LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Atlantis, Brno 1992 -1994. Pův. celoplátěné vazby s přebaly, 8°, 396 + 440 + 672 str.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydal František Horák, SPN, Praha 1959. Původní celoplátěná vazba s přebalem, stran 169 + obr. příloha, rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 25 stran.
Stav horší, obálka je otřepená se ztrátou a utržená od hřbetu. Hřbet zcela chybí, knižní blok je rozlámaný na části, místy je zatrženo tužkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, II. vydání. Rozměry: 15 x 21 cm, 100 stran s 28 vyobrazeními v textu.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Původní poloplátěná vazba s přebalem a průhledným obalem, rozměry: 16 x 21 cm, stran 259.
Stav dobrý, přebal je potrhaný se ztrátou, uvnitř je stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 251.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Československý kompas, Praha 1925. Původní poloplátěná vazba se zlacením na hřbetu, 612 stran.
Vazba ve hřbetě rozlepena, desky mírně odřeny. Stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Exilové vydání! Edice Arkýř, Mnichov 1981. Původní brož, 8°, 223 stran. Pěkný stav (viz foto).
..
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
ARSCI, Praha 2006. Původní vazba s přebalem, rozměry: 13 x 21 cm. 116 stran. Vydání první.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2000. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 216 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Exilové vydání! Edice Arkýř, Mnichov 1981. Původní brož, 8°, 108 stran. Pěkný stav (viz foto).
..
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydalo SPN, Praha 1983. UK Praha, fakulta filozofická. Původní brož, měkká vazba, vydání první, stran 202.
Uvnitř dobrý stav, obálka mírně zašpiněná.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Nakl. Odeon, Praha 1984. Vydání první. Typografie Milan Jaroš. Původní pevná vazba s přebalem, 456 stran, rozměry: 15,5 x 15,5 cm.
Přebal a desky po okrajích mírně odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Evropský literární klub, Praha 1940. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 8°, 266 stran.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1965. Původní pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 370, vydání první.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Thyrsus, Praha 1996. Brožovaná, rozměry: 14 x 23,5 cm, 89 stran. Vydání první.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zobrazeny položky 3105 až 3120 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk

![Paměti I-III - Václav Černý (komplet 3 svazky) [1921-38, 1938-45, 1945-1972 - 20. století, Křik Koruny české, Náš kulturní odboj za války] Paměti I-III - Václav Černý (komplet 3 svazky) [1921-38, 1938-45, 1945-1972 - 20. století, Křik Koruny české, Náš kulturní odboj za války]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/676427-pameti-i-iii-3-svazky-vac-16675011911-1024x1024.jpg)








![Pražské promenády [Branald - vzpomínky] Procházka dějinami pražského kulturního a uměleckého života Pražské promenády [Branald - vzpomínky] Procházka dějinami pražského kulturního a uměleckého života](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/676696-prazske-promenady-branald-16678181581-1024x1024.jpg)



![Jarmareční písničky [Špalíček písniček jarmarečních - kramářská píseň] Jarmareční písničky [Špalíček písniček jarmarečních - kramářská píseň]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/677128-jarmarecni-pisnicky-16687142861-1024x1024.jpg)

![Stopami pražských nakladatelských domů [Pražská nakladatelství a vydavatelství] Kulturněhistorický průvodce po stopách slavných nakladatelských domů Starého a Nového Města a Vinohrad Stopami pražských nakladatelských domů [Pražská nakladatelství a vydavatelství] Kulturněhistorický průvodce po stopách slavných nakladatelských domů Starého a Nového Města a Vinohrad](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/677245-stopami-prazskych-naklada-16688905611-1024x1024.jpg)