicolette Moutová, Josef Polišenský
SPN, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, 150 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený a v horní části s mírnou ztrátou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Salon dvou století. Anna Lauermannová-Mikschová a její hosté
Robert Sak
Paseka, Praha a Litomyšl 2003. 1. vyd. Pův. pevná vazba s přebalem, 14 x 21 cm, 280 stran.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Sergej Ejzenštejn [ruský filmový režisér, sovětský film, filmová avantgarda]
Viktor Šklovskij
Vydal Odeon, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 319 stran, obr. přílohy.
Přebal mírně natržený. Dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Zachariáš Solín, tiskař Kralické bible
Vlasta Fialová
Volné archy v původní obálce, rozměry: 17,5 x 24 cm, 61 stran.
Velmi dobrý stav, spodní roh obálky je mírně pomačkaný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Naši, kniha I. Úvod: Jak u nás žijou i umírají Frantík a Bartoň
Josef Holeček
Pevná vazba, stran 457. Třetí vyd., rozměry: 12 x 18 cm.
Stav horší, desky a hřbet jsou ušpiněné, hřbet po celé délce natržený. Vyřazený knihovní exemplář, titulní list je prodřený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021