DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jak to bylo doopravdy s Pinokiovým nosem (detektivka, krimi, politika)
Leif G. W. Persson
Vydala: Moravská Bastei Moba, Brno 2016
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
The Moneychangers
Arthur Hailey
Souvenir Press, 1977.
Dobrý stav, obálka lehce odřená. Stránky mírně zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Smrtonoš (Agatha Christie, povídky)
Agatha Christie
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2010. Stran 224, první vydání. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Studie v šarlatové / Podpis čtyř (Sherlock Holmes)
Arthur Conan Doyle
Nakl. Jota, 1997. Vydání tohoto souboru první.
velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Nezabila jsem! (obálka vevázána Jaroslav Šváb)
Agatha Christie
Převazba, rozměry: 13 x 18,5 cm, stran 250.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet mírně zkosený. Stránky jsou lehce ušpiněné, míst jsou hnědé skvrnky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes
Heather W. Pettyová
Albatros, Praha 2016. Pevná vazba, vydání první. Stran 237. Rozměry: 14 x 20,5 cm.
Stav pěkný. Nesouvisející věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Predátor (detektivka, krimi)
Patricia Cornwell
Praha, Knižní klub 2007, s. 365.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Y2k
R.J.Pinero
TOR, New York 1999.
Dobrý stav, lehce odřený hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bombayský expres
L. G. Blochman
Karel Voleský, Praha 1940. Stran 158. Poloplátěná vazba.
Vazba ve hřbetě rozlepena, volné stránky, desky odřeny (viz foto). Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Záhada na zámku Styles
Agatha Christie
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2001. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, 224 stran, první vydání.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Psáno krví (Midsomerské vraždy)
Caroline Grahamová
Knižní klub, Praha 2003. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Beztvářní (série: Smrtislav Hezoun)
Derek Landy
Argo, Praha 2010. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm, 273 stran.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Harryho hra (detektivka, Severní Irsko, IRA)
Gerald Seymour
Praha, BB art 2003, s. 254.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Země mlhy
A. Conan Doyle
Nakl. J. Hokr, Praha, 1927. Stran 357. Celoplátěná vazba. Rozměry: 13 x 18 cm
Stav velmi dobrý. Na vazbě je skvrna
180Kč
Bez daně: 180Kč
Tajemství hor. Detektivní román (edice: Knihovna "Akmé", sv. IX) (detektivka)
William Garret
Detektivní román. Nákladem knihovny "Akmé", Praha 1927. Knihovna "Akmé", sv. IX. Celoplátěná vazba s..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Milenec a jiné povídky
Daphne du Maurier
Nakl. Dialog, 1994. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 264 stran, rozměr: 13 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021