LITERÁRNÍ VĚDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Literární toulky Slovenskem (Slovensko - literární místopis, rodiště a bydliště spisovatelů)
Jaroslav Rezník
Vydal Albatros, Praha 1989. Pevná vazba s obálkou, stran 365, první vydání, rozměry: 21 x 27 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Juvenilie. Dílo F. X. Šaldy, sv. I. - Stati, články a recense z let 1891-1899 (obálka V. H. Brunner)
František X. Šalda
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 339.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Československé knihovnictví. O knihách a knihovnách [Z obsahu: dějiny knihoven, knihovny, historie, vývoj knihy ad.]
Zdeněk Václav Tobolka (ed.)
Pevná vazba - kniha je zabalena do průhledného obalu, rozměry: 16 x 24 cm, stran 612.
Stav velmi dobrý. Přední desky se uvolňují od vazby.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Obecné knihovníctvo na Slovensku (knihovnictví)
František Kraus
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 18,5 x 25 cm, stran 97 + nestránkovaná příloha.
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Fejeton Jana Nerudy (Jan Neruda)
Dalibor Tureček
Arsci, Praha 2007. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 21 cm, stran 196.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Knižní kultura doby staré i nové / Knihovna hlavního města Prahy a stavba její ústřední knihovny / Česká bibliografie / Bibliografie díla Miloše Martena
Ant. Dolenský (ed.) / Jan Thon / K. Nosovský / Vilém Bitnar
Převazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Šeřík a růže: Korespondence Irmy Geisslové a Sofie Podlipské 1883 - 1897 [edice Paměť]
Martin Hrdina, Podlipská, Irma GeilsslováSofie
Vyd. Academia, Praha 2017, formát 8°,  596 stran. Kniha vyšla v edici Paměť. Výbor..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Heinrich Böll: dílo překonává hranice
V. Böll, M. Horáček
Městská knihovna, Kolín. Brožovaná, stran 111, rozměry: 15 x 22,5 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Soupis díla St. K. Neumanna [Stanislav Kostka Neumann - bibliografie]
Národní knihovna v Praze, 1959.
Velmi slušný stav, obálka mírně zažloutlá (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Andrej Sládkovič (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Cyril Kraus
Vydal Melantrich, Praha 1967. Odkazy pokrokových osobností naší minulosti, sv. 23. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 206, vydání první..
Stav dobrý, obálka je odřená a po okrajích otřepená a potrhaná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kritické úvahy o západní literární teorii
A.Haman, J.Holý, V.Papoušek
Nakl. ARSCI, Praha 2006.
Pěkný stav (viz foto).
160Kč
Bez daně: 160Kč
Historie mého života - Giacomo Casanova - Výbor z pamětí a korenspondence (edice Paměti - korespondendce - dokumenty)
Giacomo Casanova
Vydal Odeon, Praha 1968. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 21 x 21 cm, 491 stran, vydání první.
Přebal odřený, natržený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
K metodologii studia starší české literatury
Josef Hrabák
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 118.
Stav velmi dobrý, obálka i stránky jsou lehce zažloutlé. Na titulním listu je razítko - neprodejný výtisk.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Slovanská knihověda II.(1932), 1.-4.
Jan Emler a kol.
Brožovaná, rozměry: 22 x 27cm. Stran 82.
Velmi dobrý stav, obálka je z boku otřepená.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Josef Čapek a kniha (knižní obálky a grafika Josefa Čapka - soupis)
Jiří Kotalík, Vladimír Thiele; typo Z. Seydl
Vydalo Nakladatelství čs. výtvarných umělců, Praha 1959, vydání první. Edice Česká kniha, svazek 2. Původní celoplátěná vazba s přebalem + průhledný obal, 290 stran s velkým množstvím obrazových přílo
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Fridrich Nietzsche Soumrak model, Duševní aristokratismus,O životě a umění.
Friedrich Nietzsche
Nakl. Čs. spisovatel, Praha, 2009. Původní brož, 195 stran, rozměr: A5.
Stav pěkný.
170Kč
Bez daně: 170Kč
 
Valentinská © 2021