DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ďáblovo kopyto / The Adventure of the Devil´s Fot
Sir Arthur Conan Doyle
Garamond, Praha 2006. Původní brož, rozměry: 11 x 18 cm, 186 stran. Vydání v dvojjazyčné verzi první.
Velmi dobrý stav (viz foto). Nepatrně odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zapomenutý muž (série: Elvis Cole a Joe Pike)
Robert Crais
Metafora 2007. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 372
Stav výborný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sanders (Dobrodružný román; ilustrace Jenda Sedláček)
Edgar Wallace
Přeložila Běla Vrbová-Pavlousková. Obálka, obrázky a grafická úprava Jendy Sedláčka. Nakl. Karel Vol..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Případ falešné staré panny
Erle Stanley Gardner
Vydalo nakl. Brána, Praha 2005. Vydání druhé. Původní brož, měkká vazba, 168 stran, rozměry: 12 x 20 cm.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mrtvola v lázni
Lindsey Davisová
BB/art, Praha 2012. Brožovaná, 373 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příběh Jana Osmerky, kasaře (detektivka, podpis A. C. Nor; obálka Ferdiš Duša)
A. C. Nor
Praha, A. C. Nor 1940, s. 330.
V dobrém stavu, některé stránky jsou uvolněny z knižního bloku.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Rozcestí
Dick Francis
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1994. První vydání. Původní brožovaná, 259 stran, rozměry: 13 × 20 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Atlantic v plamenech. Detektivní román (edice: Zenit) (detektivka)
Paul Rosenhayn
Detektivní román. Edice Zenit, Praha, nedatováno. První svazek Spisů Pavla Rosenhayna. Celoplátěná v..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Krev na jazyku (detektivka)
Stephen Booth
Praha, nakl. BB art 2008, s. 383.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Šifra mistra Leonarda
Dan Brown
Vydala Metafora, Praha 2003. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 511 stran, první vydání.
Desky mírně zašpiněny a po okrajích odřeny (viz foto). Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tři případy Jill Smithové (Obsahuje příběhy: Ne zrovna v rukavičkách, Karma, Jen kvůli tobě)
Susan Dunlap
Nakl. Gabi, Český Těšín 1995. Původní celoplátěná vazba, rozměr: A5, 479 stran.
Pěkný stav (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Stín na zahradě (edice: Přátelé hodnotné detektivky) [detektivka]
Gastone Bocca
Plzákovo nakladatelství, Praha, nedatováno. Původní poloplátěná vazba, 8°, 176 stran. Desky lehce za..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Setba (thriller, detektivka)
Fran Rayová
Praha, Knižní klub-Euromedia group 2011, s. 383.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
About Face (A Commissario Guide Brunetti Mystery)
Donna Leon
Atlantic Monthly Press, 2009.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Temné struny
Val McDermidová
Nakl. BB/art, Praha 2012. Původní brož, měkká vazba, 325 stran, první vydání.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dům hedvábí (Sherlock Holmes)
Anthony Horowitz
Vydalo nakl. Argo, Praha 2012. Stran 291, vydání první. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021