DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Plzákovo nakladatelství, Praha, nedatováno. Původní poloplátěná vazba, 8°, 176 stran. Desky lehce za..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Knižní klub-Euromedia group 2011, s. 383.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Atlantic Monthly Press, 2009.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. BB/art, Praha 2012. Původní brož, měkká vazba, 325 stran, první vydání.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakl. Argo, Praha 2012. Stran 291, vydání první. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Euromedia Group 2001. Původní pevná vazba, 176 stran, rozměr: A5.
Velmi dobrý stav (viz
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 19 cm, 311 stran.
Stav dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, hřbet zkosený, podpis pův. majitele.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo: nakl. Motto, Praha 2016
302 stran
Stav: výborný, pevná vazba
Nora Roberts
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Orion Books, 2003.
Dobrý stav, nepatrně zašpiněná obálka, vazba mírně zkosená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Satirické povídky. Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1981. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°..
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Detektivní román. Překládá, vydává a rediguje A. Rydval, Praha 1938. Edice Stop! Stran 175. Původní ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. BB/art, Praha 2012. První vydání v českém jazyce. Původní pevná vazba s přebalem, 332 stran, rozměr: 15 x 21 cm.
Stav pěkný (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
1998
Stav dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal: Vyšehrad, Praha 2017
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Gollanz, 2007.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Odeon, Praha, 1970. Čtení na dovolenou. Brožovaná, 244 stran, rozměr: 11 x 18 cm.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk

![Stín na zahradě (edice: Přátelé hodnotné detektivky) [detektivka] Stín na zahradě (edice: Přátelé hodnotné detektivky) [detektivka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_297489_1-1024x1024.jpg)






![Posvěcené zlo (edice: Detektivka) [krimi, detektivka, Washington, USA] Posvěcené zlo (edice: Detektivka) [krimi, detektivka, Washington, USA]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-04-29-11-25-42-01-1024x1024.jpg)

![Plno záhad kolem Hanky [Konfrontace, exilové vydání, literární věda - Václav Hanka, Rukopis královédvorský, rukopisy; reportáž ze soudního procesu o padělatelství] Plno záhad kolem Hanky [Konfrontace, exilové vydání, literární věda - Václav Hanka, Rukopis královédvorský, rukopisy; reportáž ze soudního procesu o padělatelství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742161-plno-zahad-kolem-hanky-ko-17451766121-1024x1024.jpg)





