LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Archiv pro dějiny průmyslu, obchodu a technické práce, Praha 1937. Původní brož, 8°, 75 stran.
Obálka mírně zašpiněna. Stav jinak pěkný (viz foto).
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Třebíč, 1936. Původní brož, 8°, 115 stran. Latinsky. . Velmi slušný stav (viz foto)!
Obálka lehce zažloutlá. Stav dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 121.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Votobia, Olomouc, 1996. Původní pevná vazba s obálkou, 165 stran, rozměr: A5.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Státní vědecká knihovna, Brno 1991. Původní brož, 8°, 173 stran. S podpisem autorky.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Torst, Praha 2012. Původní pevná vazba - přebal chybí, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, 333 stran.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1971, první vydání, stran 724 a 24 stran obrazových příloh. Původní celoplátěná vazba - přebal chybí.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 104 stran.
Stav velmi dobrý, část obályk a hřbet jsu vyšisované.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Odeon, Praha 1970, edice Český překlad, svazek 12. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 555 stran. Dobrý stav (viz foto).
Velmi dobrý stav, přebal mírně ušpiněný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 20 cm, stran 189, vyd. první.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Torst, Praha 2009. Brožovaná, stran 230, rozměry: 12 x 20 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Franze Kafky, Praha 2005. Brožovaná s obálkou, stran 210, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Jota, Brno 2006. Vyd. druhé. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 20 x 21 cm, stran 223.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
XYZ, Praha 2002. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 282.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Atlantis, Brno, 1994. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 160 stran, první vydání, rozměr: 14 × 20,5 cm.
Přebal po okrajích mírně natržený. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Odeon, Praha 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem, formát: 11 x 20 cm, 221 stran.
Přebal po okrajích mírně natržený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 3169 až 3184 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk


![Anthologia poeseos bohemicae latinis numeris [antologie české latinské poezie] Anthologia poeseos bohemicae latinis numeris [antologie české latinské poezie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/678973-anthologia-poeseos-bohemi-16707856091-1024x1024.jpg)


![Dominik Tatarka a ti druzí [literatura - Slovensko, zamlčovaní slovenští spisovatelé] Dominik Tatarka a ti druzí [literatura - Slovensko, zamlčovaní slovenští spisovatelé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/679345-dominik-tatarka-a-ti-druz-16712237491-1024x1024.jpg)


![Gabriel Marcel [filozof, dramatik, spisovatel; filozofie] Gabriel Marcel [filozof, dramatik, spisovatel; filozofie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/679376-gabriel-marcel-16712775591-1024x1024.jpg)
![Překlad literárního díla - Sborník současných zahraničních studií [edice Český překlad] Překlad literárního díla - Sborník současných zahraničních studií [edice Český překlad]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/679409-preklad-literarniho-dila--16713122051-1024x1024.jpg)





![Svět románů Milana Kundery [Milan Kundera] Svět románů Milana Kundery [Milan Kundera]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/679683-svet-romanu-milana-kunder-16716519621-1024x1024.jpg)
