LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Ivo Železný, Praha 1999. Brožovaná, 297 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydal Masarykův ústav AV ČR, Praha 1999. Původní pevná vazba, 8°, 137 stran.
Pěkný stav (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Akropolis, 2012. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 288 stran. Vydání první.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Převazba, stran 771, rozměry: 18 x 26 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Místy jsou skvrnky od stáří. Přední u zadní desky se uvolňují od vazby. V dolní části u hřbetu je na několika stranách skvrnka.
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Vydalo nakladatelství Torst, Praha 1994. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 184 stran.
Pěkný stav.
195Kč
Bez daně: 195Kč
Bez daně: 195Kč
Vydalo nakladatelství Torst, Praha 1994. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 184 stran.
Pěkný stav.
195Kč
Bez daně: 195Kč
Bez daně: 195Kč
Vydala Paseka, Praha - Litomyšl, 2001. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 432 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Blok, Brno 1995. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 450 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Sfinga, Ostrava 1992. Původní pevná vazba, 8°, 314 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Akropolis, 2019. Pevná vazba, 272 stran, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 223 stran.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 99 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo NLN, Praha 1998, řada Mythologie. Původní brožovaná vazba, 8° (12 x 19 cm), 118 stran s množstvím vyobrazení v textu.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo SPN, Praha 1977. Původní celoplátěná vazba, 8°, 151 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto)
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 167 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kritické stati z let 1982 - 1987. Rozmluvy, Londýn 1988. Původní brož, 386 stran, menší 8°. Pěkný st..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 3137 až 3152 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk

![Bratři Čapkové [Karel a Josef Čapek] Bratři Čapkové [Karel a Josef Čapek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/677876-bratri-capkove-karel-a-jo-16693905421-1024x1024.jpg)
![V hluboké úctě a oddanosti - Korespondence T. G. Masaryka s Karlem Čapkem [prezident Masaryk a Karel Čapek - dopisy] V hluboké úctě a oddanosti - Korespondence T. G. Masaryka s Karlem Čapkem [prezident Masaryk a Karel Čapek - dopisy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/677884-v-hluboke-ucte-a-oddanost-16693931721-1024x1024.jpg)







![Nenáviděné řemeslo - literární kritika z let 1957-1968 [Z obsahu: Kainar, Fuks, Kundera ad.] Nenáviděné řemeslo - literární kritika z let 1957-1968 [Z obsahu: Kainar, Fuks, Kundera ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/678193-nenavidene-remeslo-litera-16697594391-1024x1024.jpg)




