DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mapa z kostí
James Rollins
Druhá kniha série Sigma Force. Stal se nelidsky krutý zločin s hroznými následky, které jsou stejně ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zmizení zvláštního vlaku
Zdeněk Beran, vybral
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1995. Vydání první, stran 285. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dissolution (a novel)
C.J.Sansom
Macmillan, 2003.
Dobrý stav, lehce odřený hřbet, mírně uvolněná vazba.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Stalker
Lars Kepler
Vydalo nakladatelství Host, Brno 2015. Vydání první, stran 573. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
195Kč
Bez daně: 195Kč
Případ padělaného oka (detektivka)
Erle Stanley Gardner
Vydalo nakl. Saga, Praha 1996. Původní pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 173 stran, vydání první. Pě..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Znamení Jidáš (Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
MOBA (Moravská bastei), Brno 2015. 2. vyd.
Výborný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Případ: Vrcholek ledovce
Erle Stanley Gardner
Další případ D.Lama a B.Coolové . Blondýnka, brunetka, rusovláska..každá z nich má část klíče, který..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Strážce boleslavského mysteria (Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
Vydalo nakl. Moba, Brno 2007. Stran 283. Původní pevná vazba. Rozměr 13x20 cm.
Velmi pěkný stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Smrt lorda Edgwarea [Agatha Christie - detektiv Hercule Poirot]
Agatha Christie
Vydal ZERAS, Praha 1990. Původní pevná vazba, rozměry: 12,5 x 19 cm, 246 stran.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Od deseti k pěti
Ruth Rendellová
Nakl. Motto, Praha 1998. Vydání první. Původní pevná vazba, 293 stran, rozměr: A5.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mazarinův drahokam / The Adventure of the Mazarin Stone
A. C. Doyle
Garamond 2007. Původní brož, rozměry: 11 x 18 cm, 180 stran. Vydání v dvojjazyčné verzi první.
Velmi dobrý stav (viz foto).
130Kč
Bez daně: 130Kč
Případ modelek s dlouhýma nohama (detektivka, Perry Mason)
Erle Stanley Gardner
Vydal Riopress, Praha 2000. Pevná vazba, vydání druhé, stran 173, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Šifra mistra Leonarda (thriller, Da Vinciho kód)
Dan Brown
Vražedné tajemství zakódované do nejznámějšího Leonardova obrazu sahá až do dnešních dnů… Ve hře nen..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Záhada na zámku Styles
Agatha Christie
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2001. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, 224 stran, první vydání.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hvězdná hodina vrahů
Pavel Kohout
Vydala Mladá fronta, Praha 1995, edice Romány Pavla Kohouta. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 422 stran. Vydání první.
Desky odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Případ podvedené plavovlásky (detektivka, Perry Mason)
Erle Stanley Gardner
Vydal Riopress, Praha 2001. Pevná vazba, vydání první, stran 167, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021