DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nástrahy zubařského křesla (Agatha Christie, Hercule Poirot)
Agatha Christie
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2001. Původní pevná vazba, 208 stran, rozměry: 13 x 21 cm, vydání první.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Puls [detektivní román, detektivka]
Felix Francis
Euromedia Group, Praha 2020. Stran 287. Původní pevná vazba s obálkou. Rozměry: 15,5 x 23,5 cm.
Stav výborný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Tajemství Chimneys
Agatha Christie
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2006. Původní pevná vazba, 272 stran, první vydání, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
The Gladiators from Capua
Caroline Lawrence
Dolphin Paperbacks, 2004.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná, mírně očteno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Versailles v plamenech
Philippe Madelin, Yves Ramonet
Vydal Jiří Buchal - BB/art, Praha 2001. Přeložila Daniela Šimková. Vydání první, stran 367. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nikdo není vinen (detektivní román)
Eduard Fiker
Pevná vazba, vyd. první, 201 stran, rozměr: 12,5 x 17 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zapomenutá vražda (A.Christie)
Agatha Christieová Christie
Vydal Knižní klub, Praha 1997. Původní pevná vazba, 192 stran, druhé vydání, v Knižním klubu první, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
An Overdose Of Death
Agatha Christie
Dell Publishing, New York 1960.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená. Kniha mírně zkosená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Muž, hledající zločince (edice: Laciná knihovna) (detektivka)
Richard Howells Watkins
Nakl. Jiří Novák, Praha 1929. Původní celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 287 stran. Desky lehce zašp..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pes baskervillský [Sherlock Holmes]
Arthur Conan Doyle
Albatros v Praze roku 1964v Klubu mladých čtenářů. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 207 stran, rozměr: 14,5 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Případy inspektora Rádla - Ve službách první republiky (série: Jan Rádl)
Marek Skřipský
Moba, Brno 2015. Pevná vazba, 367 stran, první vydání, rozměry: 13 x 21 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Oznamuje se vražda
Agatha Christie
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1969. První vydání. Původní brož, 15 x 21 cm, 220 stran.
Desky odřeny a po okrajích otřepeny, očteno. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ztracený svět v Podzemí
R. Gordon, B. Williams
Vydalo Nakladatelství Fragment, Praha 2008. Vydání první, stran 344. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav pěkný (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Případ modelek s dlouhýma nohama / Případ dívky z kalendáře (detektivka, detektivní román) - série: Perry Mason
Erle Stanley Gardner
Beta-Dobrovský, 1995. Původní pevná vazba, 3617 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cyankáli v šampaňském
Agatha Christieová
Nakl. Československý spisovatel, edice Spirála, Praha 1980. Typo O. Hlavsa. Původní brož, měkká vazba, 232 stran, vydání první, rozměry: 12 x 19 cm.
Obálka mírně zašpiněná. Stav jinak pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Žena z kajuty č. 10
Ruth Ware
Nakl. Leda, Voznice 2017. Pevná vazba s obálkou, vydání první, rozměry: 15 x 23 cm, stran 368.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021