DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
The Hollow (detektivka)
Agatha Christie
Brožovaná s původní obálkou, stran 189, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé. Kniha je mírně zkosená, za zadním přídeští je razítko.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Jezdec
Micke Hansen, Christina Olséni
Nakl. Dobrovský, 2021. Pevná vazba s obálkou, stran 436, rozměry: 14 x 21 cm
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Návrat diplomata
Dick Francis
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1993. První vydání, 267 stran, rozměry: 13 × 20 cm. Původní brož, měkká vazba.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pandořina skříňka
Robert Ludlum
Vydalo nakladatelství DOMINO, Ostrava 2002. Vydání první, stran 454. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Ledové srdce
Jonathan Kellerman
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2016. Vydání první, stran 320. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Cut Thin to Win
A.A.Fair (Erle Stanley Gardner)
Corgi Books, 1965.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Třikrát obhájce Perry Mason (Detektivní román) - série Perry Mason
Erle Stanley Gardner
Saga, Praha 1993. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 454 stran
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pařížská hrozba
Robert Ludlum
Nakl. Domino, Ostrava 2003. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 399 stran, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
The Case of the Phantom Fortune
Erle Stanley Gardner
Pan Books, 1964.
Stav dobrý, nepatrně odřená obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Návrat diplomata
Dick Francis
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1993. První vydání, 267 stran, rozměry: 13 × 20 cm. Původní brož, měkká vazba.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Třikrát Charlie Salter a Lucy Trimblová (Detektivní román) - série: Charlie Salter
Eric Wright
Alpress, 2000. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 544 stran
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Usvědčujúca chyba (text slovensky)
Sophie Hannahová
Nakl. Ikar, Bratislava 2015. Pevná vazba s obálkou, stran 397. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Hadí doupě
Agatha Christie
Nakl. Melantrich, Praha, 1988. Edice Gong, sv.46. Původní brož, měkká vazba, 148 stran, rozměr: A5.
Velmi dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
The Case of the Worried Waitress
Erle Stanley Gardner
Magnum Books, 1977.
Stav dobrý, nepatrně odřená obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
V nemilosti (detektivka)
Richard North Patterson
Vydalo nakladatelství Plejáda, Praha 2012. První vydání. Původní pevná vazba s přebalem, 264 stran.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Třikrát Lam a Coolová (Detektivní román) - série: Lam & Coolová
Erle Stanley Gardner
Knižní klub a Tres, 1999. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 507 stran
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021