DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tři případy a Mike Faraday (Obsahuje příběhy: Chladný dech, Bumerang, Žádné zprávy ze záhrobí)
Basil Copper
Nakl. Oddych / GABI, Český Těšín 1995. Původní celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 366 stran.
Stav pěkný (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Alibi prof. Warda (edice: Knihy Vzruchu, sv. 1) [detektivka, obálka Eva Feiglová]
G. Bolden
Karel Bílý, Praha 1947. Původní brož, 8°, 192 stran. Volný hřbet, obálka zašpiněná a potrhaná, očten..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Another Day in Paradise
Eddie Little
Penguin Group 1997.
Uvnitř dobrý stav, lehce odřený přebal.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Konec poručíka Borůvky (Josef Škvorecký, exil, Sixty-Eight Publishers)
Josef Škvorecký (exil)
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1975 (29. publikace). Exilové vydání! Původní brož, obálka mírně odřená, lehce očteno, 261 stran, malá 8°.
Dobrý stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Špinavá hra
Sandra Brown
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2008. Vydání první, stran 424. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Páté srdce [Obsah: detektiv Sherlock Holmes řeší záhadné úmrtí]
Dan Simmons
Mystery Press, 2016. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 569, vyd. první.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Temno přichází (detektivka, krimi)
Michael Prescott
Frýdek Místek, Alpress 2002, s. 437.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Údolí strachu. Pes baskervillský
Sir Arthur Conan Doyle
Vydala Mladá fronta, Praha 1974. Edice Máj, svazek 224. Vydání první, stran 336, příloh 16. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a potrhaný, kniha mírně zkosená, volná stránka. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Buzz
Anders de la Motte
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2013. Vydání první, stran 416. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Mirákl
Josef Škvorecký
Vydalo nakl. Atlantis, Brno 1991. Brožovaná, první vydání, 416 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nápady čtenáře detektivek (edice: Rozmluvy) [úvaha, detektivky, mj. Edgar Allan Poe, A. Conan Doyle, D. Hammett, Agatha Christie]
Josef Škvorecký
Exilové vydání! Rozmluvy, Purley, 1988. Původní brož, menší 8°, 197 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Noc plná lží (Dominik Dán, detektivka)
Dominik Dán
Nakl. XYZ, 2011. Původní pevná vazba s přebalem, 306 stran, rozměr: 15 x 21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
James Bond. Icebreaker
John Gardner
orion Books 2012
Stav zachovalý viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Zlověstný podzim (edice: Případy Maxe Tudora) (detektivka)
G. M. Mallietová
Vydalo: Motto, Praha 2015
Dobrý stav, naražený hřbet, mírně posunuté desky na přední straně, uvnitř výborný stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Šest mesiášů
Mark Frost
Zlo opět ožívá ve volném pokračování románu Seznam sedmi: ztratilo se několik vzácných knih, které t..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021