LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Měkká vazba, cca 40 stran, rozměry: 19 x 27 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a zažloutlá.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, stran 21, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce pomačkaná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Olympia, Praha 2014. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 210 stran.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Václav Petr, Praha 1947. Původní brož, 21x15 cm, 152 stran.
Obálka mírně zašpiněná a odřená (viz foto). Vazba uvolněná a rozpadlá, stránky po okrajích otřepeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou. Rozměry: 14 x 20 cm, 123 stran.
Stav velmi dobrý. Obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné, spodní roh obálky je přehnutý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 20 x 21 cm, první vydání, 241 stran.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Celoplátěná vazba - s původní obálka je vevázána, rozměry: 16 x 24 cm, stran 183 + obrazová část.
Velmi dobrý stav.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 310 stran.
Velmi dobrý stav, lehce otřepená obálka. Některé složky jsou uvolněné.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Tranoscius, 1942. Z našej stariny, sv. 5. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 134.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně odřená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou. Rozměry: 14 x 20 cm, 123 stran.
Stav dobrý. Obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená. Některé složky jsou uvolněné, signaturní razítko, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Petrklíč 2017. Brožovaná, rozměry: 16,5 x 23 cm, 173 stran.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, 187 stran, rozměry 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 153.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce zažloutlé v dolní části odřené.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 296, první vydání, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce natržená.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Pevná vazba s obálkou - kniha je zabalena do průhledného obalu, stran 169 + obr. příloha, rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x 17 cm, 106 stran.
Horší stav, obálka je mírně odřené a utržená od hřbet, hřbet zcela chybí. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Zobrazeny položky 3073 až 3088 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk





![Chtěla okrást lorda Blamingtona (typo Karel Teige)[Odeon, sv. 58] Chtěla okrást lorda Blamingtona (typo Karel Teige)[Odeon, sv. 58]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/675255-chtela-okrast-lorda-blami-16660103101-1024x1024.jpg)




![Chtěla okrást lorda Blamingtona (typo Karel Teige)[Odeon, sv. 58] Chtěla okrást lorda Blamingtona (typo Karel Teige)[Odeon, sv. 58]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/675520-chtela-okrast-lorda-blami-16661775841-1024x1024.jpg)



![Avantgarda 38 [slovenská umělecká avantgarda 30. a 40. let, surrealismus apod.] Avantgarda 38 [slovenská umělecká avantgarda 30. a 40. let, surrealismus apod.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/675637-avantgarda-38-slovenska-u-16662571021-1024x1024.jpg)

