DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Dobrovský, v edici Fuego, Praha 2007. Vydání první, stran 175. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Překlad: Michal Prokop
Vydal: Knižní klub, Praha 2012
336 stran
..
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Knižní klub, Praha 1994. Původní pevná vazba, 167 stran, rozměr: 12 x 20,5 cm.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Detektivní román. Knihy Vzruchu sv. I. Karel Bílý, Praha 1947. Celoplátěná vazba, rozměry: 15 x 21 c..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Argo, Praha 2007. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm, 255 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je v dolní části pomačkaná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Mladá fronta 2009, s. 191.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
A Tom Doherty Associates Book, New York 1990.
Dobrý stav, nepatrně odřená obálka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Odeon, Praha 1981. 2. vyd.
Dobrý stav, lehce zažloutlé stránky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Karel Voleský, Praha 1927. Pevná vazba, 315 stran. Rozměry: 14 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Desky jsou lehce ušpiněné, hřbet zkosený, zadní desky se uvolňují od vazby. Na několika prvních stranách je z boku hnědá skvrnka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal: Orego, 1994
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Bantam Book,1976.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná, očteno. Jinak uvnitř dobrý stav.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18 cm, stran 124
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakl. BB/art, Praha 2007. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 24 cm, vydání první, 477 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2012. Stran 374. Původní pevná vazba s přebalem.
Desky ve hřbetě mírně naraženy, přebal lehce natržený. Stav dobrý.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Vydal Odeon, Praha 2005. Původní pevná vazba s obálkou. 272 stran, rozměry: 12,5 × 20 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal: Oddych, 1995
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk



![Sloni mají paměť [Agatha Christie - detektivka - Hercule Poirot] Sloni mají paměť [Agatha Christie - detektivka - Hercule Poirot]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/745238-sloni-maji-pamet-agatha-c-17494970211-1024x1024.jpg)
![Alibi prof. Warda (edice: Knihy Vzruchu, sv. 1) [detektivka] Alibi prof. Warda (edice: Knihy Vzruchu, sv. 1) [detektivka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_349598_1-1024x1024.jpg)











![Tři případy a poručík Luis Mendoza (edice: 3x) [detektivka, mj. Dvojnásobný bluf; Na jejich rukách lpí krev; Za bílého dne] Tři případy a poručík Luis Mendoza (edice: 3x) [detektivka, mj. Dvojnásobný bluf; Na jejich rukách lpí krev; Za bílého dne]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-10-01-10-51-52-01-1024x1024.jpg)