DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Opeřený had
E. Wallace
Původní celoplátěná vazba, rozměry 14 x 18,5 cm, stran 320.
Stav horší, na deskách jsou skvrny, hřbet je po celé délce natržený a zkosený. Přední i zadní desky se uvolňují od vazby, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Smrt lorda Edgwarea [Agatha Christie - detektiv Hercule Poirot]
Agatha Christie
Vydal ZERAS, Praha 1993. Původní pevná vazba, 8°, 246 stran.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Černá rota (série: Bull-dog Drummond)
Sapper
Gustav Voleský, Praha 1928. Původní celoplátěná vazba, rozměry: 13,5 x 19 cm, 288 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Hřbet je zkosený a po celé délce natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Muž z ostrova Lewis (série: Ostrov Lewis)
Peter May
Host, Brno 2014. Pevná vazba s obálkou, stran 351, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mirákl (Josef Škvorecký)
Josef Škvorecký
Vydalo nakl. Atlantis, Brno 1991. Brožovaná, první vydání, 416 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Šedá pečeť (detektivka)
Frank L.Packard
Vydal: Českomoravský podnik v roce 1926
Slušný stav, zašlá, zešikmená vazba
80Kč
Bez daně: 80Kč
Muž v mlze (Agatha Christie - přeložil Jan Zábrana) - Hercule Poirot, Slečna Marplová, Tommy a Pentlička, P. Pyne, H.Quin)
Agatha Christieová
Odeon, Praha 1977. 1. vyd.
Dobrý stav, přebal po okrajích lehce odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zásnubní prsten (série: Letopisy královské komory)
Vlastimil Vondruška
MOBA, Brno 2023. Vydání první, stran 236. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 20 cm
Stav výborný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dobrodružství detektiva Sherlocka Holmesa
A. Conan Doyle
Pevná vazba, 235 stran. Rozměr: 13 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Perry Mason solves the case of the Gilded Lily (Perry Mason řeší případ Pozlacené lilie)
Erle Stanley Gardner
Pocket Books, 1968.
Dobrý stav, obálka nepatrně odřená, stránky zažloutlé.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Schůzka se smrtí (A. Christie, Hercule Poirot)
Agatha Christie
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha, 2007. Původní pevná vazba, 224 stran, druhé vydání, v Knižním klubu první, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Slečnám to nevadí (román, detektivka, obálka Jiří Trnka?)
Peter Cheyney
Praha, Gustav Volenský 1947, s. 220.
Přebal lehce potrhaný /viz foto/. Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Můří noha (obálka je vevázána)
Louis Wilton
Karel Voleský, Praha 1931. Převazba - pův. obálka je vevázána, stran 302, rozměry: 14,5 x 18 cm.
Stav dobrý, desky jsou odřené, hřbet lehce zkosený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze zažloutlé stránky. Některé složky jsou uvolněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Skrytí vrazi (detektivka, Sevilla, islamisté)
Robert Wilson
Praha, nakl. Jiří Buchal - BB art 2008, s. 431.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vražda v temnotě
Dan Turéll
Detektivní román z kodaňské čtvrti nevalné pověsti se odehrává v 80. letech 20. století. Vydala Mora..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021