LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jan Laichter, Praha 1947. Laichterův výbor nejlepších spisů poučných, kniha LXXV. Dílo Kamila Krofty, sv. 2. Původní celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 15 x 22 cm, 183 stran.
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydala Metafora, 2006. Původní brož, 8°, 205 stran, množství fotografií.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Lidové noviny, Praha 1997. Původní brožovaná vazba, 12 x 19 cm, 132 stran.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 20 x 20 cm, stran 271 s čb. fotografiemi v textu
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešit, stran 16, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, spodní roh obálky je mírě pomačkaný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Složky jsou svázané provázkem, rozměry: 16 x 24 cm, stran 8,
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, 24 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo nakladatelství H & H Jinočany, 1994. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 18 x 25 cm, vydání první. 348 stran.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal Ivo Železný, Praha 1998. Vydání třetí, upravené a rozšířené. Původní pevná vazba, 8°, 386 stran.
Pěkný stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná. 247 stran + obrazová příloha. Rozměr 17x24 cm. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zvlněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Petr Kovařík - Modrý stůl, Praha 2005. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 224 stran, první vydání.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Umělecká beseda, Praha 1944. Původní brož, 15,5 x 21,5 cm, 32 str.
Dobrý stav, listy částečně nerozřezané, obálka po okrajích otřepená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba se zlacením - přebal chybí. 351 stran, rozměry: 19,5 x 27 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky, nepatrně naražené
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 12 x 16 cm, 240 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na titulním listu je podpis původního majitele. Uvnitř jsou razítka odd. a číslo.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydal Trigon, Praha 1990 v řadě Rubín. Původní brož, 4°, 73 stran, obr. přílohy. Obálka a grafická úprava V. Zadrobílek. Vyšlo 700 výtisků.
Vazba ve hřbetě mírně rozlepena, obálka lehce zašpiněná. Stav jinak pěkný.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydalo Argo, Praha 2016. Původní pevná vazba s přebalem, 278 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
vynikající stav
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Zobrazeny položky 3025 až 3040 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk



![Severské mýty [Z obsahu: historie mytologie Skandinávie, Edda, Vikingové, Island] Severské mýty [Z obsahu: historie mytologie Skandinávie, Edda, Vikingové, Island]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/672084-severske-myty-16626683061-1024x1024.jpg)







![Literární otazníky: Mýty, záhady a aféry II. [Sabina, Boček, Jungmann, Vrchlický, Mrštík, Breisky, Halas, Kafka, Werich, Souček ad.] Literární otazníky: Mýty, záhady a aféry II. [Sabina, Boček, Jungmann, Vrchlický, Mrštík, Breisky, Halas, Kafka, Werich, Souček ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/672470-literarni-otazniky-myty-z-16630697411-1024x1024.jpg)

![České baroko [česká barokní literatura - výbor z textů a životopisy autorů: legendy, kancionál, duchovní a světské písně, modlitby, dopisy, cestopisy, divadelní hry, drama, řečnické umění, verše, lyrika, epika, spisovatelé] České baroko [česká barokní literatura - výbor z textů a životopisy autorů: legendy, kancionál, duchovní a světské písně, modlitby, dopisy, cestopisy, divadelní hry, drama, řečnické umění, verše, lyrika, epika, spisovatelé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/672809-ceske-baroko-16633099161-1024x1024.jpg)


