DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Penguin Books, 1994.
Velmi slušný stav, poškozeno - obálka zašpiněná a odřená, první stránky mírně zašpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pan Books, 1956
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná a odřená, stránky zažloutlé, hřbet natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Ametyst, Praha 1998. Původní pevná vazba, rozměr: 14 x 20,5 cm, 222 stran, první vydání.
Knižní blok je do desek vevázán obráceně. Stav jinak pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2004. Přeložila Petra Diestlerová. Vydání první, stran 240. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
BETA - Dobrovský a Ševčík, Praha - Plzeň, 1998. Vydání první. Původní pevná vazba, rozměr: 13 x 20,5cm, 318 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Orbis, Praha 1969. Edice Kobra. Původní brož, měkká vazba, 196 stran, vydání první, rozměry: 14 x 20 cm.
Přebal odřený a po okrajích otřepený, očteno. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Corgi Books, 2004.
Dobrý stav, mírně odřená obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
L. Mazáč, Praha 1930. Původní celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 245 stran. Desky lehce zašpiněné. D..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. BETA - Dobrovský a Ševčík, Praha - Plzeň 2001. Původní pevná vazba, 279 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 2008. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměr 21x14 cm, 357 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Práce, Praha 1974. Vydání první, stran 160. Původní brož, 15 x 22 cm.
Dobrý stav, zažloutlé stránky, obálka odřená a zašpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Odeon, Praha, 1972. Graficky upravila Hana Blažejová. Původní pevná vazba, 480 stran, rozměr: A5.
Vazba ve hřbetě mírně uvolněna. Dobrý stav (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství Oddych, Český Těšín 1997. Stran 171. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Volvox Globator, Praha, 1996. Malá řada, sv. 2. Původní brož, 60 stran, rozměr: 10 x 14,5 cm.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Grafoprint-Neubert, Praha 1996. Původní pevná vazba, 535 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Kniha Zlín, 2013. Vydání první, stran 722. Edice Fleet, svazek 48. Původní pevná vazba s přebalem.
Pěkný stav (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Zákazníci sk











![Sloni mají paměť [Agatha Christie - detektivka - Hercule Poirot] Sloni mají paměť [Agatha Christie - detektivka - Hercule Poirot]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/663784-sloni-maji-pamet-16541994561-1024x1024.jpg)




