DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nezvěstná
Rachel Abbott
Vydala Mladá fronta, Praha 2015. Vydání první, stran 312. Původní pevná vazba s přebalem.
Desky po okrajích a ve hřbetě odřeny, hřbet vyspravený lepící páskou. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Případ světélkujících prstů
Erle Stanley Gardner
Riopress, Praha 1995.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pohřběte své mrtvé (Případy vrchního inspektora Gamache)
Louise Pennyová
Knižní klub, Praha 2017. Pevná vazba s obálkou, stran 446. Rozměry: 15,5 x 23,5 cm.
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Úkryt ve Villette
Ingrid Hedströmová
Nakl. Euromedia Group, Knižní klub, Praha 2013. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 304 stran, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Případ vržených kostek (detektivka, Perry Mason)
Erle Stanley Gardner
Vydalo nakl. Riopress Praha 2001. Původní pevná vazba, 205 stran, rozměry: 15 x 21 cm. EAN: 9788086221397.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Olomoucký bestiář (Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
Nakl. MOBA (Moravská bastei), Brno 2016. Vydání 3. Původní pevná vazba, rozměr 12,5 x 20,5 cm, 283 stran.
stav výborný
180Kč
Bez daně: 180Kč
Krvavé povídky
Dashiell Hammett
Nakl. TAMTAM, Praha 1999. Vydání první. Edice "Dobré detektivní příběhy", sv. 17. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr: A5, 194 stran.
Pěkný stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Inferno
Dan Brown
Nakl. Argo, Praha 2013, první vydání. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 22 cm, 422 stran,
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
3x slečna Marplová - Agatha Christie - detektivní romány - Není kouře bez ohýnku, Mrtvá v knihovně, Kapsa plná žita
Agatha Christie
Nakl. Odeon, Praha, 1972. Graficky upravila Hana Blažejová. Původní pevná vazba, 480 stran, rozměr: A5.
Desky odřeny a zašpiněny. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Splacený dluh (detektivka)
Edgar Wallace
Vydal Oddych, Český Těšín, 1995. Stran 169. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Město na obzoru
Anton Gill
Vydalo nakladatelství ALPRESS, Frýdek Místek 1996. Edice Klokan. Stran 193. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměr 13x20 cm.
Stav pěkný(viz obr.)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Poslední poklona Sherlocka Holmese (Příběhy Sherlocka Holmese, svazek V - Sherlock Holmes) - Doyle
A. C. Doyle
Vydala Mladá fronta, Praha 1975 - edice Máj, svazek 241. Vazbu a grafickou úpravu navrhl Zdeněk Ziegler. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 416 stran, první vydání. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlá obálka.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Parker Pyne zasahuje
Agatha Christie
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2004. Původní pevná vazba, 216 stran, rozměry: 13 x 21 cm, vydání první.
Hřbet desek naražený. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
A Cold Season. How far will one mother go to save her child? (A novel)
Alison Littlewood
Jo Fletcher Books, 2012.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Furioso
Carin Bartosch Edströmová
Vydalo nakladatelství Host, Brno 2013. Vydání první, stran 557. Původní pevná vazba s přebalem.
Desky ve hřbetě a po okrajích odřeny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Případ podvedené plavovlásky (detektivka, Perry Mason)
Erle Stanley Gardner
Vydal Riopress, Praha 2001. Pevná vazba, vydání první, stran 167, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021