DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
The Suicide Club / Klub sebevrahů
Robert Louis Stevenson
Garamond, 2015.
Velmi dobrý stav (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Pravidlo dvou minut
Robert Crais
Metafora 2008. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 409
Stav výborný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dům na střeše. Detektivní román (edice: Romány pramene - Romány dobré zábavy)
Mignon Eberhartová
Detektivní román. Romány pramene - Romány dobré zábavy. Melantrich, Praha, nedatováno. Původní polop..
Desky odřené a pomačkané, uvolněný hřbet. Pouze slušný stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Štědrý večer v 87. revíru
Ed McBain
BB/art, 2009. Pevná vazba. Stran 46, vydání první, rozměry: 15 x 18 cm.
Stav velmi pěkný, kniha je vložena do kartonového pouzdra - to je lehce odřené.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Role pro policistu
John Greasey
Tamtam, Praha, 2007. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 154 stran.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kouřová clona (detektivka)
Dick Francis
Praha, Olympia 1996, s. 145.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez svědomí
Cerman, Petr
Praha, Pendulum 2014, 1. vydání. Brožovaná vazba, 642 stran, 13 x 20 cm (8°).
Kniha je nová.
310Kč
Bez daně: 310Kč
Kapsa plná žita ( a. Christie, sl. Marplová)
Agatha Christie
Nakl. Knižní klub, Praha, 1997. Původní vazba, 224 stran, rozměr: A5.
Velmi dobrý stav .
80Kč
Bez daně: 80Kč
Případ Baskervillského psa a další příběhy
Ludvík Souček
Mladá fronta, Praha 1990. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 206.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé stránky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slepá hrozba (detektivka)
Stephen Booth
Praha, BB art 2009, s. 439.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Tři případy a Mike Faraday (Obsahuje příběhy: Chladný dech, Bumerang, Žádné zprávy ze záhrobí)
Basil Copper
Nakl. Oddych / GABI, Český Těšín 1995. Původní celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 366 stran.
Stav pěkný (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Po půlnoci (povídky, detektivky)
John Harvey (ed.)
Co znamená být otcem? Co znamená být synem? Co znamená být mužem? V knize Po půlnoci odpovídá na tyt..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tři případy Sherlocka Holmese / Three Cases of Sherlock Holmes (bilingvní vydání)
A. C. Doyle
Garamond 2002. Bilingvní. Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, stran 160.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vraždící slon
Reginald Campbell
Celoplátěná vazba, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 258.
Stav velmi dobrý, pouze desky jsou mírně ušpiněné a hřbet lehce zkosený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Záhada zimní zahrady (edice: Class, sv. 27) [detektivka, Kate Branniganová]
Val McDermilová
Brno, BB art 2005, s. 222.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Over the Line
Faye Sultan, Teresa Kennedy
Doubleday, 1998.
Dobrý stav, lehce odřený přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021