DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nultá hodina (edice. Kobra, sv. 17) (detektivka, policista Battle)
Agatha Christie
Nakl. Orbis, Praha 1970. Vydání první. Edice Kobra, svazek 17. Původní brož, měkká vazba, 184 stran, rozměr: 13 x 19 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet odřené a zašpiněné (viz obr.), zažloutlé stránky, přední strana desek lehce pomačkaná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dumb Witness (detektivka)
Agatha Christie
Brožovaná s původní obálkou, stran 217, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Perspektivy
Laurent Binet
Argo, 2024. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm, 214
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vysoké sázky
Dick Francis
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 2000. Třetí vydání, 192 stran, rozměry: 13 × 20 cm. Původní brož, měkká vazba.
Dobrý stav, mírně očteno (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Případ deníku slunící se blondýny
Erle Stanley Gardner
Vydalo nakl. Ametyst, Praha 2001. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první, 199 stran.
Pěkný stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Špinavá hra
Sandra Brown
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2019. Vydání druhé, stran 424. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Protokol Sigma
Robert Ludlum
Nakl. Domino, Ostrava 2002. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 503 stran, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vlak z Paddingtonu [Agatha Christie; slečna Marplová]
Agatha Christie
Euromedia Group, Praha 2011. Pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, 207 stran.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
The Count of Nine
A.A.Fair (Erle Stanley Gardner)
Pocket Books, New York 1971.
Stav dobrý, lehce zašpiněná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Duch znojemských katakomb (Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
MOBA, Brno 2019. Pevná vazba, vydání první, 285 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Třikrát Evan Tanner (Detektivní román)
Lawrence Block
Alpress, Frýdek-Místek 2001. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 414 stran
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Křik Halidonu
Robert Ludlum
Přeložil Jiří Kobělka. Nakl. Domino, Ostrava 2001. Dotisk prvního vydání. Původní pevná vazba s přebalem, 415 stran, rozměr: A5.
Stav pěkný (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
The Case of the Waylaid Wolf
Erle Stanley Gardner
Pan Books, 1959.
Stav dobrý, nepatrně odřená obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Podvodník (detektivky, mj. E. McBain - Záplavová zóna, J. Gores - Nevyzpytatelný muž; R. Greer - Začínat znovu; A. Mayor - Instinkt))
Ed MacBain, Peter Lovesey et al.
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2005. Původní brož, 8°, 367 stran.
Pěkný stav (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
Třikrát případ paličatého pátrače (Detektivní román)
H. R. F. Keting
Knižní klub, 2001. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 508 stran
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vražda na faře
Agatha Christie
Nakl. Melantrich, Praha, 1991. Edice Gong, sv. 52. Původní brož, měkká vazba, 213 stran, první vydání, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021