DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Celoplátěná vazba, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 258.
Stav velmi dobrý, pouze desky jsou mírně ušpiněné a hřbet lehce zkosený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brno, BB art 2005, s. 222.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Doubleday, 1998.
Dobrý stav, lehce odřený přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Vladimír Orel, Praha 1931. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, 8°, 257 stran. Vel..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Jota, Brno 2008. Vydání první, stran 186. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Překlad: Petra Klůfová-Štechová
Vydalo: Motto, Praha 1998
263 stran
Stav: výborný
Ruth R..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Orion Publishing, 2004.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2015. Vydání první, stran 384. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Vydalo nakl. Atlantis, Brno 1991. Brožovaná, první vydání, 416 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mysteriózní příběh o záhadné smrti E. A. Poea.Děj románu vystavěl autor na skutečnosti, že zůstává z..
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydala Euromedia Group, Praha 2017. Původní brož, měkká vazba, 240 stran, třetí vydání, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Překlad: Ivana Nuhlíčková
Vydalo: nakl. BB art, Praha 2012
238 stran
Stav: výborný, pevná v..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
A Mayflower Paperback, 1969.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1970. Vydání první. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. rozměry: 14 x 21 cm, 190 stran.
Přebal mírně odřený a potrhaný. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2003. Edice Detektivka, sv. 9. Druhé opravené vydání, v MF první. Původní brož, 304 stran, rozměr: 11 x 17,5 cm.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Pevná vazba, stran 250, rozměry: 14,5 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk


![Záhada zimní zahrady (edice: Class, sv. 27) [detektivka, Kate Branniganová] Záhada zimní zahrady (edice: Class, sv. 27) [detektivka, Kate Branniganová]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-02-08-12-08-16-01-1024x1024.jpg)

![Mister Whisky, můj soupeř (edice: Kniha všem, sv. 74) [román, detektivka; vazba J. Solar] Mister Whisky, můj soupeř (edice: Kniha všem, sv. 74) [román, detektivka; vazba J. Solar]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_309392_1-1024x1024.jpg)









![Předčasný pohřeb a jiné povídky [Edgar Allan Poe; Rukopis nalezený v láhvi, Démon zvrácenosti, Zrádné srdce, Černý kocour] Předčasný pohřeb a jiné povídky [Edgar Allan Poe; Rukopis nalezený v láhvi, Démon zvrácenosti, Zrádné srdce, Černý kocour]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/744553-predcasny-pohreb-a-jine-p-17482868911-1024x1024.jpg)

